Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwolniony za "krytykę" PS3

61 postów w tym temacie

I to pokazuje idealnie, jak w wielu krajach jest przestrzegana wolność słowa :) Czy to nie jest dziwne, że nie można wyprowadzić własniej opini, o czymś co nie jest dziełem firmy w której się pracuje??

I to dowodzi, że nie opłaca się miec blogu (Żartuję :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 13:48, PolishWerewolf napisał:

I to pokazuje idealnie, jak w wielu krajach jest przestrzegana wolność słowa :) Czy to nie
jest dziwne, że nie można wyprowadzić własniej opini, o czymś co nie jest dziełem firmy w której
się pracuje??


Wolnosc slowa wolnoscia slowa, ale ten pracownik byl zwyczajnie nielojalny. Gdy stwierdza na swojej stronie, ze produkty jego firmy sa gorsze (powoluje sie na anonimowe zrodla, wiec to tak jakby sam to mowil), a strategia marketingowa zla, to jest to czlowiek do zwolnienia (takie opinie mogl sobie wyglaszac w firmie sugerujac jakies zmiany - po co zrobil to publicznie?), bo podwaza zaufanie klientow do firmy.

On mial prawo sobie napisac w tym blogu co chcial, a firma miala prawo go zwolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie to co mi się w tej firmie nie podoba.
PS3 jest najwspanialsze, ale nic nie zrobią żeby to udowodnić.
Już nie mogę się doczekać premiery. Wiosna 2006 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 14:01, 1602 napisał:

Już nie mogę się doczekać premiery. Wiosna 2006 :D


A świnie latają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1602 a po czym sądzisz ze PS3 jest najwspanialsze?? Po tych kilku renderach i jednym realtime?? Ja pogrywam sobie na Xboxie 360 i moge powiedzeć ze to super konsola:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ... gosc pozwolil sobie na wyrazanie negatywnej opini osztandarowym produkcie swojej firmy, i to w dodatku, w momencie kiedy nie ma go jeszcze na rynku. Sa ludzie, ktorzy bardzo sugeruja sie blogami ludzi z branzy i na ich podstawie podejmuja decyzje co kupic a co nie. Ta opinia, mogla ukruszyc nieco klientow Sony ... dlatego reakcja jest dla mnie przynajmniej zrozumiala... Co nie znaczy ze pochwalam takie drastyczne srodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 14:12, Adam89 napisał:

1602 a po czym sądzisz ze PS3 jest najwspanialsze?? Po tych kilku renderach i jednym realtime??
Ja pogrywam sobie na Xboxie 360 i moge powiedzeć ze to super konsola:]


Pisząc, że PS3 jest naj... miałem na myśli, że to Sony tak uważa, bo dla mnie liczy się tylko Revolution :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze wywalili go dlatego, poniewaz rozpowiadal jaki to PS3 jest kiepski...a XBOX360 dobry...
Tak jak mowil turtlesomaniak1: "Tutaj chodzi o konkurencje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, przynajmniej nie będzie siedział w tej zatęchłej dziurze sony. Widać że chłopak nie żałuje, ofert ma dużo i pewnie lepszych. Przypomniało mi się jak ten niemiecki hacker coś zrobił na dużą skale i poszedł do więzienia. Dzięki temu że zrobił się koło tego taki bum i wogóle to wychodzac z odsiadki było mnóstwo dla niego ofert pracy. No bo każda firma by chciała mieć takiego hackera. Niezłą sobie zrobił reklame :D Może te dwie sprawy mają coś wspólnego. Josh Robinson przez wylanie też chciał sobie zrobić reklame, spójrzcie nawet na jaką skale skoro my tu w polsce o tym czytamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze było wiadomo, że "firmowe" blogi to tylko bajki dla dzieci. To samo tyczy się Microsoftu. Zawsze się tam tylko mówi w samych superlatywach (vide blogi o programowaniu w DirectX). Nigdy nie krytykują tego w czym pracują - dlatego tam nie zaglądam od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 18:57, IzzY-nEo napisał:

Domek, nie pisz "Xboks" bo to nazwa własna i wqogle, a na ps3 piszesz PlejStejszyn
Trzy?


Nie piszę "Xboks", piszę w mianowniku "Xbox". Natomiast w pozostałych przypadkach "x" zmieniam na "ks" - z tego co mi wiadomo taka panuje konwencja przy odmianie słów kończących się na x. Podobnie jest z "Linux", "Firefox", itd.

Dlaczego? Moim zdaniem forma "Xboxa" byłaby jeszcze akceptowalna, ale już "Xboxie" kompletnie mi nie gra (to by się raczej czytało jak "Xbox je" chyba ;)). Chłopaki z CDA mają na to własną receptę i piszą w dopełniaczu "Xboxa", ale już w miejscowniku "Xboksie". Można i tak. Ja jednak postawiłem na konsekwencję. Jest to całkowicie zamierzone i wydaje mi się, że najpoprawniejsze.

Jeżeli mamy tu jakiegoś specjalistę językowego (i pisząc "specjalistę" mam na myśli właśnie to, językoznawcą-hobbystą to sam jestem ;)), to chętnie wysłucham rzeczowej opinii w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować