Zaloguj się, aby obserwować  
Sayujin

GTA IV prblem po aktualizacji

8 postów w tym temacie

Witam
A więc tak. Mam oryginalnego GTA IV, konto w games for windows live założone na Wielką Brytanie (jak wiadomo na Polsce nie działa). Kiedy loguje się w trakcie gry pisze by zaktualizować, więc aktualizuje. Gdy włączę grę po aktualizacji mam cały czas wyciągniętą komórkę i nic z tym nie mogę zrobić. Kilkakrotnie przeinstalowywałem grę, aktualizowałem ją ręcznie i nic nie pomagało. Szukałem na innych forach (spędziłem na tym kupę czasu), ale nic nie znalazłem. Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

P.S Od razu mówię - spełniam wymagania, mam sp3 itd.
P.S2 Kiedy zaloguje się na konto z regionem Polska (przed aktualizacją), to o nią nie prosi, ale nie mogę grać na multi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O ile pamiętam to oprócz konta w Games for Windows trzeba miećkonto w jakimś innym serwisie i dopiero wtedy można pykać na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 13:41, Sayujin napisał:

Tak w Social Clubie, ale mam tam konto.


W Polsce usługa GfW Live jest niedostępna, nie wiem czy to tyczy się adresów IP, czy narodowości wybranej przy tworzeniu konta, ale właśnie to może być problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 13:44, Ancient Lord napisał:

> Tak w Social Clubie, ale mam tam konto.

W Polsce usługa GfW Live jest niedostępna, nie wiem czy to tyczy się adresów IP, czy
narodowości wybranej przy tworzeniu konta, ale właśnie to może być problemem.



To się tyczy dyskryminacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 13:09, Sayujin napisał:

Witam
A więc tak. Mam oryginalnego GTA IV, konto w games for windows live założone na Wielką
Brytanie (jak wiadomo na Polsce nie działa). Kiedy loguje się w trakcie gry pisze by
zaktualizować, więc aktualizuje. Gdy włączę grę po aktualizacji mam cały czas wyciągniętą
komórkę i nic z tym nie mogę zrobić. Kilkakrotnie przeinstalowywałem grę, aktualizowałem
ją ręcznie i nic nie pomagało. Szukałem na innych forach (spędziłem na tym kupę czasu),
ale nic nie znalazłem. Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

P.S Od razu mówię - spełniam wymagania, mam sp3 itd.
P.S2 Kiedy zaloguje się na konto z regionem Polska (przed aktualizacją), to o nią nie
prosi, ale nie mogę grać na multi ;/


Problem przeniesiony do odpowiedniego tematu, więc ten wątek zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować