Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Sylwestrowi Samotnicy - czyli poradnia dla "wyrzutków" nowego roku...

939 postów w tym temacie

Spóźnione życzonka.
Wyskoczyłem na trochę złożyć sobie życzenia z sąsiadami, przeszedłem sie po mieście bo napatoczyli się kumple idący kupić brakujące "zaopatrzenie" na swojego sylwka w domu [już mocno upodleni jak na godzinę wtedy jakąs 00.40] przeleciałem się z nimi kawałek po miescie i jestem w domu.

Oglądam teraz końcówkę w zasadzie pasażera 57 i wale chyba w kimono - w tym roku sylwek wypada blado, trzeba się wyimac jak człowiek jak jest wolne i w nowy rok wkroczyć wypoczetym ^^

Jeszcze raz - Szczęsliwego Nowego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu poszedłem na sylwestra z siostrą. Z 20 osób było. Chyba. Ogólnie, znów siedzę z psem i oglądam rybki xD Nawet nie wiem czy chce mi się spać. Myślę czy coś robić jeszcze, czy po prostu walnąć się na łóżko, i leżeć do 15 po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, a ja spędziłem z paroma(kilkunastu ich było, ok)gramowiczami na tzw. Sylwestrowym Evencie organizowanym przeze mnie. Na początku było jak licho nudno, myślałem, że to będzie fail, bo z 11 osób odzywały się dwie. Ja i RazorBMW. Potem jednak się jakoś rozkręciło, bo się ludzie przełamali. Było i zaczynanie dla jaj flamewara PC vs Konsole(na szczęście "tylko" dla jaj), gadanie o becie BC2 i porównywanie do MW2, o becie Magu, dyskusje o aczivkach, stimie, piractwie... No cóż, nie było może jakiejś imprezy, ale pogaduchy na tematy okołogrowe(i nie tylko, fartem, zwłaszcza pod koniec)w sensownym towarzystwie jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 02:41, Karharot napisał:

Świetnie. Właśnie ponownie ukończyłem Fate route w FSN i nie wiedzieć czemu ma ochotę
się upić albo palnąć sobie w skroń...

To ponownie ukończ UBW i wyśmiej po raz kolejny Archera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE , podobnie jak @hammerfall87 czytam te posty , normalnie emeryten party z tych waszych wypowiedzi wyziera z sylwestra w kinie któryś z was spędzał ?.
Ja właśnie wróciłem z Złotych Tarasów z Multikina i bardzo sobie chwalę , jak już nie macie co robić to do kina ludu z nadziei dobrej zabawy oddarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze są inne alternatywy j.w. ale faktycznie dla niektórych świat kończy się na komputerze.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, mozna udac sie spac - udany sylwek, kameralnie i przyjemnie, no i bez kompromitujacych moja osobe zdjec :] Wstane kolo 7 i bede dzwonil do znajomych pijakow - nie znam litosci ^^

dobrej nocki i najlepszego w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh, dokladnie. Jedni, jak ktos pare postow wczesniej wola isc do kina, dla jeszcze innych najlepsza zabawa jest urznac sie jak swinia i nalac pod siebie, dla jeszcze innych ( ja np.) wystarczy ksiazka i kieliszek wina z reszta rodziny.

Fajna noc, BTW. Wciaz sporo ludzi na gram.pl. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować