Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lord British powróci z nowym projektem

34 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2009 o 16:52, Dzikq napisał:

> A ja nie mam nic przeciwko kolejnemu MMORPG fantasy. Od dawna marzy mi sie taka
gra gdzie
> kazdy bedzie mogl byc kim chce, bez z gory narzucanych questow itp. Ktos chce zarabiac

> na zycie zabijaniem potworow ? Prosze bardzo. Ktos chce byc drwalem ? Czemu nie
! Innych
> pociaga latwy zarobek i chca napdac kupcow na szlakach ? Droga wolna ! Tylko zeby
nie
> rozzuchwalili sie za bardzo bo inni gracze bedacy czlonkami Gwardii Krolewskiej
zaczna
> ich sciagac. A co jezeli im sie nie uda ? Oczywiscie poslemy za nimi lowcow glow
bo i
> takich graczy z pewnoscia by nie zabraklo. Poprostu symulator krolestwa fantasy
w konwencji
> MMORPG. Branzy potrzebni sa ludzie z wizja tacy jak Lord British

Przeciez masz Ultima Online. Są nawet klimatyczne freeshardy w ktorych musisz odgrywac
postac np. drwala czy inkwizytora gdzie sa prowadzone sesje RPG przez GMow. Pamietajcie,
ze UO jest kolebka MMO. Czy sukces sie powtorzy? Byc moze.


Mialem na mysli cos nowego, wykonanego przy uzyciu najnowszych technologii... Cos co przebilo by WoWa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 17:25, leszeq napisał:

Mialem na mysli cos nowego, wykonanego przy uzyciu najnowszych technologii... Cos co
przebilo by WoWa :D


Będzie coś nowego. LEGO Universe! :D
Jeśli tylko tego nie spaprzą, to może być strzał w dziesiątkę, artystyczny (w pewnym sensie) i marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 17:53, Mertionh napisał:

Znowu MMO? Jezu co oni z tymi MMO? Ciągle ktoś tworzy nowe mmo - dajcie sobie spokój!


Ktoś?! Toż to sam ojciec MMO, zaden ktosik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nad tymi wszystkimi MMorpgami płaczę. Bo na nich skupia się cały rynek, a mało kto już stworzy porządnego, singlplejerowego erpega.Czemu, ach, czemu fabuła w grach upada, zastąpiona przez stada nubów i pro na rajdach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nooo, były zapowiedzi jeszcze w 2008, chyba się nie zdezaktualizowały, co nie?
ps. mam nadzieję, że wchłonięcie Bioware'u nie pozbawiło nas tego tytułu ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 19:31, Dzikq napisał:


Ktoś?! Toż to sam ojciec MMO, zaden ktosik.


Może być i matka - sam fakt, że na rynku za dużo jest już tych MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować