Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Życzymy Wam szampańskiej zabawy sylwestrowej i genialnego roku 2009!

86 postów w tym temacie

Na wszystkie dni Nowego Roku życzę całej ekipie Gram.pl i gramowiczom wiary w sercu i światła w mroku, abyście jednym krokiem mijali przeszkody, byście czuli się silni i wiecznie młodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2008 o 18:37, Dann napisał:

I tego również życzę Wam wszystkim w tym nowym, kolejnym już roku 2009 - spełnienia marzeń
.... Za życie, nadzieję i za piękno.

Przecież życzenia na rok 2009 już dawno składałeś http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3136&pid=407 . No ileż razy można. ;-P

Co do tematu to może i przyszły rok będzie genialny pod niektórymi względami , ale już szampańska sylwestrowa zabawa , to niestety jest to dla mnie w tym roku totalna porażka. Nad czym niezwykle ubolewam , ale cóż zrobić , jak pech to pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denaturatu smak
to dla nas znak
że, nadszedł czas
świętowania czas
nowy rok nadchodzi
kolejna butelczyna odchodzi
my będziemy zawsze młodzi
denaturat nam nie szkodzi

(sklecony na szybko wierszyk życzeń noworocznych :P)

Szczęśliwego Nowego Roku 2009

życzy hunter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 22:45, Sebat1 napisał:

Przecież życzenia na rok 2009 już dawno składałeś http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3136&pid=407
. No ileż razy można. ;-P


Racja, teraz powinienem złożyć życzenia na rok 2010 ... nie ma to jak być o rok do przodu.
Tak swoją drogą, patrz jak ten czas szybko płynie ... gdzie ten rok 2008 się podział ? Jakby go nie było, a jednak był ... i na każdym odcisnął swoje piętno.
Zresztą patrząc na jakość merytoryczną, stylistyczną oraz gramatyczną tamtego posta, musiałem być wtedy albo nieźle wstawiony, albo wyjątkowo zmęczony.
Aż chciałoby się napisać: To było dawno temu i nieprawda.

Dnia 31.12.2008 o 22:45, Sebat1 napisał:

Co do tematu to może i przyszły rok będzie genialny pod niektórymi względami , ale już
szampańska sylwestrowa zabawa , to niestety jest to dla mnie w tym roku totalna porażka.
Nad czym niezwykle ubolewam , ale cóż zrobić , jak pech to pech...


Ja np. spędziłem ten wieczór "w towarzystwie" ... Jackiego Chana, Brendana Frasera i Mike''a Myersa (czytaj, w towarzystwie TV), pożywiając się resztkami wigilijnej kapusty z grzybami, popijając cytrynowym absolutem (którego łącznie wypiłem może ze 2-3 kieliszki, bo przecież ile można pic do lustra ?) oraz wspominając stare dobre czasy, których nie było.
Nie dostałem żadnych SMSów ani nikt do mnie nie zadzwonił. Jedynie sam zadzwoniłem do starego znajomego jeszcze z czasów studiów ... jedynego, z którym utrzymuję jako taki kontakt (choć w sumie jeden krótki telefon raz do roku, celem złożenia sobie życzeń noworocznych ciężko nazwać utrzymywaniem kontaktu).
Ale co tam ... mając na względzie trzy ostatnie akapity "Pani Jeziora", zawsze możemy mieć nadzieję, że przecież wszystko jest jeszcze przed nami.
Wiem, żadne to pocieszenie, ale pamiętajcie: "Bierzcie od życia to, co Wam daje, ale nie domagajcie się tego, czego dać Wam nie chce. Natomiast prosić możecie zawsze".
A kierując się wiecznie aktualnymi prawami Murphiego, mogę jeszcze dodać: "Uśmiechnijcie się, jutro będzie gorzej" (sentencja godna powieszenia nad łóżkiem :-)).
Good night and good luck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę się spóźniłem, ale lepiej teraz niż wcale. W każdym razie życzę Wam szczęśliwego nowego roku, szampańskiej sylwestrowej zabawy (która w większości została już zakończona) i oczywiście spełnienia najskrytszych marzeń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować