Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NCSoft pozwane za... robienie gier MMO?

89 postów w tym temacie

Do Blizzard''a bez kija nie podchodź ^^.(za duży kapitał ) Z pewnością następny w kolejce nie będzie.

Wszystko sobie zaplanowano ... Kogo wyeliminować.
Pewnie przestraszyli się nadchodzącego City of Heroes od NCSoft''u
Zastanawia mnie tylko, kto zapłacił , za eliminację NCSoftu .

Moim zdaniem powód błahy... Przecież brak interakcji między graczami w grach MMO, to tak jak Call of Duty bez amunicji w karabinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:11, marchol95 napisał:

Nie rozumiem tego?
A Blizzard ma dużi forsy więc do niego narazie nie podejdą(wykupi mocniejszych prawników
niż world.com


a po co blizzardowi prawnicy?

on po prostu wykupi worlds.com :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już przewyższa wszelkie absurdy sądowe, przecież w praktycznie każdej grze multiplayer jest komunikacja między graczami. Poza tym, ciekawe dlaczego się za Blizzard nie wezmą, przecież WoW to jak najbardziej MMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:08, Tokix napisał:

Pewnie przestraszyli się nadchodzącego City of Heroes od NCSoft''u


Ja chyba zacznę żałować, że przestałem odwiedzać to forum - coraz to ciekawszych rzeczy można się dowiedzieć...

CoH ujrzało światło dzienne... ile to już... aha, 4 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 16:37, MonkOfWar napisał:

"Ostatnio kondycja NCSoftu nieco podupadła, o czym świadczy chociażby niedawne zamknięcie
serwerów Tabula Rasa.
"

Zhai, wstyd... Serwery TR jak najbardziej działają, i działać będą do lutego (co z tego,
że zostanie umożliwiona gra za darmo?).

Dowód na "niedawne zamknięcie serwerów": http://eu.playtr.com/en/news/server_status.

Na GW.pl już by Cię zlinczowano, ha! ;)


Na gw.pl wybuchłby flejm na 4 strony. ]:->


Ogółem to na pierwszy ogień poszedł NCSoft, bowiem ostatnio trochę podupada im gospodarka, taki Blizzard ma się dobrze i raczej nieprędko się do nich dobiorą. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam debili nie brakuje na świecie. I ten pozew na NCSoft tylko dla kasy no bo dla czego innego. Ciekawe, że dopiero teraz im się o tym przypomniało. Eh żal.pl i frajernia!!! NCSoft to duża firma nie jest to są ci z worlds.com tacy figo fago kawamarago, ale interesuje mnie czy w stosunku do Blizzard, EA czy nawet Mistrzów Kodu też byliby cwaniakami żadnymi kasy nie wysilając sie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam debili nie brakuje na świecie. I ten pozew na NCSoft tylko dla kasy no bo dla czego innego. Ciekawe, że dopiero teraz im się o tym przypomniało. Eh żal.pl i frajernia!!! NCSoft to duża firma nie jest to są ci z worlds.com tacy figo fago kawamarago, ale interesuje mnie czy w stosunku do Blizzard, EA czy nawet Mistrzów Kodu też byliby cwaniakami żadnymi kasy nie wysilając sie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:22, MonkOfWar napisał:

> Pewnie przestraszyli się nadchodzącego City of Heroes od NCSoft''u

Ja chyba zacznę żałować, że przestałem odwiedzać to forum - coraz to ciekawszych rzeczy
można się dowiedzieć...

CoH ujrzało światło dzienne... ile to już... aha, 4 lata temu.

Kurcze ... Mój błąd ...
Pierwsze skojarzenie z bohaterami komiksowymi - City of Heroes .
Pomyliło mi się z Champions online od Cryptic ...
Wybacz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować