Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Sylwestrowi Samotnicy - czyli poradnia dla "wyrzutków" nowego roku...

939 postów w tym temacie

Ja chroniłem swój honor gracza i oglądałem pokaz sztucznych ogni stojąc na górce w centrum miasta, tuż przy siedzibie Rockstar North. Często tam bywam, ale nigdy nocą, bo robi się wtedy tam dosyć niebezpiecznie. Ale teraz, kiedy na zewnątrz było ciemno, a w biurach R* paliły się światła, mogłem zapuścić przysłowiowego żurawia. Wszędzie walają się plakaty i tekturowe plansze reklamujące GTAV, ładne nowocześnie urządzone biura i ogródek na dachu, taki z ławeczkami, drzewami, i kwiatami. Trudno w takich warunkach stworzyć crapa :P

Szczęśliwego 2014-ego! Niech będzie obfity w genialne gry i sporo wolnego czasu na ogranie ich po kolei. No i przede wszystkim - aby był jeszcze lepszy od poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 00:08, kaczek93 napisał:

Sto lat! Wszystkiego dobrego!
2014 rok - Gdybym usłyszał to 14 lat temu to zabrzmiałoby jak niezłe science fiction
:D


mam podobnie. czas zasuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego dla wszystkich powracając powoli z imprez, którzy ciągle są w stanie utrzymać się przy klawiaturze :)

Domówka u znajomych była kameralna i spokojna, ale mimo wszystko trochę w uszach szumi =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 05:19, Pietro87 napisał:

Najlepszego dla wszystkich powracając powoli z imprez, którzy ciągle są w stanie utrzymać
się przy klawiaturze :)

A dla tych, co to spędzili czas bogobojnie, we własnym domu, racząc się, jak każe tradycja, szampanem to już nie? Ja tam jestem wspaniałomyślny i życzę wszystkim wszystkiego z wyjątkiem polityków i gangsterów.

Dnia 01.01.2014 o 05:19, Pietro87 napisał:


Domówka u znajomych była kameralna i spokojna, ale mimo wszystko trochę w uszach szumi
=P

Komu szumi, temu szumi. Po butelce szampana w Nowym Roku nic nie szumi, co najwyżej bąbelki się odbijają, zwłaszcza, jeśli szampan miał odpowiednią temperaturę. Nie był to taki, który preferuje 007 (chyba w rzadkich okolicznosciach, kiedy takowego przypadkiem nie ma na składzie), ale zwykły, rocznik 1999, nawet nie z roku komety, ale też niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2014 o 13:09, KrzysztofMarek napisał:

A dla tych, co to spędzili czas bogobojnie, we własnym domu, racząc się, jak każe tradycja,
szampanem to już nie? Ja tam jestem wspaniałomyślny i życzę wszystkim wszystkiego z wyjątkiem
polityków i gangsterów.
>


No dla tych - takie ogólne były w innym temacie :)

Dnia 01.01.2014 o 13:09, KrzysztofMarek napisał:

Komu szumi, temu szumi. Po butelce szampana w Nowym Roku nic nie szumi, co najwyżej bąbelki
się odbijają, zwłaszcza, jeśli szampan miał odpowiednią temperaturę.


Szampan szampanem a kolacyjka i własnoręcznie robiona pigwówka swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem dlaczego ludzie rzucają takie jak dla mnie niczym nie poparte teksty że ''Inna sprawa, w obecnych czasach, sylwester nie rózni się niczym od typowej studenckiej imprezy. To i tak ta sama tandeta, w tych samych miejsach, obchodzona w ten sam sposób, za wyjątkiem otoczki i petard.''

Jakby ktoś chciał to myślę że w większości przypadków mógłby zrobić coś lepiej. Ale oczywiście najlepiej jest rzucać stereotypami i narzekać. Nie wiem ... zawsze mi się wydawało, że Sylwek to okazja do jakichś spotkań, zazwyczaj mocno luźnej atmosfery, także przy alkoholu więc nie wiem czego ktoś oczekiwał? Że będzie to spotkanie w garniakach w operze? Ktoś tak chce to spoko, może grać, siedzieć przed tv, być nie wiem ... na paintballu, w parku linowym czy w saunie. No chyba że ktoś mówił o tych imprezach masowych pod gołym niebem to tak, one się raczej zbytnio nie różnią między sobą. I od lat wyglądały z grubsza tak samo więc po co na to narzekać? Dunno.

Gadki o piciu? Co by nie mówić - picie [ nie mylić z chlaniem do porzygu ] jest ... zazwyczaj miłe, fajne. Raz do roku jest okazja by poświętować w ten sposób, można lżej, można mocniej - gdzie tu problem?

Zgodzić się mogę tylko z tym że ogólnie z kulturą picia nie jest najlepiej i ludzie lubią taniochy. Ale to się powoli zmienia. Sam co jakiś czas kupuję sobie coś lepszego i już mam fajny barek, który sobie stoi a czasem gdy mam ochotę idzie w ruch. I jest tam sporo - od Martini, miodu pitnego, wódki własnej roboty, zwykłej wódki po whisky i gin.

Ale ruski szampan [ raz do roku! w czym problem? :o ] to konieczność na sylwestrze. :-D

Wino z siarką? Raz próbowałem lata temu. Czy coś straciłem? Nie wydaje mi się. Whisky do filtracji? What?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 23:32, kaczek93 napisał:

Czyli, że w tym roku wszyscy imprezują? :)

Chciałbyś. ;p

Ja zawsze na posterunku. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 23:38, kaczek93 napisał:

Ktoś musi czuwać, by bawić się mógł ktoś.

Ależ ja się bawię. Mam dużo wina. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 23:42, Hummer napisał:

Masz jakiś stołek wolny? Sam możesz mieć problem w upilnowaniu wszystkiego.

Staram się jak mogę.

@Perry_Cox
A u mnie syrena straży pożarnej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre, dobre :) nawet o tym nie pomyślałem szczerze mówiąc. Jednak cudów niczym z Gry o Tron się nie spodziewam. Nie będzie Dragona, będzie Jan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 23:51, KrzysztofMarek napisał:

Zaraz otwieram szampana, więc tylko w wielkim skrócie: wszystkiego najlepszego w Nowym
Roku!


I wzajemnie :)

@kaczek93 wiem, ale moje pierwsze skojarzenie ze smokami teraz to Gra o Tron, sam nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować