Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - zwycięzcy konkursu na projekt broni

37 postów w tym temacie

>>> (szczególnie ten, o co tu chodzi? ;))
No przeciez wiadomo, ze chodzi tutaj o laleczke voodoo czy moze "Czaki" (nie mylic z Chuckiem Norrisem - on nie potrzebuje laleczek. On ma kop z polobrotu ;)). Kiedy podchodzisz do wroga na odleglosc z ktorej mozesz zaatakowac, bierzesz laleczke do jednej reki, do drugiej tajemniczy przyrzad i... walisz jak najmocniej laleczka czaki po glowie przeciwnika (Laleczka taka wykonana jest z opatentowanego materialu, ktory zadaje 20-35 dmg i ma zawsze 67.3493% szans na uderzenie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to wszystko sensowne i funkcjonalne :)
Kochane gry i udziwniony ekwipunek...

Podoba mi się zwłaszcza ta tarcza :)
http://guildwars.com/images/contests/designaweapon/shield.jpg
Zaraz by się porysowała, trzeba też uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy tymi skrzydłami :)

Kukiełka też jest fajna... z pewnością ma ostre krawędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laleczka nie jest bronią, jest to artefakt bądź focus dodający many i paru innych statystyk :] (trzymaną w lewej ręce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do laleczki to jest to laleczka Voodoo pewnie dla magow. Bedzie dodawala jakies bajery do czarow lub cosik. :P W l2 jest taka bron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... moja koleżanka słała swe dzieło, ale cóż... nie udało się :( !

Chociaż pamiętacie, co mówili? 50 z ponad 1000 nadesłanych! A to, jeśli dobrze licze, trochę mniej... W każdym razie faktem jest, że rzeczywiście znają się na rzeczy!

Pozdrawiam!

PS Szczególnie podoba mi się łuk (jako Łowcy :) )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery, to te bronie wcale nie są ładne ;) Nie pod względem artystycznym, ale pod względem wyglądu ;)
Już w Dungeon Siege 2 są ładniejsze, lub chociażby w Lineage 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem wyraz "broń" się nie odmienia i należy napisać "broń o zaprojektowanym przez ich autorów wyglądzie trafią do gry" a nie "bronie o zaprojektowanym przez ich autorów wyglądzie trafią do gry" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Popatrzcie jaki cwaniak. Nie wiem skądbierzesz swoje info chyba z nonsensopedii ;]
A na temat to takie sobie te projekty- wszystko okaże się w praniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować