Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce`y 9xxx = G1x0

42 postów w tym temacie

Może i uporządkuje to trochę ofertę Nvidii, ale według mnie jest to jedynie mieszanie klientom w głowach. ;/ Spodziewałem się zresztą takiego zamieszania, gdy Nvidii "skończą się" oznaczenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie schabowe, bo te się smaży tylko raz, a każde następne tylko go psuje w widoczny sposób. Toż to normalne hamburgery. Bułki się wyrzuca (warstwa zewnętrzna, wiatrak, te sprawy) i ładujemy kotleta z nową bułką jako nowość i świeżość z powrotem na sklepowe półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja i dojdzie wreszcie do sytuacji że osoby nieznające sie zupełnie na sprzęcie wymienia swojego starego GF9500GT na nowego G120 i będą sie dziwić że nie mają przyrostu FPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tymi kotletami? ;) Ja tam z GTX280 jestem bardzo zadowolony i moim zdaniem karty Nvidii są dużo lepsze od Ati. A tak poza tym to Nvidia stara się nam pomóc bo teraz będzie łatwiej się w tych oznaczeniach połapać a czy wzrosną ceny tych samych kart to się jeszcze okaże W każdym razie mądry człowiek się na to nie nabierze a sklepy będą informować o zmianach w nazewnictwie (mam nadzieję) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, rozumiem, że nazwa GF 10800 GTX byłaby śmieszna, ale tak sugerują, że 3 seria też bedzie low end, a dopiero GTX 460 będzie high end.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przecież nie są nowe karty tylko nowe oznaczenia więc nie można powiedzieć że są to kotlety. Najsłabsze karty będą mieć oznaczenie Gxxx mocniejsze pewnie GSxxx a najmocniejsze GTXxxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować