Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony ma kilka tajemniczych asów w rękawie

69 postów w tym temacie

Pepsi mało gier masz na PS3?
I o jakim przycmiewaniu premier na PS3 przez XBoxa mówisz?
Ja nic takiego nie zauważyłem, a wy tylko stękacie jak to źle się wiedzie ps3, To juz robi się nudne.
Gracze PS3-jki nie mają problemu z twoim "przycmiewaniem" bo ich interesują gry na ich platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć pepsi troszkę przesadzasz ;] Nawet według "Gametrailers.com" rok 2008 to rok najlepszych gier na PS 3 i zgarnęło nagrodę Best Software Lineup of 2008... Niby nic, ale jednak ludzie nie zauważają jakoś tego "kryzysu" PS 3. A warto zaznaczyć, że krąży w sieci opinia że GT.com jest "Xbox 360 biased" ;]

Inna sprawa, 2009 nawet bez tych "ukrytych asów" to kolejny rok exclusivów PS 3. A co dopiero jak jeszcze się ukaże parę innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:53, MadeinHell napisał:

ŁAŁ! No aż 5 (6 licząc GOW3)! Ale czy aby rok 2008 nie miał być rokiem exclve''ów na
ps3? i 2007?


Ojć... to zabrzmiało bardziej fanboyowo niż mi się wydawało :P Chodzi mi o to że wydawało mi się że to poprzedni rok miał być złotym dla ps3, a wyszło trochę średnio (w sensie exclusiveów które stracono), między innymi GTA IV, Tekken 6 i inne które miały być exlusiveami a nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu wychodzić na fanboy''a ale patrząc pod kątem Exclusivów to właśnie PS 3 przeważało w 2008 ;] ( nie mówię o ilości sprzedanych kopii, a o ilości premier ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta? A jakie to exlusivy? A poza tym liszcie dobre gry a nie byle shit na wyłączność ;]
Myślę że MS nie pozostanie w tyle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o gry na PS3, to raczej wlasnie one pzycmily hity z Xboxa 360, a ni na odwrot. Choc tak naprawde o jakich hitach mowa? Chyba tylko o GoW2, bo ta gra rzeczywiscie jest swietna i wspaniala (jedyna gra, w ktora z wielka przyjemnoscia bym poszpilal na X360), ale Fable 2 jest jedynie bardzo dobry (ot taka mocna 8/10 (Niestety, chodzenie po sznurku - i to doslownie, mnie po prostu rozwala :P)), a Banjo&Kazooie to jednak rozczarowanie. Nie mowie tu nawet o Too Human, ktore okazalo sie przecietnym tytulem. No jeszcze ten Braid jest dosc intrygujacy i w sumie wyglada swietnie, ale to jedynie gra z XBLA. A na PS3? Resistance 2, czyli wedlug wielu serwisow FPS roku i spore zaskoczenie po tylko dobrej jedynce. LBP najlepszy exclusive tego roku (patrz sredni ocen) i mnostwo nagrod w podkategoriach "Gry Roku 2008". Metal Gear Solid 4 to gra prawie doskonale, i w tym przypadku prawie nie robi wielkiej roznicy. MotorStorm tez przyjal sie bardzo dobrze i choc zgarnia "jedynie (8/10 i 9/10 (w sumie to duzo, ale mnij niz poprzednie tytuly)) to jest chyba w tym momencie najlepsza scigalka na rynku. Mamy takze WipEouta HD, czyli takze bardzo dobry i zarazem tani (w tym momencie 55 zeta) tytul. Tak prezentuje sie sytuacja obu konsol i chyba nawet nie sklamalem.No i PS3 nie zaliczylo wcale tak slabego roku, bo sprzedaz, w stosunku do poprzedniego - 2007, wzrosla o 60%. Nie jest wcale zle. PSOne i PS2 tez na poczatku mialy problemy, a po 2-3 latach panowaly na rynku. Teraz jednak PS3 ma konkurencje, wiec bedzie trudniej, no i jeszcze ten nieszczesny kryzys, ale mysle, ze w 2009 roku znajdzie sie wiele milionow ludzi, ktorzy zakupia ten sprzet.btw. od kiedy to GTA IV mial byc exclusivem na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że to jedynie kolejne mydlenie oczu i przechwałki speców od marketingu Sony. Choć chciałbym się mylić. Miniony rok dla PS3 był dosyć kiepski. Jak będzie teraz? Nie wiadomo. Mimo radosnych i pełnych wiary w sukces zapowiedzi nie wygląda to zbyt obiecująco. A kiedyś naprawdę chciałem kupić PlayStation 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 20:21, Mr Black napisał:

Coś mi się wydaje, że to jedynie kolejne mydlenie oczu i przechwałki speców od marketingu
Sony. Choć chciałbym się mylić. Miniony rok dla PS3 był dosyć kiepski. Jak będzie teraz?
Nie wiadomo. Mimo radosnych i pełnych wiary w sukces zapowiedzi nie wygląda to zbyt obiecująco.
A kiedyś naprawdę chciałem kupić PlayStation 3...


n/c

Choć jeden argument?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 20:40, mister.piotr napisał:


n/c

Choć jeden argument?


Poprzedni rok miał być rokiem PS3. I co? Nic z tego nie wyszło. PS3 pozostało w cieniu Xboxa (widać to choćby w ilości sprzedanych egzemplarzy - 28 mln X360, 20 mln PlayStation 3). Dlatego z dystansem podchodzę do składanych przez Sony obietnic. Może tym razem im się uda, kto wie. Ale trzeba pamiętać, że raz już zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miniony rok dla PS3 był świetny - MGS 4, LBP to genialne gry. Świetny był również Resistance 2 i podobno również dobry nowy Motorstorm.

Kolejny rok zapowiada się dwukrotnie lepiej - z killerami Killzone 2, Heavy Rain na czele. Do tego dochodzi Uncharted 2, bo jedynka była świetna, no i jeszcze InFamous może wypaść dość ciekawie. Co do MAG nie mam wielkich nadziei, bo nie lubię gdy na multi jest tłok :).

Słabo wypadła końcówka roku dla Sony, w porównaniu do MS... ze względu na sporą obniżkę xboxa. Tak ja to widzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że niektórym "specom" trzeba pokazać jakie exclusivy na PS 3 wyszły podkreślam wymieniam same NAJWIĘKSZE HITY, zignoruje takiego Haze i inne średnie tytuły:

-Metal Gear Solid 4
-Little Big Planet
-Motorstorm 2
-Resistance 2
-Wipeout HD
-Valkyrie Chronicles

A Xbox 360?

-Gears Of War 2
-Fable 2
-Braid? No dobra niby gra z XBL ale WIpeout HD też z PSN więc zaliczmy...

( jak coś pominąłem to mnie poprawcie )

Nie wiem więc skąd przekonanie, że PS 3 zaliczyło porażkę pod względem wydanych gier... ( Zwłaszcza jak dodamy jeszcze do tego tytuły multiplatformowe które ukazały się na obie konsole. ) Tak więc przestańcie już jechać po PS 3 bez żadnego powodu -__-''''

Przyszły rok nie bez powodu zapowiada się bosko dla PS3 ( znowu wymieniam największe hiciory )
-Uncharted 2
-God Of War 3
-Killzone 2
-Heavy Rain
-Yakuza 3

i? Jeszcze mają nie zapowiedziane tytuły jeszcze to naprawdę robi wrażenie. Zwłaszcza, że każdy tytuł to niemalże pewny "must-have" osiągający oceny ponad 85/100 ( a stawiam że nawet 90/100 )

I nie pisze tutaj, że konsola Xbox 360 jest zła, bo ma za sobą naprawdę mocny rok i pełno genialnych gier, w które z chęcią bym zagrał, chodzi mi tylko o to, byście skończyli ( mowa o fanboyach Xboxa ) ten bezpodstawny pojazd po PS 3...

Nie dobierajcie sobie sprzętu pod kątem "ilości sprzedanych kopii" Xboxa jest więcej bo jest tańszy... logiczne... Co z tego, że Xboxa jest 23 miliony a PS 3 17? ( liczby orientacyjne ) lepiej się z tym czujecie? Dla mnie ważne są gry i ich jakość a nie STATYSTYKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować