Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwolniony za "krytykę" PS3

61 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2006 o 14:03, Domek napisał:

> Już nie mogę się doczekać premiery. Wiosna 2006 :D

A świnie latają. ;)



A Orzeł wylądował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stwierdziłem, że czas skończyć "przypominanie sobie" Metal Gear Solid: Sons of Liberty.. i stwierdziłem również... Chrzanić moje dotychczasowe racjonalne myślenie - zaczekam aż rozwinie się sytuacja, kto będzie miał więcej gier, która platforma okaże sie lepsza, wydajniejsza - ten, słuszny skądinąd sposób myślenia odrzuciłem. Idąc dalej stwierdziłem, że trudno - olewam to, że na Xbox''a jest kolejny i najladniejszy TES, zapewne genialny przedstawiciel RPGów, które jako jeden z niewielu gatunków naprawdę hołubię.. Wszystko to - Jak stwierdziłem - mam w nosie, byleby Hideo Kojima skończył MGSa4 na nową platformę Sony, to skądś wytrzasnę (w końcu nie jedząc można przeżyć dwa tygodnie - i patrzcie już jaka oszczędność) szmal na to oprzyrządowanie i będe siedział przed tym srebrnym next generation pudłem spoglądając na podtatusiałego (może już nawet zdziadziałego??!!) Snake''a.. robiącego to co kazdy szanujący się, ustatkowany obywatel w jego wieku robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się dyplomatyczne zmartwienie, czy nie zaszkodził firmie. Klasyczny zabieg aby przypodobać się przyszłym pracodawcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie sprawa jest oczywista. nie robi sie takich rzeczy, jak ten pracownik. tak wiec hegemon ma racje. poprstu lojalnosc wobec firmy jest bardzo wazna. tymbardziej dziwie sie ze to w koncu firma z kraju kwitnacej wisni gdzie wlasnie cechy takie jak lojalnosc ceni sie naprawde wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 13:55, stealth1947 napisał:

Domek -> Xbox jest nazwa wlasna i mozna po prostu odmieniac, dodajac apostrof:) Xbox''a,
Xbox''owi. Taka jest JEDYNA poprawna forma.


O ile wiem, apostrof stosujemy tylko i wyłącznie wtedy, gdy w języku polskim ostatnie litery obcego wyrazu są nieme.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_edytorska#Obce_nazwy_w.C5.82asne - tu dla przykładu o odmianie "Linux" i "Unix", też nazw własnych konczących się na x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 13:55, stealth1947 napisał:

Domek -> Xbox jest nazwa wlasna i mozna po prostu odmieniac, dodajac apostrof:) Xbox''a,
Xbox''owi. Taka jest JEDYNA poprawna forma.


Co do tej "JEDYNEJ poprawnej formy":

1) Większość nazw własnych można odmieniać przez przypadki. Nazwy kończące się literą "x" przyjęło się pisać z "x" tylko w mianowniku, przy odmianie używamy "ks" czyli Firefox, Firefoksa, Firefoksie. Xbox, Xboksa, Xboksie. Jest to odmiana stosowana standardowo w całej literaturze, żaden nowy wymysł językowy

2) Znak apostrofu stosuje się tylko jeśli dodajesz polską końcówkę deklinacyjną gdy wyraz obcy kończy się na samogłoskę. Słowo Xbox nie kończy się na samogłoskę :)

Jeśli dobrze pamiętam istnieje kilka wyjątków od powyższych np niektóre nazwiska francuskie i angielskie gdzie spółgłoska X jest niewymawiana i występuje zaraz po kombinacji znaków wymiawianych jako samogłoska E (np ai, eu) odmienia się z apostrofem. Słowo Xbox pod żaden z wyjątków jednak nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony popieram zachowanie Sony (pracownik powinien w końcu wspierać produkty swojego pracodawcy), z drugiej uważam, że tp ''odrobinę'' za dużo. Z trzeciej jednak przypominam sobie, że pracownicy Microsoftu używają iPdów Apple i dostają za to "baty" ;)
A co do potencjalnej wyższości Xbox-a 360 nad PS 3, to uważam, że PS 3 nie przebije byle pecetopodobne pudło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gość został zwolniony gdyż naruszył NDA, które sam podpisał. A jeśli już chodzi o porównanie- jak można było porównywać sprzęt kompletny z beta dev-kitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W TV ogłądałem pewien program i padło pytanie: W jaki sposób zwolnił by Pan pracownika, który źle albo nie wykonuje pańskich poleceń?. Odp. Starałbym się z nim porozumieć i dotrzeć do niego w taki sposób żeby moje polecenia wykonywał w akceptowalnych przeze mnie granicach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do tego fragmentu o wyższości X360 nad PS3- macie błąd w tekscie. Robinson''owi chodziło o łatwość w programowaniu a nie ogólnie o konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 08:45, megazielarz napisał:

a co do tego fragmentu o wyższości X360 nad PS3- macie błąd w tekscie. Robinson''owi chodziło
o łatwość w programowaniu a nie ogólnie o konsole.


Proszę, oto cytat:

"Now I've spoken with people who are on the technical side of the PS3. I've also talked with people on the technical side of the XBOX 360. The consistent comment I am hearing from people on my end is, "The XBOX 360 is better". They are saying that it is capable of just doing more. (shrugs) Now take that for what its worth. If you watch all the videos on the PS3 they will say how much more powerful it is than the XBOX and vice versa. Im just telling you what I am hearing."

oraz drugi:

"The game that we are creating for a launch title is a "just get it out" title in my opinion. It doesn't look next generation. I don't see how anyone could debate otherwise. It looks good. But it looks good for a game that has come out in the last couple years or so. (...). We've all seen Gears of War for the xbox 360. If that even looks half as good when it comes out then I'll be floored! The game we are making isn't even in the same league as Gears of War"

oraz trzeci:

"I was very confident that it was going to just destroy the XBOX 360 just on the name SONY alone. The more time that goes by the more I am becoming doubtful."

Mógłbyś wskazać proszę gdzie znajduje się tu jakaś informacja o łatwości programowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no wybaczcie... sam też bym go wywalił!!! bez żadnego zastanowienia...!!! I Peterek1992 - daruj sobie takie opinie " ...może Sony zacznie sie wreszcie zastanawiać nad podwyższeniem jakości swoich produktów ]:->" oni mają produkty BARDZO wysokiej jakości - to lider w swojej dziedzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 09:03, Destro napisał:

Mógłbyś wskazać proszę gdzie znajduje się tu jakaś informacja o łatwości programowania?


Ja sie wtrace. Po (...) widac, ze jakis tekst wycinales, wiec moze tam bylo cos o programowaniu. Zreszta trzeba by sie odwolac do bloga i to byc moze do kilku jego wersji (bo mogl cos wyciac w miedzyczasie chcac ratowac stanowisko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 10:33, DS17 napisał:

oni mają produkty BARDZO wysokiej jakości - to lider w swojej
dziedzinie...


Sony liderem? Wysoka jakość?
Sony jedzie cały czas na marce, która niestety jest coraz słabsza.
W czym są liderami?
Aparaty fotograficzne?- raczej nie, telefony?-nie, może LCD?-oj też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 11:18, 1602 napisał:

W czym są liderami?
Aparaty fotograficzne?- raczej nie, telefony?-nie, może LCD?-oj też nie.

moze konsole? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 12:15, penny napisał:

moze konsole? ;P


Lider sprzedaży nie oznacza lider jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to byl zart.
nie interesuje mnie cos tak ulotnego jak jakosc produktow sony. jak dla mnie wazniejsze sa inne sprawy zwiazane ze sprzetem elektronicznym. prawda jest taka ze w chwili obecnej wiecej zalezy od twojego szczescia niz faktycznego poziomu jakosci. pamietaj tez ze im wiecej sprzetu sie produkuje tym ilosciowo jest wiecej wadliwych egzemplazy. np. 0,01% z 10.000szt. to raptem jeden wadliwy egzemplaz. no ale ze 100.000.000 egzemplazy ten 0,01% to juz jest az 10.000 wadliwych egzemplazy. daje myslenia. zeby jeszcze pogmatwac, to jak faktycznie sie spisuje sprzet zalezy w duzej mierze od warunkow ekspolatacji. czy nie jest za duza wilgoc, czy nie jest za rzadkie powietrze, czy nie jest za zimno lub cieplo, czy nie ma za duzo kurzu, czy sprzedawca nie zrzucil przypadkiem twojego sprzetu z polki magazynowej, czy twoj molodszy, raczkujacy brat nie slini wszsytkiego do okoloa, czy twoj kot nie sika na sprzet, czy sloneczko za bardzo go nie grzeje, czy prad ma odpowiednia czestotliwosc i napiecie... mozna by tak wymieniac w nieskonczonosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować