Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Sylwestrowi Samotnicy - czyli poradnia dla "wyrzutków" nowego roku...

939 postów w tym temacie

już nie leci... podobno przez 3 dni będzie... Tylko akurat wyłączyłem kompa (bo w necie słuchałem) i nie wiem na którym miejscu skończyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, oczywiście wypiję... ale chyba tylko 1 mały łyczek szampana ;D

U mnie nagła zmiana klimatu -> http://sheena00.wrzuta.pl/audio/s3vUZqzBer/sh--na_members_of_mayday_-_worldclub_official_mayday_mix

Kompletnie nie pasuje do tego, co leci na tzw. Dwójce... i dobrze. Mam dosyć tych programów nadawanych z okazji sylwka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Też siedzę teraz w chacie, ale jakoś nad tym nie ubolewam. Tak się składa, że mieszkam na wsi i mam blisko do hali która jest takim wioskowym "ośrodkiem kultury"(tiaaa jassne - kultury... pff) I wiecie co jak słyszę rytmy disco polo i co chwilę okrzyki typu "k****!!!" To nawet się cieszę, że tam mnie nie ma. Z resztą i tak pewnie większość już leży zażygana pod stołami ;) W domu sobie siedzę, słuchawki na uszach i playlista: Slipknot, SoulFly, DragonForce, Mushroomhead, Testament... i jest fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 22:45, przemcio256 napisał:

już nie leci... podobno przez 3 dni będzie... Tylko akurat wyłączyłem kompa (bo w necie
słuchałem) i nie wiem na którym miejscu skończyli...


A to dziwne bo przed kilkoma godzinami słuchałem czegoś podobnego. Zgadywali co jest na jakim miejscu i można było wygrać płytę.
Leciało wtedy "Light my fire (live)" The Doors a potem "Under the Bridge" RHCHP. Treaz leciu Tina Turner :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 22:49, Benqiu napisał:

Witam wszystkich! Też siedzę teraz w chacie, ale jakoś nad tym nie ubolewam. Tak się
składa, że mieszkam na wsi i mam blisko do hali która jest takim wioskowym "ośrodkiem
kultury"(tiaaa jassne - kultury... pff) I wiecie co jak słyszę rytmy disco polo i co
chwilę okrzyki typu "k****!!!" To nawet się cieszę, że tam mnie nie ma. Z resztą i tak
pewnie większość już leży zażygana pod stołami ;) W domu sobie siedzę, słuchawki na uszach
i playlista: Slipknot, SoulFly, DragonForce, Mushroomhead, Testament... i jest fajnie
:D

Ten post mnie tak rozśmieszył że mało co nie spadłem z fotela hehehe dobre xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 22:49, Benqiu napisał:

i playlista: Slipknot, SoulFly, DragonForce, Mushroomhead, Testament... i jest fajnie
:D


Dzięki za przypomnienie mi ;D Zapomniałem, że ja mam ten mój ulubiony kawałek z GHIII ;D
Kurde... chyba powoli wpadam w jakiś trans związany z "Worldclub"...
A tuż przed godziną zero będzie Europe-The Final Countdown, tradycyjnie u mnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie panowie. Czy ktoś z Was oglądał film Mroczny Rycerz? Jeśli tak, to proszę o opinie :) Drugie pytanie: czy warto obejrzeć '''' Pociąg Śmierci '''', który dzisiaj leci na TVP1. A po trzecie, co się stało z Młodym Miro? Jeszcze Raz Wszystkiego Naj w 2009 Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 22:52, heaton 1992 bdg napisał:

Ponawiam pytanie panowie. Czy ktoś z Was oglądał film Mroczny Rycerz? Jeśli tak, to proszę
o opinie :) Drugie pytanie: czy warto obejrzeć '''' Pociąg Śmierci '''', który dzisiaj
leci na TVP1. A po trzecie, co się stało z Młodym Miro? Jeszcze Raz Wszystkiego Naj w
2009 Roku :)


Warto warto Batmana obejrzeć. W TV nic ciekawego, jak przegapiłem Star Wars to już mi się odechciało. Ale w piątek "Szeregowiec Ryan" hell yeah!

@Benqiu: u mnie The Doors, Troggs i Białe Paski:) spokojnie i można coś poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę zboczyliśmy z tematu ale w porządku. Niech to będzie jako taki czat. :P Ale proszę nawiązujcie do Sylwka przynajmniej częściowo bo inaczej zamkną temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogą (chyba) zamknąć, bo jest to jako tako poradnia... po porstu pijemy wodę, colę itd. gadamy - czyli odbywamy sylwka na odległość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 22:52, heaton 1992 bdg napisał:

Ponawiam pytanie panowie. Czy ktoś z Was oglądał film Mroczny Rycerz? Jeśli tak, to proszę
o opinie :)


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44719&pid=113

:P

Ja też polecam, świetna gra Heath Ledgera. Przez 99% filmu nie mogłem powiedzieć, że to wytwór Hollywood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się do was dołączam panowie.
Siedzę sobie sam przed kompem, przy mnie dziesięciopak Budweisera, a jedno ledwo co wypite, bo gram sobie w Stalkera, a po pijaku za nic nie mogę tych anomalii wyminąć... Jakoś takie większe się robią, i jakby mnie ścigały.... 0_o
Wiec siedzę sobie trzeźwy i gram... Do siego roku! ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sylwester? A co to? Ja tam skończyłem teraz film oglądac i terroryzuję forum oraz muzyki słucham. Później krótka partyjka w CoD''a 4 (jak będzie z kim) i do łużka z... CDA ^^ Ot cały sylwester, jak zawsze zresztą.

heaton 1992 bdg=> Ano ja wczoraj oglądałem Mrocznego rycerza (patrz WT ;]). Noo, dawno nie oglądałem tak genialnego filmu, naprawdę. Nie bez powodu na imdb ma ocenę 9.0. Co tu więcej pisac, oglądaj i to szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować