Zaloguj się, aby obserwować  
ULFER

Gothic 3 - problem z zakończeniem questu od Hanza - przyprowadź 3 palladynów.

4 posty w tym temacie

Mam problem tak jak w temacie. Nie mogę ukończyć zadania. Przyprowadzam 3 palladynów z prz. Dun z wieży do generała Hanza a on ani be ani me ani kukuryku. Mówi abym mu nie zawracał głowy. Wogóle nie mogę wdać się z nim w rozmowę.Prubowałem wszystkiego, 10 razy powtarzałem quest i nic. Przyprowadzałem ich różnymi drogami i nic. Nie wiem już zacząłem szukać kodów. Może ma ktoś savy odrazu po wykananiu tego zadania. Bardzo bym prosił o podpowiedź ewentualnie savy bart.ton@op.pl Dzięki z góry pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 17:38, ULFER napisał:

Mam problem tak jak w temacie. Nie mogę ukończyć zadania. Przyprowadzam 3 palladynów
z prz. Dun z wieży do generała Hanza a on ani be ani me ani kukuryku. Mówi abym mu nie
zawracał głowy. Wogóle nie mogę wdać się z nim w rozmowę.Prubowałem wszystkiego, 10 razy
powtarzałem quest i nic. Przyprowadzałem ich różnymi drogami i nic. Nie wiem już zacząłem
szukać kodów. Może ma ktoś savy odrazu po wykananiu tego zadania. Bardzo bym prosił o
podpowiedź ewentualnie savy bart.ton@op.pl Dzięki z góry pozdr. :)


Witam. Link do odpowiedniego tematu podał Gumiś2.
A na przyszłość zanim założysz nowy wątek, polecam forumową wyszukiwarkę - instrukcja obsługi wyszukiwarki, by TYHE: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27 Pozdrawiam i dubla zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować