Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Życzymy Wam szampańskiej zabawy sylwestrowej i genialnego roku 2009!

86 postów w tym temacie

Ja też wszystkim życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku i mam nadzieję ,że jeszcze nie wszystkie fajerwerki poszybowały do góry. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże, ale się... fajerwerek naoglądałem. Wszystkiego najlepszego gramowiczom, serwisowi gram.pl i wszystkim :]
Żeby gry które nadchodzą nie okazały się gniotami, żeby premier ich nie przesuwano, i żeby patche naprawiajace błedy w grze potrzebne nie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2009 o 03:31, Dann napisał:

Racja, teraz powinienem złożyć życzenia na rok 2010 ... nie ma to jak być o rok do przodu.
Tak swoją drogą, patrz jak ten czas szybko płynie ... gdzie ten rok 2008 się podział ?
Jakby go nie było, a jednak był ... i na każdym odcisnął swoje piętno.
Zresztą patrząc na jakość merytoryczną, stylistyczną oraz gramatyczną tamtego posta,
musiałem być wtedy albo nieźle wstawiony, albo wyjątkowo zmęczony.
Aż chciałoby się napisać: To było dawno temu i nieprawda.

Też masz wrażenia jakby z roku na rok , czas płynął coraz szybciej ? Jeszcze jakieś pięć lat temu wszystko było ok. , ale teraz czas zasuwa nieubłaganie coraz szybciej. Właśnie , gdzie podział się ten 2008 rok ? Nawet się nie obejrzałem , jak śmignął niezauważenie. Z resztą jest taki Polski serial ''''Świat według Kiepskich'''' , którego odcinak nr.143 ''''Przyspieszenie'''' przedstawia to doskonale. Na YT niestety usunęli wszystkie odcinki Kiepskich , ale za to , tu jest spis chyba wszystkich odcinków http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_odcink%C3%B3w_serialu_%C5%9Awiat_wed%C5%82ug_Kiepskich. Jak będzie okazja , to bardzo polecam ten odcinak. ;-)

Dnia 01.01.2009 o 03:31, Dann napisał:

Ja np. spędziłem ten wieczór "w towarzystwie" ... Jackiego Chana, Brendana Frasera i
Mike''a Myersa (czytaj, w towarzystwie TV), pożywiając się resztkami wigilijnej kapusty
z grzybami, popijając cytrynowym absolutem (którego łącznie wypiłem może ze 2-3 kieliszki,
bo przecież ile można pic do lustra ?) oraz wspominając stare dobre czasy, których nie było.
Nie dostałem żadnych SMSów ani nikt do mnie nie zadzwonił. Jedynie sam zadzwoniłem do
starego znajomego jeszcze z czasów studiów ... jedynego, z którym utrzymuję jako taki
kontakt (choć w sumie jeden krótki telefon raz do roku, celem złożenia sobie życzeń noworocznych
ciężko nazwać utrzymywaniem kontaktu).
Ale co tam ... mając na względzie trzy ostatnie akapity "Pani Jeziora", zawsze możemy
mieć nadzieję, że przecież wszystko jest jeszcze przed nami.
Wiem, żadne to pocieszenie, ale pamiętajcie: "Bierzcie od życia to, co Wam daje, ale
nie domagajcie się tego, czego dać Wam nie chce. Natomiast prosić możecie zawsze".
A kierując się wiecznie aktualnymi prawami Murphiego, mogę jeszcze dodać: "Uśmiechnijcie
się, jutro będzie gorzej" (sentencja godna powieszenia nad łóżkiem :-)).

Nie miałem serca uciąć Twoją powyższą wypowiedź. ;] Nasuwa mi się coś takiego: ''''Życie nie jest takie złe , należy brać je jakie jest'''' , ale nie pamiętam nawet skąd znam te słowa. ;P

Dnia 01.01.2009 o 03:31, Dann napisał:

Good night and good luck.

Nawet nie wiesz jak cenie sobie te słowa. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować