Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Sylwestrowi Samotnicy - czyli poradnia dla "wyrzutków" nowego roku...

939 postów w tym temacie

do wyboru byla porzadna pijatyka (rzygasz dalej niz widzisz) albo chillout w domciu ;) Wolalem zostac, chyba sie starzeje ;) Cale szczescie wczoraj przyszla ksiazka z allegro i pare piw chlodzi sie w lodowce - udany wieczor bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 20:55, konio1073 napisał:

Kurde. Wszyscy z rodziny se pojechali na Sylwka a mie w domu zostawili :P.


Ludzie to mają szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 21:20, EmperorKaligula napisał:

do wyboru byla porzadna pijatyka (rzygasz dalej niz widzisz) albo chillout w domciu ;)
Wolalem zostac, chyba sie starzeje ;) Cale szczescie wczoraj przyszla ksiazka z allegro
i pare piw chlodzi sie w lodowce - udany wieczor bedzie


hehe niezle, ja sam nigdzie nie poszedlem.

Zrobilem sobie trening (boks itp) i teraz siedze przed kompem
Ach.. ;/

Spoiler

Chce ktos zagrac w left 4 dead? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 21:38, DonSzabla napisał:

> Też mam rodzinę na głowie, nie martw się xD
>
Ja właśnie oglądam z bratem WWE Special i jest miło :p

Cóż... bycie jedynakiem ma swoje dobre strony, ale jak widać także i minusy posiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem plany, lecz nic z tego nie wyszlo :C dostalem pozniej zaproszenie jeszcze, ale byla, a raczej jest tam osoba, ktora postanowilem wziac na dystans, bo jej podejscie do mojej osoby mnie straaaaaaaaaasznie denerwowalo.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 21:41, ZO_S_O napisał:

Cóż... bycie jedynakiem ma swoje dobre strony, ale jak widać także i minusy posiada :P

Nie wyobrażam sobie życia bez brata :) Mimo iż czasami się "pożremy" jak każde rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja dostałem zaproszenie od TVP1 i Polsatu, ale chyba nie skorzystam ;]

A tak poważnie, sylwester dla mnie nie istnieje i jest to dla mnie najzwyklejsza noc. Będę robił pewnie to co zawsze w czas wolny do szkoły, czyli grał/oglądał filmy/terroryzował internet/słuchał muzyki/czytał książkę lub komiksy.

Temat jest trochę spamerski, więc się zapytam: kogo jeszcze wkur.. życzenia świąteczne/noworoczne? Czy tylko ja nimi rzygam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja siedzę sobie w łóżeczku z laptopem na kolanach i piszę z ludźmi na czacie

Spoiler

Gramynamaxa.pl

(Dokładnie tylko ja i jedna osoba :P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2009 o 21:50, MaccCry napisał:

A tak poważnie, sylwester dla mnie nie istnieje i jest to dla mnie najzwyklejsza noc.

dokładnie :) bo jest to zwykły dzień tylko ludzie sobie z niego zrobili święto. równie dobrze można obchodzić tak hucznie koniec roku fiskalnego który wypada jakoś w marcu lub kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 21:50, MaccCry napisał:

Temat jest trochę spamerski, więc się zapytam: kogo jeszcze wkur.. życzenia świąteczne/noworoczne?
Czy tylko ja nimi rzygam?

Jak sobie troszeczkę "postów nabijemy" to nic się nie stanie. Zresztą w tym temacie nikt nie ma zamiaru podwyższyć statystyk. Co do spamu tutaj nikt się nie czepia: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7423&u=9762

Kiedyś jak dostawałem od listonosza kartkę z życzeniami to byłem cholernie zadowolony że ktoś o mnie pamięta. A teraz? Skopiowane wierszyki z internetu które są rozsyłane po całej Polsce i to sms-em. Osobiście mnie to nie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spędzam Sylwester tylko z moją mamą. Ewentualnie przyjdzie jakaś jej koleżanka, czy tam dwie, ale na tym koniec. Nie ma co oczekiwać vixy z kolegami/koleżankami. Szczerze powiedziawszy, nie jest mi to niezbędne do udanego wejścia w 2010 rok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 21:41, ZO_S_O napisał:

Cóż... bycie jedynakiem ma swoje dobre strony, ale jak widać także i minusy posiada :P


Też jestem jedynakiem,wnerwia mnie to ,że rodzina mówi "teksty" tego typu:
"Póki jesteś jeszcze młody to niech ci mamusia urodzi siostrzyczkę/braciszka"-Mówie ci,wiesz jak mnie to lekko wnerwia ></

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2009 o 22:00, DonSzabla napisał:

Jak sobie troszeczkę "postów nabijemy" to nic się nie stanie. Zresztą w tym temacie nikt
nie ma zamiaru podwyższyć statystyk. Co do spamu tutaj nikt się nie czepia: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7423&u=9762

Temat jest spamerski i napisałem to w pozytywnym znaczeniu ;] Ja sam rok temu tu się udzielałem i też była wolna amerykanka :P

Dnia 31.12.2009 o 22:00, DonSzabla napisał:

Kiedyś jak dostawałem od listonosza kartkę z życzeniami to byłem cholernie zadowolony
że ktoś o mnie pamięta. A teraz? Skopiowane wierszyki z internetu które są rozsyłane
po całej Polsce i to sms-em. Osobiście mnie to nie bawi.

Ja nigdy nie obchodziłem i nie obchodzę świąt, ale wiem o co biega. Po prostu jak się dostaje taką kartkę, to znaczy, że nie tylko o tobie pamiętał, ale także postarał się, żeby Ci to pokazać. A teraz to jak napisałeś, kopiuj-wklej. Ostatnio ludzi po prostu z*e*u*ę jeśli takie gówno mi wyślą. Na szczęście to działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam w domu i przed kompem mam taką złość, że nie pojechałem z kumplami na imprezę. Szkoda mi było kasy :P
A teraz mam chęć rozwalić głową mur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze w domu z rodzicami, dziadkami i ...pfu! siostra. Przed chwila skonczylem ogladac "Powrot Krola". Mnie tam sie podoba taki sposob spedzania go. Zaraz bede kontynuowal czytanie ksiazki, co nastawia mnie dosc pozytywnie do reszty wieczoru/nocy.

Jakos nie kreci mnie picie ile sie da, a potem duma z budzenia sie we wlasnych rzygach. Dziwne. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować