Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gearsy 2 - spora łata w drodze

28 postów w tym temacie

To bardzo dobrze że będzie łatka taka gra bez dobrego trybu multi to po prostu dobry shooter a z multi bardzo dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mała sugestia- wrzucajcie w tytułach newsów pełne nazwy gry, a nie "gearsy 2", bo to ułatwia wyszukiwanie artykułów, jak każdą grę zaczniemy nazywać po skrótach, to potem ktoś będzie chciał coś znaleźć i nic mu z tego nie wyjdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 14:05, Budo napisał:


Mała sugestia- wrzucajcie w tytułach newsów pełne nazwy gry, a nie "gearsy 2", bo to
ułatwia wyszukiwanie artykułów, jak każdą grę zaczniemy nazywać po skrótach, to potem
ktoś będzie chciał coś znaleźć i nic mu z tego nie wyjdzie ;]

Życzenie twe rozkazem dla mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam... Bez multi ta gra i tak moim zdaniem kładzie na łopatki ;) Ciągle cicho wierzę, w wersję na PC ;]

PS. Choć wiadomo, jak już Multi jest to niech porządnie działa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zmień to neo 128kb/s na coś szybszego ? ;>

A bugi w GoW2 to już kultowe są szczególnie walki przez ściany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na xbox live nie grałem. Bo wciąż czekam na polską wersje. A co do tego że gow 2 bez dobrego trybu cieciowego nie ma zbyt wiele do zaoferowania to się nie zgadzam. Jest przecież spoko kampania i dużo trybów na split screen :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas nie spotkałem się z takimi błędami, bo grałem tylko przez sieć w hordę i przeciwko jednemu graczowi.
Jednakże pewnie niedługo zagram, więc byłoby miło usprawnić tryb sieciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 15:35, Mrocz napisał:

XBox Live Polskiego nie ma z tego co się orientuje?

Polskiego nie ma, przez co np pobieranie dodatkowych map jest zablokowane. Ale wszyscy mają xbl zarejestrowany jako USA np czy tam gdzie on jest i można swobodnie korzystać. Tak samo grać przez sieć itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie, bo faktycznie, w Gowie 2 są jaja. Np. system rang - niektórym po pierwszym, przegranym meczu wskoczyła od razu druga ranga, a ja po wygraniu 10 nadal siedzę na pierwszej O.o Osoby z najlepszymi rangami są do kitu, a noobki z najniższymi wymiatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 16:32, lyczko1992 napisał:

Pograłbym sobie w tą grę na PeCecie... Dawać ją, ale już!


Przyczyń się do zmniejszenia piractwa na PC - ale już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc granie w online multiplayer Gears of War 2 nie daje zbyt dużej frajdy. Gra strasznie długo "znajduje" graczy, jest cholernie zabugowana (wspomniane wcześniej uderzanie przez ściany), i inne glitche/exploity psują zabawę. Grałem i grać będę jeno w trybie single/kooperacji (ta oczywiście również offline).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować