Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Życzymy Wam szampańskiej zabawy sylwestrowej i genialnego roku 2009!

86 postów w tym temacie

Wszystkiego najlepszego, drodzy Gramowicze i Gramowiczki, w nadchodzącym roku 2009. Oby Wasze wymarzone gry trafiały jak najszybciej do Was, oby zdrowie dopisywało, marzenia się spełniały, a zabawa sylwestrowa była z rodzaju tych niezapomnianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

życzenia to składać mają czas ale żeby napisać, że wplnomania upadła albo, że komuś sie nie chciało zrobić nowych rzutów i przeprosić za to to już nie ma kto. Życze Wam aby w nadchodzacym roku Wasze podejście do potencjalnych klientów sie polepszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 16:03, JaqbD napisał:

No tak, gorzej przecież być już nie może ;)).


Wiesz, że kiedy ktoś tak mówi, to najczęściej zaczyna się dziać zupełnie odwrotnie ?

A apropo tej niepewności tego, co przyniesie kolejny rok.
Żyję na tym świecie na tyle długo (niestety, wszak to żaden powód do dumy, bardziej do żalu), aby utwierdzić się w przekonaniu, że z przesadnym dystansem podchodzi on do wszelakich niespodzianek. Dlatego żyjąc tu lepiej się na nie nie nastawiać i tym bardziej na nich nie opierać. Niemniej wiarę i nadzieję można, a nawet trzeba mieć zawsze... czasami tylko to nam pozostaje.
I chyba tego właśnie mogę życzyć wszystkim tym, którzy akurat zwrócą na ten post uwagę (i tym, którzy tego nie zrobią zresztą też), abyście nie tracili nadziei i wiary w marzenia ... abyście wytrwali przy tym co uważacie za najpiękniejsze i co cenicie najbardziej. Nawet jeśli to życie nie pozwala Wam tego doświadczyć ... a jeśli już pozwoliło, pozostaje mi tylko cieszyć się z Waszego szczęścia.

Dla mnie nadchodzący rok będzie zapewne po prostu kolejnym rokiem mojego rozpaczliwego i żałosnego życia na tym świecie ... jakby to ktoś powiedział: pierwszym rokiem reszty mojego życia (jak każdy inny zresztą, chyba że będzie moim ostatnim ... myślę, że nie byłaby to aż tak przerażająca perspektywa, jako że zawsze pozostaje nadzieja na to, iż może w następnym życiu pewne rzeczy będą inne).
Oczywiście trzymając się tego, co najbardziej prawdopodobne, oczekuję choćby na premierę Starcrafta 2, na otwarcie Pizzy Hut w okolicy, być może na nowy rok akademicki lub nową pracę ... ale czym są wszystkie te rzeczy wobec tego, co uważam za naprawdę piękne ? Wobec tych wartości, które cenię ponad wszystko, a których zarazem na tym świecie nie jestem w stanie odnaleźć ... nie jestem w stanie dostrzec nikogo, kto w moim spojrzeniu mógłby je uosabiać i do kogo z pełną, szczerą wzajemnością mógłbym zwrócić się słowem: "Przyjacielu" (i choć nie zaprzeczam, że w dużej mierze sam jestem sobie winien, to jednak warto również podkreślić, jak mało czasami zależy od nas samych).
Niemniej iskierka nadziei, jak wcześniej pisałem, zawsze pozostaje. Jeśli nie na odszukanie tego co tak cenne, to przynajmniej na coś, co pozwoli chociaż odrobinę się do tego przybliżyć. Nadziei na to, że nadchodzący akurat rok nawet pod tym względem będzie inny ... wyjątkowy. A jeśli nie ten, to może następny ... następny rok, a może następny świat ... zastanawiam się tylko, jak długo tak można ?
Mam nadzieję, że nie przez całą wieczność, wszak spełniać marzenia jest milej niż nimi żyć, czyż nie ? I tego również życzę Wam wszystkim w tym nowym, kolejnym już roku 2009 - spełnienia marzeń .... Za życie, nadzieję i za piękno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku 2009 i wspaniałego sylwestra życzę wszystkim gramowiczom, ekipie gram.pl oraz cd-projekt i żeby w tym roku rynek gier był jeszcze bardziej obfity w super gierki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja jeszcze nic nie napisałem, a czas leci. ^ ^

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich użytkowników, moderatorów i pracowników Gram.pl. :-)

I żeby 2009 rok był jeszcze lepszy, ofc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować