• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
pawelek238

Crack W Sega Rally

Pytanie

Na płycie z grą Sega Rally nie mogę zlokalizować cracka . Być może jest on inaczej podpisany jeśli mógł by mi ktoś napisać w jakim folderze jest crack to był bym bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.01.2009 o 11:42, pawelek238 napisał:

Na płycie z grą Sega Rally nie mogę zlokalizować cracka . Być może jest on inaczej podpisany
jeśli mógł by mi ktoś napisać w jakim folderze jest crack to był bym bardzo wdzięczny

Jeżeli masz oryginalną grę to nie potrzebujesz cracka, jednak jeśli go potrzebujesz to nie jest dobre miejsce na jego poszukiwania, bo nie tolerujemy piractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam orginalną wersje gry i tam są dwie płytki dvd z grą i cd z aktualizacją polskiej wersij językowej i gdy wkladam dvd i wlanczam gre to pojawia sie to
" cd/dvd emulation software has been detected . Please disable all cd/dvd emulation software and re-start the game" ale gdy wlanczam drugą płytke "cd" to i wlanczam gre weświetla mi komunikat taki jakbym nie skopiowal cracka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gra wykrywa programy typu Deamon Tools, Clone, Alcohol. Musisz je odinstalować. To powinno pomóc. Jeśli nie skontaktuj się z pomocą techniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.01.2009 o 11:55, pawelek238 napisał:

mam orginalną wersje gry i tam są dwie płytki dvd z grą i cd z aktualizacją polskiej
wersij językowej i gdy wkladam dvd i wlanczam gre to pojawia sie to
" cd/dvd emulation software has been detected . Please disable all cd/dvd emulation software
and re-start the game" ale gdy wlanczam drugą płytke "cd" to i wlanczam gre weświetla
mi komunikat taki jakbym nie skopiowal cracka !!

Przecież gra Ci napisała w czym problem, więc nie wiem po co Ci crack, zrób to co radzi MetaL2 i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.01.2009 o 11:42, pawelek238 napisał:

Na płycie z grą Sega Rally nie mogę zlokalizować cracka . Być może jest on inaczej podpisany
jeśli mógł by mi ktoś napisać w jakim folderze jest crack to był bym bardzo wdzięczny

Chyba grałeś w zbyt dużo pirackich gier... Jak masz oryginalną grę nie potrzebujesz cracka. Jedyna metoda to wyłączenie DT i Alcohol... Które to programy też nie służa do "oryginalnych" celów co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Przepraszam z góry, że wtrącę nie na temat, ale ja np. używałem obrazu płyty do Diablo 2, żeby co chwilę nie żonglować płytą. To jest naprawdę wygodne... Ale rozumiem, że jednak w większości przypadków jest tak, jak mówisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.01.2009 o 12:15, MetaL2 napisał:

Gra wykrywa programy typu Deamon Tools, Clone, Alcohol. Musisz je odinstalować. To powinno
pomóc. Jeśli nie skontaktuj się z pomocą techniczną.


gra działa nawet przy włączonym DT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować