Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A co Ty chcesz dostać pod choinkę? Grand Theft Auto IV Najlepszym Prezentem na Święta!

18 postów w tym temacie

Świetnie, ale musi Wam bardzo kiepsko iść sprzedaż, skoro musicie pisać o GTA IV pod pretekstem Świąt, które już się skończyły. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie podoba mi się jedna rzecz, a mianowicie: z jednej strony mamy być dobymi Polakami i wspierać polski rynek kupując grę w języku polskim, a z drugiej strony (tak jak zauważył Vojtas) musimy rejestrować się jako mieszkaniec innego kraju. To chyba nie tak powinno działać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra może zdatna do grania, ale dopiero po zainstalowaniu nowych sterowników, oraz patcha... nie mówiąc już o 2 godzinnej instalacji samej gry i wszystkich dodatkowych,niepotrzebnych pierdół.
A i ten kod do multiplayer to można sobie w tyłek wsadzić jeśli się nie zarejestruje gry na inny kraj niż Polska.

Mimo wszystko warto, gra jest niezła, ale nie wybitna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry nie kupię, mam wersję na Xboxa 360 i za słabego PC, ale po zobaczeniu wielu komentarzy na temat gry, uważam że nawet najlepszy PC na rynku nie udźwignie jej na High detalach.

"GTA IV posiada wiele usprawnień w stosunku do wersji wcześniejszych, dzięki czemu tytuł staje się jeszcze bardziej grywalny, co w połączeniu z bardzo realistyczną grafiką czyni ją najbardziej oczekiwanym prezentem."

Te usprawnienia to chyba bardzo źle zoptymalizowany silnik, więc przez to gra jest mniej grywalna niż powinna być, co w połączeniu z bardzo realistyczną grafiką, mowa tu pewnie o detalach najwyższych, uzyskasz za jakieś 2-3 lata, dla mnie nie czyni jej najbardziej oczekiwanym prezentem... ;p

Ot krótki komentarzyk ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Boże, tą reklamą przebiliście dno, ja rozumiem, że sprzedaż trzeba podbijać, ile się da, ale litości... Co to ma być, prezent na święta ''09? Bez przesady...

Ach... Bym zapomniał. Słowo nieumiejętne piszemy razem, nie oddzielnie. W końcu zasada naszego polskiego języka mówi, że cząstkę "nie" z przymiotnikami piszemy łącznie... Założenie denne, forma do niczego, a jeszcze treść jest na równie wysokim poziomie... Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ne jest najlepszy prezent na święta... tandetna reklama... DNO...

a tak przy okazji, to miło jest poczytać komentarze- dotąd słyszałem prawie same "ochy" i "achy" na temat GTA4, a teraz wychodzi szydło z worka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepszym?

oooo nie....
120 zł
żałuje teraz bo mogłem wziąć cod4, stalkiera clear sky, far cry 2... cokolwiek tylko nie to... :|
Jeśli chodzi o reklamę to trochę się spóźnili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt, cały ten serwis powoli schodzi na psy z dennymi reklamami i nagannym podejściem do klientów ale co do GTA IV to jest to w moich oczach istne cudo. Gre dostałem od mojej kobiety i mimo, że są jakieś tam bugi i nie moge pograc na max detalach mimo miesięcznej grafy to daję grze ocenę 9/10.
Wcale źle nie jest, cała instalacja to banał (chyba analfabecie sprawiła trudność), na moim kompie (w podpisie) gra hula bez zarzutu w 1280x1024 medium/high i mniej więcej na połowę te cyferki. Świat gry jest oszałamiający i mogą denerwować tylko czasem spóźniające się doczytujące się tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Towar nie rozchodzi się tak jakby tego sobie życzyli i teraz na siłę przypominają graczom o tym tytule, ja dziękuje bardzo, jak zejdą z cenę do 50-60 złotych to może się zastanowię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktoś pomyśli o GTA IV PC niech lepiej sprawdzi czy, aby mikołaj nie powinien najpierw dostarczyć odpowiedniego kosmicznego sprzętu, żeby ten niezbyt dobrze zoptymalizowany potwór ruszył. No chyba, że ktoś tak jak ja zadowoli się swoim GTA na półce : ) ... ot cała satysfakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować