Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Sylwestrowi Samotnicy - czyli poradnia dla "wyrzutków" nowego roku...

939 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2008 o 21:21, Patryk Mogilno napisał:

A no proszę a co tam za ciebie też walne kielona


To ja za Ciebie pofatyguje się do lodówki po browara

Spoiler

Z Gniezna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja wypije kieliszek wódki, szklankę piwa i lampkę szampana za wszystkich gramowiczów, obojętnie czy siedzą w domu czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 21:26, Kraju92 napisał:

To ja wypije kieliszek wódki, szklankę piwa i lampkę szampana za wszystkich gramowiczów,
obojętnie czy siedzą w domu czy nie.


>do której masz zamiar w takim wypadku wytrzymać? :D
>to kawał drogi ode mnie... proponuję byśmy i za to się napili, a co tam

To za moja sesje tez wypijcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 21:26, przemcio256 napisał:

do której masz zamiar w takim wypadku wytrzymać? :D
to kawał drogi ode mnie... proponuję byśmy i za to się napili, a co tam

A masz racje nie będę sobie żałował no to chlup ;-)
Aila

Spoiler

A bywam w Gnieźnie nawet często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2008 o 21:29, Patryk Mogilno napisał:

A masz racje nie będę sobie żałował no to chlup ;-)



Ja idę zrobić inspekcje do drugiego pokoju, za jakiś czas wrócę obadać sytuacje tutaj, tak więc wasze zdrowie chłopaki i dziewczyny (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie sylwester to żadne święto i z tego też powodu siedzę sobie w domu. Do północy posiedzę, ale tylko żeby popatrzeć na fajerwerki... A później się zobaczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 21:26, Kraju92 napisał:

To ja wypije kieliszek wódki, szklankę piwa i lampkę szampana za wszystkich gramowiczów,
obojętnie czy siedzą w domu czy nie.

Panowie to ja zacząłem te sylwestrowe toasty żeby nie było na mnie hehe bo jak Wojman zobaczy to...ej za Wojmana też walne kielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jakby nie patrzeć, dzień jak każdy inny. Nawet nie jest świętem państwowym, niektórzy w tym dniu musieli siedzieć w pracy:P Jest dużo okazji do dobrej zabawy, nawet ze zwykłej chwili przed kompem albo ze zwykłego spacerku można uczynić swój azyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 21:32, HumanGhost napisał:

Plan wieczoru? Kolacka była, w telewizji nic ciekawego. Posłucham muzyki i idę spać.
Dobranoc.

a tak dokładniej o muzykę się można dowiedzieć... bo Queen widzę na GSie więc moje klimaty...
poza tym tak szybko się żegnać nie wypada... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... miałem wracać do Lublina na sylwka, ale nie wypalił, i szczerze mówiąc jakoś specjalnie się nie przejmuję. Plany ? Trochę się pouczę (sesja pod koniec stycznia) może w coś ze dwie godzinki pogram... a potem spać. Mógłbym się oczywiście zalać, ale bez towarzystwa to trochę bezcelowe.
Do zobaczenia w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też siedzę w domku:) W sumie aż tak nie pociąga mnie wizja zapicia się i ogromnego kaca, no ale cóż, możliwe, że jestem dziwny:D W każdym razie i ja nie omieszkam wznieść punkt dwunasta toastu za gram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu wyrzutki, mi to nawet na rękę:P Jakoś zawsze wolałem samemu posiedzieć, grupowe spotkania zawsze kończyły się wielką wtopą albo "katastrofą", a tak nikim lub niczym się nie trzeba zajmować.... no chyba kiedy net padnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ja też zostaję w domu , sylwka nikt nie zorganizował , dziewczyna ( moja ) w Zakopcu ( z rodzicami ) :( nie ma co robić :( jak ja nie nawidze takiego sylwestra pozostaje tylko gapić się w ten durny monitor :( no nic zaraz idę się myć , dzwonie do dziewczyny i pewnie dalej będe kombinował z ustawieniami w GTA IV a jak nic z tego nie wyjdzie to zarzucę jakąś gierkę na kompa i będę grał z AI gry do białego rana :) dobrze że powstał ten temat to sobie przynajmniej dziś na forum można pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować