Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Sylwestrowi Samotnicy - czyli poradnia dla "wyrzutków" nowego roku...

939 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2008 o 23:44, watti napisał:

O widzę że nie tylko ja spędzam Sylwestra z GW ;) A z tym jaszczurem też mam problem,chyba
już z 20 zabiłem.


Co najlepsze to jak szukałem płetwy Łuskowca to było ciężko a teraz mam chyba z trzy sztuki :)
A ta tkanka którą muszę zdobyć od jaszczura nie chce wypaść ;/
No ale mam całą noc pewnie znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pro po tych petard...ciesze się, że nie ja jeden mam taką opinię. Ja naprawdę nie widzę nic fajnego aby rzucić jakąś bombę i potem patrzeć jak to wybucha...o rany! Ale to fajne! Robi bum! I koniec! Wow! Potem takie gnoje do szkoły przynoszą petardy i się jarają, że rzucą na korytarzu czy komuś pod nogi (sam kiedyś taki idiota mi rzucił pod nogi...naprawdę nie przyjemny uczucie w uszach). Co by było gdyby granaty były normalnie sprzedawane w Sylwestra...dzieciarnia pól miasta by wysadziła, bo robi fajnie bum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 23:48, lurynowicz napisał:

Słusznie. Mam ten sam problem.


Wystarczy mi sylwester sprzed 5 lat, gdy sam do końca nie wiedziałem co robię. Od tamtej pory w zasadzie mocniejszych trunków nie dotykam.

Dnia 31.12.2008 o 23:48, lurynowicz napisał:

Zdecydowanie, jednak ta migrena dokłada swoje i człowiek naprawdę się katuje. A nie trzeba,
wystarczy tylko umiar. A w moim wypadku - najlepiej w ogóle nie pić!


O tak, ja właśnie przed chwilą wypiłem już symboliczną lampkę szampana z rodzicami. I tyle w przypadku mojej osoby na temat alkoholu dzisiejszego wieczora/nocy. Kto powiedział, że korek musi "wyskoczyć" akurat po północy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 23:51, Gawełek napisał:

Pro po tych petard...ciesze się, że nie ja jeden mam taką opinię. Ja naprawdę nie widzę
nic fajnego aby rzucić jakąś bombę i potem patrzeć jak to wybucha...o rany! Ale to fajne!
Robi bum! I koniec! Wow! Potem takie gnoje do szkoły przynoszą petardy i się jarają,
że rzucą na korytarzu czy komuś pod nogi (sam kiedyś taki idiota mi rzucił pod nogi...naprawdę
nie przyjemny uczucie w uszach). Co by było gdyby granaty były normalnie sprzedawane
w Sylwestra...dzieciarnia pól miasta by wysadziła, bo robi fajnie bum....


Prędzej same by się powysadzały i parę głupków byłoby mniej xP Mnie ogólnie puszczenie fajerwerków nie przeszkadza ale bezmyślność co niektórych już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 23:51, Gawełek napisał:

Pro po tych petard...ciesze się, że nie ja jeden mam taką opinię. Ja naprawdę nie widzę
nic fajnego aby rzucić jakąś bombę i potem patrzeć jak to wybucha...o rany! Ale to fajne!
Robi bum! I koniec! Wow! Potem takie gnoje do szkoły przynoszą petardy i się jarają,
że rzucą na korytarzu czy komuś pod nogi (sam kiedyś taki idiota mi rzucił pod nogi...naprawdę
nie przyjemny uczucie w uszach). Co by było gdyby granaty były normalnie sprzedawane
w Sylwestra...dzieciarnia pól miasta by wysadziła, bo robi fajnie bum....

To prawie tak samo jak z papierosami...i tak wszystko pójdzie z dymem. Tylko petardy mniej szkodliwe dla zdrowia (chociaż stosowane nie właściwie też wyrządzają szkody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, temat dla mnie, choć nie jestem typem człowieka, który lubi użalać się nad swym samotniczym losem
Czy te gówna muszą tak hałasować? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mnóstwo ludzi nigdzie nie chodzi...
Ja w tym roku - jak już w jednym wątku i na mym GSie wspomniałem - siedzę w domu lecząc zapalenie oskrzeli... właściwie od 25 grudnia...

U mnie też już strzelają. Za dwie godziny się pewnie skończy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 23:55, Patryk Mogilno napisał:

> Pro po tych petard...ciesze się, że nie ja jeden mam taką opinię. Ja naprawdę nie
widzę
> nic fajnego aby rzucić jakąś bombę i potem patrzeć jak to wybucha...o rany! Ale
to fajne!
> Robi bum! I koniec! Wow! Potem takie gnoje do szkoły przynoszą petardy i się jarają,

> że rzucą na korytarzu czy komuś pod nogi (sam kiedyś taki idiota mi rzucił pod nogi...naprawdę

> nie przyjemny uczucie w uszach). Co by było gdyby granaty były normalnie sprzedawane

> w Sylwestra...dzieciarnia pól miasta by wysadziła, bo robi fajnie bum....
To prawie tak samo jak z papierosami...i tak wszystko pójdzie z dymem. Tylko petardy
mniej szkodliwe dla zdrowia (chociaż stosowane nie właściwie też wyrządzają szkody)

Szkody są ogromne... włącznie z zagrożeniem życia, ile to już było takich przypadków, no cóż... wybija zaraz Północ więc Dosiego 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel zaprosił mnie na domówkę, ale był bym tam jedyną trzeźwą osobą, więc zostałem w domu. Będę siedział przed kompem i wyczekiwał dnia jutrzejszego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 23:58, gogiell napisał:

Tuuuuuuuuuuuuuuuuu minyyyyyyyyyts tu miiiiiiiiidnaaaaaaaaaajt xD
Godzina zero już blisko - ide na TV ;P.


Hell Yeah Baby a ja działam na 3 fronty,z przodu komp,z tyłu tv z boku komórka.Dosiego tak BTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 23:59, kedzior141 napisał:

Dobra ziomale, wszystkiego najlepszego w 2009 roku, a co mi tam ;P


Wszystkiego Najlepszego :)
Mamy Nowy Rok 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwego Nowego Roku 2009!
Happy New Year!
Godzina 0.00 właśnie wybiła mam nadzieję że ten nowy rok będzie równie udany pod względem fenomenalnych gier co ten poprzedni. Ja czekam na God Of War 3, FUEL, F.E.A.R 2 , Necrovision , Resident Evil 5 , Fable 2 (wersja PC-towa). To nie wszystkie gry na które jestem napalony xD Dodam że to mój pierwszy sylwester (rok) z gram.pl jestem bardzo zadowolony z pobytu tutaj i mam nadzieje że spotkamy się jeszcze raz za rok w tym samym temacie i towarzystwie.
PS: Jeśli podczas mojego pobytu tutaj kogoś uraziłem itp to przepraszam obiecuję że się poprawie.

20090101000051

20090101000059

20090101000110

20090101000117

20090101000121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 23:32, Kur0 napisał:

Noo racja 100zl to male przegiecie, ale takie symboliczne 20zl :D warto nawet dla samej
przyjemnosci ^^


Ja tam już nic na petardy nie wydam. Kiedyś rzuciłem petardę na drogę i jakiś koleś najechał nad nią wózkiem z malutkim dzieckiem. Myślałem, że mnie za to zabije. Ale się udało. Najlepsze jest to, że to mój sąsiad, ale był tak nawalony, że na drugi dzień nie przyszedł się poskarżyć, bo nic nie pamiętał.
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować