Zaloguj się, aby obserwować  
Gagarinn

STALKER: Czyste niebo - problem z ukonczeniem misji JANTAR !!!!!!

3 posty w tym temacie

Witam
Kupiłem gierke i jest swietna :)
Problem mam jednak z pewna misja.
Dotyczy to levelu JANTAR - dr Sacharow.
W pewnym etapie gry otrzymuje polecenie od Sacharowa bym skontaktowal sie z najemnikiem Lewusem. Kiedy go odnajduje przed murami fabryki informuje mnie ze:" Najemnik - dostalem informacje od Sacharowa - Ale burdel...Widzisz ta dziure w scianie? To nasza najkrotsza droga do maszyny. Idz za mna i nie wysuwaj sie na przod - tworzymy z chlopakami dobry zespol, tylko bys nam wchodzil w droge. Jasne?"
Nastepnie dostajemy info od Sacharowa ze poziom memisji psionicznych jest najnizszy i mozna zaczac operacje oraz pojawia sie cel misji:"Wywalcz sobie droge do fabryki" zaznaczony czerwonym znaczkiem na mapie.
Problem tkwi w tym ze jak grupa Lewusa zaczyna akcje to po przekroczeniu muru sie zatrzymuje i juz nic nie robi! Stoja, rozgladaja sie na boki jak by czekali za nie wiem czym. Od czasu do czasu zabija jakies blakajace sie zombii. Ja dalej posuwam sie do punktu misji, przeskakujac przez kolejny murek, dochodze do celu i nic sie nie dzieje. Od czasu do czasu na ekranie pojawia sie napis:"Krytryczny poziom emisji psionicznych. Natychmiast opusc niebezpieczna strefe"
Pozbawiam zycia wszyskie najblizsze zombii i dalej nic sie nie dzieje. Lewus jak stoji za pierwszym murkiem tak dalej stoi.
Pomocy!! Co mam robić? Moze o czymś zapomnialem? Jak rozwiazac ten problem?
Dzieki za wszelkie wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 16:35, Gagarinn napisał:

Witam
Kupiłem gierke i jest swietna :)
Problem mam jednak z pewna misja.
Dotyczy to levelu JANTAR - dr Sacharow.
W pewnym etapie gry otrzymuje polecenie od Sacharowa bym skontaktowal sie z najemnikiem
Lewusem. Kiedy go odnajduje przed murami fabryki informuje mnie ze:" Najemnik - dostalem
informacje od Sacharowa - Ale burdel...Widzisz ta dziure w scianie? To nasza najkrotsza
droga do maszyny. Idz za mna i nie wysuwaj sie na przod - tworzymy z chlopakami dobry
zespol, tylko bys nam wchodzil w droge. Jasne?
"
Nastepnie dostajemy info od Sacharowa ze poziom memisji psionicznych jest najnizszy i
mozna zaczac operacje oraz pojawia sie cel misji:"Wywalcz sobie droge do fabryki"
zaznaczony czerwonym znaczkiem na mapie.
Problem tkwi w tym ze jak grupa Lewusa zaczyna akcje to po przekroczeniu muru sie zatrzymuje
i juz nic nie robi! Stoja, rozgladaja sie na boki jak by czekali za nie wiem czym. Od
czasu do czasu zabija jakies blakajace sie zombii. Ja dalej posuwam sie do punktu misji,
przeskakujac przez kolejny murek, dochodze do celu i nic sie nie dzieje. Od czasu do
czasu na ekranie pojawia sie napis:"Krytryczny poziom emisji psionicznych. Natychmiast
opusc niebezpieczna strefe
"
Pozbawiam zycia wszyskie najblizsze zombii i dalej nic sie nie dzieje. Lewus jak stoji
za pierwszym murkiem tak dalej stoi.
Pomocy!! Co mam robić? Moze o czymś zapomnialem? Jak rozwiazac ten problem?
Dzieki za wszelkie wskazowki


Witam. Zapytaj w tym temacie: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26119&u=5240 A na przyszłość zanim założysz nowy wątek, polecam forumową wyszukiwarkę - instrukcja obsługi wyszukiwarki, by TYHE: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witaj .ja tak kiedyś miałem i okazało się że nie zabiłem jednego zombi . ale najlepszym lekarstwem na tego typu przypadłości jes cofać się do poprzedniego zapisu stanu gry , który na tym etapie trzeba doś często stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować