Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS2 i WoW najdłużej zatrzymują graczy przy sobie

39 postów w tym temacie

Jak dla mnie to nic tak bardzo dziwnego jak bysie mogło wydawać, przecież PS2 zawsze miała bardzo duży popyt miał w sobie to coś,i choć stareńka już jest to dla mnie nadal jest cooli wychodzi na nią nadal dość dużo tytułów.
Więc czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej cieszy, że Team Fortress 2 uplasował się w pierwszej dziesiątce. To naprawdę dobra gra, która z niewiadomych mi przyczyn jest mało popularna w Polsce. Może nie jest lepsza od CS i multi w Call of Duty 4, ale naprawdę warto dać jej szansę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 20:57, Arkads napisał:

Hoho, pierwszego Xboxa ma więcej osób niż PS3 ;P

Tu pisze o poświęconym czasu dla konsol. Tu nie musi świadczyć o tym jak się konsola sprzedała.

PS2 na pierwszym miejscu. Nie dziwię się bo wciąga jak diabli swoimi tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde mam od roku ps2, ale jakoś nadal nie moge trafić z tytułami... a gier mam 5:P nawet w święta u babci zamiast ps2 podłączyłem psx i grałem w colina 1:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 21:58, TobiAlex napisał:

puńciu, bo nie każdy ma 14 lat i musi mu się podobać "bajkowa" grafika.


A takie komenty najczęsciej piszą 16 latkowie którzy graja w gry z mhhhroczną grafą żeby pokazać jakie z nich adulty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, najwięcej gra się w Warcraft III Frozone thrne a nei teog WOWa, ale to moja osobista opinia, oprata o to, ile ludzi codziennie widuje w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nieźle na PS2 gra najwięcej osób ja osobiście moją czarnulkę sprzedałem aby zastąpić ją Xboxem 360 :) ale jak to można tyle grać w WOWa przecież to STRATA CZASU!!! Już wolę sobie przejść po raz piąty Crysisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie rankingi gier na Xfire.COD4 i WoW mają około 5 mln minut przewagi nad resztą :D.W tym moje 150 h przy Codzie :P.A PS2 sprzedałem,na rzecz Xboxa 360.Miło wspominam czas z czernulą,ale idzie nowoczesność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować