Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Sylwestrowi Samotnicy - czyli poradnia dla "wyrzutków" nowego roku...

939 postów w tym temacie

Mój pierwszy pościk z liczbą 2009 po lewej ;)

Widzę, że nie tylko ja dzisiaj/wczoraj w domu siedziałem. Chciałem pograć w GW, ale jakoś wyszło, że oglądałem Polsat :) Miałem chętkę pojechać do Wa-Wy, ale też wyszło inaczej... W sumie to ten cały Sylwek to tylko symbol Nowego Roku, że tak się wyraże, ale jak już się wszyscy bawią... No nic, spróbuję za rok ;)

Co do fajerwerków: u mnie puszczali przez cały dzień! Co jakiś czas i pojedyńcze, ale zawsze ;) A główne strzelanie skończyło się gdzieś przed 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 01:21, albinskia napisał:

Bo ja tam nie mam głowy do szampana. ^^


Ja ogólnie rzadko piję ale masa robi swoje ;)

Ciekawe mówi się że jak spędziło się sylwester tak cały nowy rok ma być taki jak tak to będę grał cały rok 2009 w Gothic''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to szczęśliwego 2009 roku Wam życzę ;p

Miałem to szczęście, że koledzy pamiętali o mnie i mojej chorobie i przed północą wpadli do mnie ;p
Warto mieć takich przyjaciół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 01:24, kowboj3 napisał:

Warto mieć takich przyjaciół ;)

Ale Ci zazdroszczę. :) Mieć takich przyjaciół to skarb. ;)

sir durin@
Ja tam tylko na sylwka coś wypiję, a tak to nic. ^^ A jak to prawda to ja cały rok będę grał w GTA IV, jadł lays''y, bawił się z psem i pił szampana. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 23:59, Union Pacific napisał:

Ja spędzam sam, przy muzyce :D

Podobnie jak rok temu... ;) Tyle że rok temu do tego była gra w SA:MP-a... Ech. :(
Życzę Wam wszystkiego najlepszego w roku 2009. Idę spać, gdzie popadnie. :P Dobranoc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś jeszcze czy jak? Dwa filmy obejrzałem, może jeszcze w coś pogram, ale powoli chce się spać ;D Jakoś ten sylwester minął, nie było aż tak źle :) Dobranoc Wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co? jakoś minęło... zawsze po noworocznym "strzelaniu" myślę sobie, że "qwa zapamiętam co fajnie wybuchało i w przyszłym roku większość kasy pójdzie na to"... i nigdy tak nie jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też spędzałem sylwka w pewnym sensie sam ale nie ma to jak johny z lodem i colą buhahaha przedstawie wam takie prawdziwe życzenia jakie krążyły:

Do wszystkich, którzy składali mi noworoczne życzenia rok temu- NIE SPRAWDZIŁY SIĘ!, więc teraz przesyłajcie pieniądze, alkohol i talony na benzynę


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2009 o 11:11, Szejku napisał:

Do wszystkich, którzy składali mi noworoczne życzenia rok temu- NIE SPRAWDZIŁY SIĘ!,
więc teraz przesyłajcie pieniądze, alkohol i talony na benzynę


No ładnie życzenia.... ale w summie żałuje, że nie zostałem na chacie.... mega kac... stara mnie ma za ścierwo, do tego ściana cała zarzygana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 11:15, bartog123 napisał:


> Do wszystkich, którzy składali mi noworoczne życzenia rok temu- NIE SPRAWDZIŁY SIĘ!,

> więc teraz przesyłajcie pieniądze, alkohol i talony na benzynę
>
>
No ładnie życzenia.... ale w summie żałuje, że nie zostałem na chacie.... mega kac...
stara mnie ma za ścierwo, do tego ściana cała zarzygana ;/

Po co piłęs tyle?Mi wystarczyły 3 szampany i jakos nic mi nie było...chyba...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 11:15, bartog123 napisał:

No ładnie życzenia.... ale w summie żałuje, że nie zostałem na chacie.... mega kac...
stara mnie ma za ścierwo, do tego ściana cała zarzygana ;/

trzeba pić z głową a nie tylko samą głową. Ale generalnie kozak są imprezy na które chodzę, zawsze gospodarz pierwszy leży na deskach, w tym roku nawet nie doczekał odliczania. Głupota to jest szczerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 11:15, bartog123 napisał:

No ładnie życzenia.... ale w summie żałuje, że nie zostałem na chacie.... mega kac...
stara mnie ma za ścierwo, do tego ściana cała zarzygana ;/


Przejmujesz się szczegółami, raz się żyje. :P Niestety ja wstałem 20 min temu, kur** do tej pory nie mogę dojść do siebie, Chryste Panie czy któregoś dnia obudzę się po imprezie i wstanę normalnie. :(

PS Nie martw się ścianą, da się zmyć. Coś o tym wiem. xO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2009 o 13:19, oOreVenOo napisał:

PS Nie martw się ścianą, da się zmyć. Coś o tym wiem. xO


w gruncie rzeczy rzeczywiscie się da ale tylko jeśli ściana nie ejst pokryta tapetą,bo jeśli tak to,masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 14:32, filip1-1 napisał:

Ja tam nic nie piłem oprócz redsa 0,33 L poszedłem spac ok.3 a wstałem pół godziny
temu jakoś ten sylwek bez echa przeszedł:(

Jak to powiedziała mama mojego kolegi - w życiu musi być przynajmniej jeden Sylwester do d**y. ;) I to było moje hasło przewodnie minionej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 14:43, lurynowicz napisał:

> Ja tam nic nie piłem oprócz redsa 0,33 L poszedłem spac ok.3 a wstałem pół godziny

> temu jakoś ten sylwek bez echa przeszedł:(
Jak to powiedziała mama mojego kolegi - w życiu musi być przynajmniej jeden Sylwester
do d**y. ;) I to było moje hasło przewodnie minionej nocy!

Fakt ten był przynajmniej w moim wypadku do du>> ale w następny będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować