Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

X360 a PS3 - poświąteczny pojedynek na statystyki

33 postów w tym temacie

Ja tam zawsze trzymam się od chwalenia "samych siebie" daleko ;P co nie oznacza że święta dla 360 musiały być boskie (same hity pod koniec roku). Najciekawsze przed nami w roku 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze jest taka konkurencja PS3 vs X360 wyobrazacie sobie taki horror ze jest tylko 1 z tych konsol? 0 Fanboyów , bez exclusivów?! bez walki? mogli by ustalac zasady jak tylko by chcieli ceny konsoli by byly zawrotne masakra... ja juz wole wojne PS3 i X360 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby to pojedynek na statystyki gdybyście podali również liczbowe wyniki sprzedaży PS3.. i procentowe odniesienie wyników sprzedaży X360 z tegorocznych, do zeszłorocznych świąt. A tak - mamy kolejny pojedynek przechwałek.. statystyki jeśli chodzi o zestawienie to w tym nijak. Ale brawa Xbox.. całkiem nieźle.. a panom od Sony również.. za cierpliwość i optymistyczne noworoczne nastawienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chwalić siebie zawsze jest łatwo. ;) Znamienne jednak, że żaden z panów nie raczył porównać "swojej zabawki" do Wii... Idę o zakład że wtedy pochwalić się czymkolwiek (poza bebechami danej konsoli, ale kto tego słucha?) byłoby bardzo trudno. Nie znaczy to wcale, że zamierzam gloryfikować tutaj konsolę Nintendo, po prostu mimo kryzysu sprzedaje się ona najlepiej, i tyle.

A co do fanboyów - bez nich byłoby nudno chwilami. Bo kto wszczynałby przekomiczne czasem Flame Wars i wzbogacał nasz zasób słów powszechnie uznawanych za epitety obelżywe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam ile PS3 ma juz sprzedane, bo to żadne porównanie, tu liczby a tu procenty.

Aha i chciałbym wiedziec ile sprzedano tylko przez te święta xboxsów a ile PS3, wiem ile xboxsow w europie około milion, bo 7 milinów xboxsów było w europie przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 23:07, JackXP PL napisał:

Co to za zdjęcie? Pad od PS3 wygląda inaczej...

To jakieś stare zdjęcie z prototypem pada "bumerangiem". Ostatecznie uznano go za zbyt...hmm.
W każdym razie zdecydowano, że lepiej nie zmieniać tego co się już sprawdzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się Sony stara, niech się stara. Głównie niech rzuci kilka gier, dla których warto będzie konsolę kupić a wtedy w wakacje może... może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 23:22, marek5mln napisał:

A ja się pytam ile PS3 ma juz sprzedane, bo to żadne porównanie, tu liczby a tu procenty.

Aha i chciałbym wiedziec ile sprzedano tylko przez te święta xboxsów a ile PS3, wiem
ile xboxsow w europie około milion, bo 7 milinów xboxsów było w europie przed świętami.


To skorzystaj z google :D
ew zobacz na gametrailers jest chyba nawet w którymś invisible walls albo bonus round podane dane ze sprzedaży konsol i jak Wii przebiło wszystkie inne bo sie sprzedał w 2mln sztuk (jakoś w ciągu miesiąca albo przed samymi swiętami ) :D tylko nie wiem czy to dotyczy tylko ameryki czy licza tez inne kraje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez grudzień sprzedało się 3,8 mln X360 i 2,1 mln PS3 oraz :D 7,8 mln Wii Jeśli kogoś interesują dane świąteczne. Xów jest 28 mln, PSów 20mln, no i Wii 46 mln. Dla zainteresowanych vgchartz.com

Pepsi Sony zwalnia 8 tys pracowników, a M$ 15 tys. Jedyny plus jest taki, że oddział od X360 przynosił spore zyski, więc zapewne będą tam mniejsze cięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 22:21, Bula93 napisał:

"Powiększamy naszą przewagę nad PlayStation 3"
no chyba tylko w sprzedaży ;p

No chyba o taką właśnie przewagę głównie chodzi firmom, które coś sprzedają :P

Dnia 06.01.2009 o 22:21, Bula93 napisał:

btw precz z fanbojstwem :D

A Twoja wypowiedź jest przejawem fanbojstwa na rzecz Sony przecież. A niech tam - precz z Bula93! ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-Devil dzięki za komentarz, czyli nie jest tak źle z PS3, oczywiście cieszę sie, że xbox wygrywa, ale życze tego samego PS3.

No ale nie ma to jak Wii, ta konsola poprostu wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego niemal zawsze dajecie zdjęcie starej wersji konsoli, z czasów kiedy została pokazana po raz pierwszy (bodajże z E3 jakiegoś) ? nie dość że nie jest "czarnulą" to jeszcze ma beznadziejny pad ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie uspokójcie się ! ;/ To jest tylko zdjęcie symboliczne :O chcesz zobaczyc prawdziwe PS3 i sie nacieszyć to idz do sklepu RTV albo wpisz w google PS3.... Trudne wiem...
Niewiem... no co spuszczasz się przed zdjęciem PS3 czy jak XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to zdjęcie sie podoba, zreszta Mr. Oblivious gówno wie, bo właśnie w japonii wychodzi wersja srebrna co prawda dedykowana tylko na ten kraj, ale tak czy siak, już mamy dwie wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować