Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Sylwestrowi Samotnicy - czyli poradnia dla "wyrzutków" nowego roku...

939 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2009 o 00:49, DJ Szlafrok napisał:

Uwierz, nie warto. ;- ) Tyle, ile dzisiaj wypiłem (w sensie DOSŁOWNYM), nie wypiłbym
przez cały rok. Po prostu brzuch mi pęka w szwach, a najgorsze jest to, że jestem dodatkowo...
głodny! Uch...


Ja dziś też wypiłem masę takiego dziwnego trunku i objawy są conajmniej podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się już nie nudzę :). Najpierw kilkugodzinne gadanie z Xsawem, a teraz razem z nim i Igorem FcBayernem gramy w "Jaka To melodia ?" - ja gram na gitarze i robię za Jankowskiego ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 00:49, DJ Szlafrok napisał:

> Warto spróbować:P ja jestem miło zaskoczony, że najtańszy szampan z Lidla smakuje
niczym wino truskawkowe (przy którym ktoś źle zastopował fermentację i daltego jest gazowane:))


Uwierz, nie warto. ;- ) Tyle, ile dzisiaj wypiłem (w sensie DOSŁOWNYM), nie wypiłbym
przez cały rok. Po prostu brzuch mi pęka w szwach, a najgorsze jest to, że jestem dodatkowo...
głodny! Uch...

U mnie akurat jedzenie nie stanowi problemu, nie dość że w pracy schudłem, to jeszcze zrobiłem świeny pieczony schab z ziemniakami :), a pićku to też nie problem ostatnie piwko znika, jest jeszcze naprawdę nad wyraz dobre wino musujące... oraz jedno kupne i 25 litrów wina z rodzynek 10l wybornego ryżowca i kilka wiśniowego :D... a szwy na żołądku zawsze nowe można założyć :D

Na szczęście jutro można zrobić dogrywkę z sylwka, oblania dyplomu i zakorkowania wina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 00:43, Mac Cry napisał:

Nie wykluczam, iż są tacy ludzie. Ba, jestem nawet tego pewien, ale to niestety duża
mniejszośc (ja się nie liczę, bo w ogóle nie imprezuję). I nie martw się, towarzyszy
Rosjan Polska nie pobije :P

U mnie dziś jednego minusa załapałeś na moim GSie, ale ja pamiętny nie jestem więc...
:)

Edit: Wow, w tym roku najwięcej postów napisałem xD (11)

To dobrze, że sądzisz, iż są jeszcze tacy ludzie, też nie lubię imprezować, ba wcale tego nie robię. Ten minus to ja dobrze pamiętam, nie skomentowałem, ponieważ nie miałem czasu, wysłałem tylko wszystkim znajomym życzenia a ich wpisy skomentuje jutro, ba dzisiaj, dzisiaj 1 Stycznia :) Jutro u Ciebie także pojawi się komentarz, więc może spojrzysz na mnie inaczej :) No nic, idę obejrzeć Pociąg Śmierci a potem film z Jackiem Chanem, o mniej więcej 4:10 pojawię się pewnie na forum, także jeszcze nie mówię Wam do widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 00:52, gogiell napisał:

Ja się już nie nudzę :). Najpierw kilkugodzinne gadanie z Xsawem, a teraz razem z nim
i Igorem FcBayernem gramy w "Jaka To melodia ?" - ja gram na gitarze i robię za Jankowskiego
;p.

"Jaka To Melodia" to przeżytek xD Pobawcie się lepiej w "Jaka To Nalewka" hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 00:52, gogiell napisał:

Ja się już nie nudzę :). Najpierw kilkugodzinne gadanie z Xsawem, a teraz razem z nim
i Igorem FcBayernem gramy w "Jaka To melodia ?" - ja gram na gitarze i robię za Jankowskiego
;p.


Mówię wam szampańska zabawa.Zwłaszcza z lodami szampanowymi do tego w TV Shaft leci więc jest godnie :D

20090101005541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta... ja będę Robocopem z Poznania ;). Ale tak na serio to gdybyśmy mieli zagrać to nie wiem jakby to wyszło przez mikrofon ;P. BTW. jedyne nasze trunki to cola, sok, sprite i woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 00:56, gogiell napisał:

Ta... ja będę Robocopem z Poznania ;). Ale tak na serio to gdybyśmy mieli zagrać to nie
wiem jakby to wyszło przez mikrofon ;P. BTW. jedyne nasze trunki to cola, sok, sprite
i woda...

Plus Lift nie zapominał o lifcie.No i trochę szampanu w mych lodach swą drogą ta biała etykieta smakowała jak guma do żucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 01:03, Jed1 napisał:

Więc jako pierwszy odezwę się w tym temacie w tym roku. :)

Haha, chyba muszę Cię zasmucić - jakieś dwadzieścia osób Cię uprzedziło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 00:55, Patryk Mogilno napisał:

> Ja się już nie nudzę :). Najpierw kilkugodzinne gadanie z Xsawem, a teraz razem
z nim
> i Igorem FcBayernem gramy w "Jaka To melodia ?" - ja gram na gitarze i robię za
Jankowskiego
> ;p.
"Jaka To Melodia" to przeżytek xD Pobawcie się lepiej w "Jaka To Nalewka" hahahaha

Za moich czasów studenckich to w tym konkursie wygrywał :Gul: miodowo lipowy, albo turbo cola (o tak przecudny budżetowy drink, kto by pomyślał, że takie tanioszki mogą tak dobrze smakować), a z tego co wiem to teraz na akademikach wśród bardziej świadomych rządzi "Leśny dzban" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 00:52, gogiell napisał:

Ja się już nie nudzę :). Najpierw kilkugodzinne gadanie z Xsawem, a teraz razem z nim
i Igorem FcBayernem gramy w "Jaka To melodia ?" - ja gram na gitarze i robię za Jankowskiego
;p.

jak wy w to gracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie - ja mam mikrofon blisko wzmacniacza do gitarki - odpalona konferencja na xfire i pytania do kazdego - i jest fun ;P. BTW wygrał Igor 4 - 2 w pierwszej rundzie - ale 2ga będzie śpiewana przez prowadzącego (hardcore).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 01:06, Graszczur napisał:

> Więc jako pierwszy odezwę się w tym temacie w tym roku. :)
Haha, chyba muszę Cię zasmucić - jakieś dwadzieścia osób Cię uprzedziło ;]


A no rzeczywiście heh. :P I żeby tylko 20. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 01:08, gogiell napisał:

Normalnie - ja mam mikrofon blisko wzmacniacza do gitarki - odpalona konferencja na xfire
i pytania do kazdego - i jest fun ;P. BTW wygrał Igor 4 - 2 w pierwszej rundzie - ale
2ga będzie śpiewana przez prowadzącego (hardcore).

mogę się przyłączyć tylko nie mam mikrofonu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś jest smutno i nie lubi sylwestra, to niech zrobi tak jak ja i wypije trochę szampana, to po chwili będzie się śmiał i nic nie robiąc dobrze bawił. ^^ Trochę głowa mnie boli(taka jakaś ciężka) ale posiedzę jeszcze trochę. :D No i wszystkiego najlepszego !? Chick!

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 01:12, albinskia napisał:

Jak komuś jest smutno i nie lubi sylwestra, to niech zrobi tak jak ja i wypije trochę
szampana, to po chwili będzie się śmiał i nic nie robiąc dobrze bawił. ^^ Trochę głowa
mnie boli(taka jakaś ciężka) ale posiedzę jeszcze trochę. :D No i wszystkiego najlepszego
!? Chick!

Pozdr.

ja wypiłem trochę szampana i drika sobie jeszcze strzeliłem i nic ;P
Najlepszego w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować