Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Sylwestrowi Samotnicy - czyli poradnia dla "wyrzutków" nowego roku...

939 postów w tym temacie

Nareszcie jest okazja aby skończyć oglądanie Pulp Fiction, zatrzymałem się w połowie filmu, tak jakoś wyszło.
Miałem mieć towarzystwo w postaci Jacka Danielsa ale, jak zwykle, klapa:/
I szkoda jeszcze że na ulubionych serwerach powiało pustką :(

Przetestowałem przy okazji demo PL Drakensnga, super rzecz! Najlepszy RPG roku no ale oczywiście palmę pierwszeństwa ma ciapa od Betchedy...

Z grami obecnie cienko (bo czekam na X''a) ale przynajmniej mam dodatek do Dungeon Siege.

tylko szkoda że zapomniałem dzisiaj piwa kupić... prawie epic fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sylwestra spędzę na Wyzimie grając w Wieśka. :) Dobrych spokojnie kilka godzin mi zejdzie na pewno, a na samym końcu skończę oglądać Kanona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj jak prawie każdego roku siedzę sam w domu.Taki już u mnie trochę dziwaczny charakter,do ludzi mnie za bardzo nie ciągnie i siedzę w domu przed kompem :P

Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem, aż trzy propozycje spędzenia sylwka, z własnej woli odmówiłem, nie to, że nie lubię osób, z którymi miałem spędzić noc (przeciwnie, bardzo ich lubię i szanuje, bo to naprawdę w porządku ludzie), tylko...hm...w hotelu gdzie mam praktyki zawodowe zaproponowano mi robotę. Dziś rano już byłem i jutro rano też się wybieram. Jednak wolałem sobie dorobić niż bulić za imprezę (poza tym skoro przez lata nie pracowałem, to dlaczego nadal mam się tego trzymać? Kiedyś trzeba zacząć zarabiać za siebie).

Cóż...ale i tak sylwka spędzę w domu z rodzicami, tylko pójdę wcześniej spać ;p.

A co będę robić? Pewno pogram lub porysuje, słuchając przy tym muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!
No ja też sam siedzę. Kumple coś tam robili, ale ja jestem abstynent a wszelkie imprezy są w stylu: "Ale się naje***my, hehe nic nie będziemy pamiętać, będzie super impreza" to wolę sobie posiedzieć przed kompem. Nie na darmo kupiłem CoD1+UO+2+4. Będzie (właściwie już się zaczął) maraton historii serii Call of Duty w wykonaniu Infinity Ward (no i Gray Matter).
Edit: Nawet i dobrze bo nie lubię być w towarzystwie dużej liczby (jeszcze pewnie części nie znam) osób. Wolę małe spotkania z zaufanymi ludźmi, a nie jakieś wielkie imprezy.
Gawełek
Z Chełmska Śląskiego jesteś? Pytam bo mój kumpel też akurat ma praktyki w Hotelu. Może się znamy XD
Pozdrawiam Wszystkich i życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. No i oczywiście wspaniałych gier xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wyjść na prywatkę do kolegi, ale grypa nie wybiera :/ Akurat dzisiaj musiała mnie usadowić w domu, nie mogła kiedy indziej. Aż tak tragicznie się nie czuję, ale wolę nie mieć powikłań lub zarażać znajomych, więc w ten wieczór raczej postaram się przejść w końcu tego F.E.A.R.''a.
Wszystkiego najlepszego w 2009! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem sam (cham?! o_O ) ale ile wybuchowego pod ręką... Hardkorowiec by w tym wypadku wysadził cały blok a sam uciekł... emo - tylko siebie... ja - let''s go out...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 20:53, junior17 napisał:

Z Chełmska Śląskiego jesteś? Pytam bo mój kumpel też akurat ma praktyki w Hotelu. Może
się znamy XD



Pudło, jestem z Legionowa, okolice Warszawy ; p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 20:46, Jed1 napisał:

Ja sylwestra spędzę na Wyzimie grając w Wieśka. :) Dobrych spokojnie kilka godzin mi
zejdzie na pewno, a na samym końcu skończę oglądać Kanona. :)


Hehe, ja już swoją sesję z Wiedźminem przed chwilą skończyłem, miałem wybyć na małą domówkę, ale organizatorka zachorowała niestety. A potem nie wiem, może małe rendez-vous z Xboxem, albo coś w tv???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spędzę tegorocznego sylwestra grając na multi (a co!). Głównie BF2 i SAMP (przynajmniej nie jestem sam :D). Do tego jeszcze gg + gram.pl. Nigdzie się nie wybierałem, po prostu nie miałem specjalnie ochoty. Wolę sylwestra z Wami. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może i sam nie zostaję, ale tylko rodzinnie z rodzicami i z bratem. Żadni kumple nic nie organizują, a wolę spędzić sylwestra tak niż coponiektórzy gimnazjaliści których znam, uchlac się. Jakiś miesiąc temu kumple mnie rozbroił tekstem:
"o tu pod tym drzewem - wskazuje przed moim blokiem" leżałem na sylwestra w zeszłym roku. NIe widziałeś mnie ? " Podziękuje za takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 21:07, Gawełek napisał:

Pudło, jestem z Legionowa, okolice Warszawy ; p.


o, to w sumie rodzime klimaty.

Ja w domu siedzę, gdyż chory jestem, płuca starają się wyjść na zewnątrz.
W takiej sytuacji człowiek chciałbym się spić, aby nic nie pamiętać.
Cóż, karnawał będzie.

edit: o, Doda w tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 21:13, Lasca napisał:

edit: o, Doda w tv :D

Taaa a jaka różowa;-) Dobrze że poszła bo jak słyszę jej muzę to mi się oranżada z komunii odbija xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 21:13, Lasca napisał:

edit: o, Doda w tv :D


O, coś nowego ;d Chyba zaraz włączę, jakiś konkretny kanał, czy leci na wszystkich???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 21:17, Patryk Mogilno napisał:

> edit: o, Doda w tv :D
Taaa a jaka różowa;-) Dobrze że poszła bo jak słyszę jej muzę to mi się oranżada z komunii
odbija xD


a dawno komunia była?:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 21:18, Aila napisał:

> > edit: o, Doda w tv :D
> Taaa a jaka różowa;-) Dobrze że poszła bo jak słyszę jej muzę to mi się oranżada
z komunii
> odbija xD

a dawno komunia była?:d

Oj dawno dawno bo w 2002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować