Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Sylwestrowi Samotnicy - czyli poradnia dla "wyrzutków" nowego roku...

939 postów w tym temacie

Witam!
A Moderatorzy, którzy winni dawać nam - tej całej zgrai spamerów - przykład, poszli pić i pewnie leżą gdzieś "zbanowani" pod stołem. Źle się dzieje. Oj źle xP
Edit. Ale prezent dostałem - awans. Fajnie się to zgrało z nowym rokiem XDD
Pozdrawiam i życzę moderatorom i użytkownikom wspaniałego roku 2009!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 00:16, Mac Cry napisał:

Wkurzają mnie te wszystkie życzenia, anie krzty w nich szczerości. To takie "jak wszyscy,
to ja też".


Ale które, te nasze? :P

Ja o 18 wyłączyłem komórkę i jestem happy - jak mi ktoś wyśle smsa to i tak dojdzie a jak ktoś jest "na wspomaganiu" to się nie dodzwoni ale ja nie mam przyjemności w rozmowach z takimi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim wam nie życzę niczego !:P bo skoro nie chce mi się jakichś banałów wymyślać dla osób, które dorbze znam, to tym bardziej nie ma się sensu silić na nic nie znaczące życzenia, dla osób których w większości przypadków wcale nie znam :).
A tym do których czuję się w jakiś pozytywny ( i negatywny sposób w sumie też) sposób przywiązany życzę wszystkiego dobrego ;). I oby winko było tak smaczne jak wygląda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie...

Kurde, kot mi ze strachu się zesrał :P Ktoś chyba nieźle zaszał, bo straż pożarna jechała. Nie ma co, super zabwa ten sylwester...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę wszystkim użytkownikom serwisu gram.pl szczęśliwego nowego roku, przede wszystkim wspaniałych gier i dużo pieniędzy i oczywiście zdrowia. Bardzo było mi miło spędzić z wami sylwester. To pierwszy post w tym roku i na pewno nie ostatni. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 00:24, Mac Cry napisał:

Kurde, kot mi ze strachu się zesrał :P Ktoś chyba nieźle zaszał, bo straż pożarna jechała.
Nie ma co, super zabwa ten sylwester...


Moje koty zniosły całą tą "małą wojnę" z bardzo podejrzanym spokojem. No i u mnie takich "atrakcji" jak straż nie uświadczysz.

Ogólnie sylwester to fajna sprawa jak się ludzie umieją bawić. Niestety, tacy są w mniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Polacy nie umieją się bawic. Tzn. nie umieją bez alkoholu, albo chociaż bez upica się i debilnego zachowania. Taki kraj...

P.S.
Dzielne koty masz :)

Edit: Lol, teraz wszyscy w co drugim temacie sobie życzenia składają. Jakaś paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod blokiem to szaleją jak nigdy dotąd. Jeden zestaw petard się przewrócił, a oczywiście działo się to na zatłoczonym parkingu :)
A ja sam z szampanem siedzę :D

kordzio1
Co do życzeń stoję po Twojej stronie. Po stronie której po prostu nie ma xD Życzenia jedynie złożyłem rodzinie (najbliższej) i przyjacielowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój pies jak debilek biegał po podwórku kiedy wylazłem na ten straszny mróz oglądać fajerwerki. W sumie mój pies wyglądał na zadowolonego niż wściekłego, ale takiego już mam psa. Cóż...z roku na rok coraz trudniej jest mi składać życzenia na nowy rok...bo zaczynam czuć, że to jest naprawdę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 00:30, Mac Cry napisał:

Ogólnie Polacy nie umieją się bawic. Tzn. nie umieją bez alkoholu, albo chociaż bez upica
się i debilnego zachowania. Taki kraj...

P.S.
Dzielne koty masz :)

Edit: Lol, teraz wszyscy w co drugim temacie sobie życzenia składają. Jakaś paranoja...

Chyba nie masz pozytywnego podejścia do życia, a szkoda... chociaż z roku na rok życzenia są bardzo do siebie podobne a sytuacja raczej taka sama, może jednak niczego sobie nie życzyć i czekać co przyszłość pokaże ? Co do tego alkoholu. W sumie to większość polaków musi coś wypić w sylwestra, aczkolwiek są jeszcze tacy ludzie w tym kraju, którzy mogą się bez tego obejść. No cóż, oby było ich więcej, jak tak dalej pójdzie to będziemy lepsi od Rosjan w tym piciu. Btw. jest to mój pierwszy post w 2009 roku, zapewne nie ostatni, cieszę się, że należę do społeczności gram.pl, naprawdę było warto wstąpić do tego grona, jeśli coś u Was sobie przeskrobałem to przepraszam za to, postaram się poprawić :) Oby ten rok był lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja może bez życzeń, dwa razy składałem (online i offline:) ) i starczy.

Teraz pozostaje mieć nadzieję że nowy rok przyniesie nowe informacje o grach a moze i nawet premiery.
Ze strachem i nadzieją bedę przeżywał I kwartał ''09r. i analizował informacje o Deus Ex 3. Nadzieja która nie umiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczam, iż są tacy ludzie. Ba, jestem nawet tego pewien, ale to niestety duża mniejszośc (ja się nie liczę, bo w ogóle nie imprezuję). I nie martw się, towarzyszy Rosjan Polska nie pobije :P

U mnie dziś jednego minusa załapałeś na moim GSie, ale ja pamiętny nie jestem więc... :)

Edit: Wow, w tym roku najwięcej postów napisałem xD (11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 00:27, DJ Szlafrok napisał:

> I oby winko było tak smaczne jak wygląda:P

Nieee, więcej w siebie nie wpompuję. ;- P

Warto spróbować:P ja jestem miło zaskoczony, że najtańszy szampan z Lidla smakuje niczym wino truskawkowe (przy którym ktoś źle zastopował fermentację i daltego jest gazowane:))

Wasizi

I bardzo dobrze, trzeba ważyć swe słowa :), wystarczająco trudno jest co roku znajomym składać sensowne życzenia, a co co dopiero osobom, których się prawie nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 00:43, kordzio1 napisał:

Warto spróbować:P ja jestem miło zaskoczony, że najtańszy szampan z Lidla smakuje niczym wino truskawkowe (przy którym ktoś źle zastopował fermentację i daltego jest gazowane:))


Uwierz, nie warto. ;- ) Tyle, ile dzisiaj wypiłem (w sensie DOSŁOWNYM), nie wypiłbym przez cały rok. Po prostu brzuch mi pęka w szwach, a najgorsze jest to, że jestem dodatkowo... głodny! Uch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 00:33, Gawełek napisał:

A mój pies jak debilek biegał po podwórku kiedy wylazłem na ten straszny mróz oglądać
fajerwerki. W sumie mój pies wyglądał na zadowolonego niż wściekłego, ale takiego już
mam psa. Cóż...z roku na rok coraz trudniej jest mi składać życzenia na nowy rok...bo
zaczynam czuć, że to jest naprawdę bez sensu.

Witaj w klubie - z moim psem jest tak samo. Biega toto po podwórku jak głupie i radośnie szczeka na każdy wybuch i światełko na niebie. A życzeń w tym roku udało mi się uniknąć ^^ - zostałem w domu sam z ojcem, który olał Sylwestra i poszedł spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój zwierz zniósł petardy dziś niezwykle spokojnie, mimo że jeszcze wczoraj jak huknęło to uciekał z prędkością światła.
Jeżeli chodzi o życzenia, to mam podobnie. Nigdy nie lubiłem ich składać, ale jeszcze kiedyś potrafiłem się przemóc.
Przy czym aktualnie ja wychodzę z założenia, że bliskim osobom życzę jak najlepiej nie tylko od święta i nie ma dla mnie sensu silenie się na wymyślanie życzeń czy kopiowanie ich..

Eniłej, jeżeli chodzi o gry, to AD 2009 zapowiada się całkiem nieźle i jeżeli nic się nie spartoli, to będzie w co grać.

Ktoś z tutaj wielce obecnych siedzi w domu z nie do końca swojej woli tj. przez chorobę, tak jak ja?
Eh, gdybym wiedział, że wyjście na chwilę na dwór bez czapki tuż po myciu głowy tak się zakończy...a tak, cały ten tydzień mam ''zorganizowany'' ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować