Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Sylwestrowi Samotnicy - czyli poradnia dla "wyrzutków" nowego roku...

939 postów w tym temacie

Napewno wielu z was, forumowiczów, spędza nowy rok samemu. Dla nas (tak, również i dla mnie), powstał ten temat. Tutaj każdy z tegorocznych wyrzutków może umieścić swój plan dnia na dzisiejszy wieczór. Ciekawe pomysły jak najmilej widziane.

_________________________________________________________

Zapraszam i Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety nikt nie chciał czegoś fajnego zorganizować, więc i nie było gdzie pójść :/ A na denną popijawę też nie mam ochoty... I teraz zastanawiam się co robić. Najprawdopodobniej będzie to granie w Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka sama sytuacja jak u Ćupnka, nikt nic nie organizował. Ja chyba pogram zaraz w Hell''s Highway a potem TVP2, pokaz fajerwerków obejrze, potem Silent Hill Homecoming i tak jakos zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 20:26, Rogalq napisał:

Taka sama sytuacja jak u Ćupnka, nikt nic nie organizował. Ja chyba pogram zaraz w Hell''s
Highway a potem TVP2, pokaz fajerwerków obejrze, potem Silent Hill Homecoming i tak jakos
zleci:)

Zazdroszcze ci tego Silent Hilla ;-) Ja sobie jeszcze pogram chyba w Condemned

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chłopaki nie bójcie żaby, to żaden mus, żeby się narąbać i zaliczyć zgon na sylwka, albo żeby w ogóle gdzieś wyjść. Sylwek samemu ma też swoje zalety, przynajmniej wszystko się pamięta.

Ja samotnikom, jak i całej reszcie życzę wszystkiego dobrego, spokojnego sylwka i do zobaczyska na forum za rok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to napisał Budo miałem w planach zaliczyć zgon, ale brat mnie udupił :( Cholera, a miało być tak pięknie... zostałem z sześcioletnimi bratanicami w domu :] Picolo się leje i muzyka z jakieś bajki na Disney Chanel rozbrzmiewa... cudownie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w domu siedzę, znajomi organizują imprezy - ale nie chciało mi się z domu ruszać czterech liter, poza tym nie jestem typem imprezowego człowieka.
Zresztą dziś przez 6 godzin biegałem z aparatem na zewnątrz i czuję się zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest wiedzieć, że nie jest się jedynym "wyrzutkiem". Moje plany? Pewnie będę grać i pisać z dziewczyną, która niestety w góry wybyła ;[

Pozdro dla wszystkich i... szczęśliwego nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spędzam sylwka praktycznie sam. Podziedzę przy TV, kompie i Xboxie potem wypić z rodzinką drinka lub dwa a potem znowu TV, kom i xbox. ^^

PS: Ranczo jest w TVp1.

Pozdrawiam.

Edit: proponuję imprezę igloo, lub wspólne budowanie igloo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja sobie posiedzę przy kompie co najwyżej do pierwszej a potem "wyłącz ten komputer bo mi się chce spać" - najgorsze jest to, że Babcia postanowiła zrobić mszę w intencji Świętej Pamięci Dziadka o godzinie... 10 po sylwestrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również siedzę sam w domu, pewnie wieczór spędzę przy kompie, lub wspomnieniach... :(
Zresztą nie miałem planów co do Sylwestra. Nawet nie chce mi się wychodzi gdzieś na miasto popatrzeć jak się ludzie bawią, jakoś mnie to już nie bawi tak jak kiedyś i może dobrze, że spędzę go samemu...

Wszystkim samotnym w ten wieczór życzę Szczęśliwego Nowego Roku do zobaczenia za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa...zrobię sobie potem seans filmowy, jak bratanice zasną :D Szkoda że Ojca Chrzestnego nie mam kurde...ale kilka ciekawych filmów na DVD umili czas :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z zasady nie lubie się nawalić żeby nic nie pamiętać, a w dodatku zapalenie zatok mam, wiec szans na balety dzisiaj nie mam :/
tak wiec 4pak carlsberga i cs. Banie jak z aimem wchodzą mówię wam ;) No i ofc coś na gramie się napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja zostałem w domu. To z deka upokarzające - na imprezę poszły do kolezanek moje 13 i 15 letnie siostry...

A ja robię maraton anime, i gram w Just Cause!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 20:41, Kur0 napisał:

To moze dasz IP to se pogramy ??? ^^

a tak skacze po rumuńsko-francuskich serwerach, chcesz to weź dodaj mnie do znajomych na steamie i dołącz (:

Spoiler

grima88 jak co, wiem że nobowy ale nie było lepszego wolnego pod ręką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować