Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Logitech zapowiada klawiaturę, myszkę i słuchawki z serii G

31 postów w tym temacie

G19 kupię raczej na pewno :)
Mojej G9 nie wymienię, a słuchawki hmm wolę głośniki, a jeśli już bym miał kupować to pewnie z serii fatal1ty :)
Kolejny + dla Logitecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lama123: jeżeli chcesz wydać ponad 700 zeta na klawiaturę (bo w takiej cenie jest w PL zapowiadana, a dokładmoe 719,-) to gratulacje oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 11:06, DoomnY napisał:

Klawiatura do grania w cenie konsoli. Żart.


Dla e-sportowców to jak najbardziej poważna sprawa. Dzień jak codzień. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne ceny... Jak ów klawiatura by kosztowała te 200 zł, to może i ja bym się pokusił (extra szpan yy yyy)
Ale ponad 700 zł na klawiaturę... To nawet "żart" nie jest.
Jedynie co jest interesujące (w miarę ów oferty) to słuchawki. Choć i tak wolał bym kupić porządne głośniki G51, zamiast nich.
Nie ładnie z tymi cenami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto dodać, że ten ekranik potrafi wyświetlać część hudu niektórych gier np w crysisie niektóre dane były wyświetlane w starszych modelach tej klawiatury, więc w nowszym pewnie też będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podświetlana klawiatura- mam
Podświetlane słuchawki- mam
Podświetlana myszka- mam

Ten zestawik nie dla mnie, Razer już zagościł w domu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne G19 będzie kosztować około 350 zł w Polsce, tak, jak było z G15 old i new. Podejrzewam, że w takim razie zmienię aktualną G15 (old fashion) na G19 jakoś we wrześniu. Szkoda tylko, że Logitech nie zrobił nowej i pozbawionej błędów wersji G7, bo tam myszka była genialna i bardzo chętnie zobaczyłbym, ba! pewnie bym kupił nawet za 450, sprawnie działającą wersję.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram doskonałą G7, którą od już dwóch lat się posługuję ;) Nie mam temu modelowi nic do zarzucenia. G19 ładnie wygląda i obiecująco, zobaczymy, jak wypadnie w recenzjach. Z kolei najbardziej mnie interesują słuchawki G35, bo nie mam w tej chwili praktycznie żadnych dobrych do grania, a jest i opcja dźwięku 7.10 - kanałowego, mikrofon ma, a może nawet są wygodne i praktyczne. Nic tylko czekać na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura trochę przebajerowana. Cena jak cena, logitech nigdy nie był tani niestety. Zresztą, to tylko cena sugerowana, zawsze da się taniej kupić :)
Mnie bardziej interesuje G13 jako dodatek do klawiatury, może to być świetna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale szpetna ta klawiatura :] Niepotrzebne do niczego przyciski multimedialne i wyświetlacz którego nikt nie używa... -.- Ja mam klawe za 50zł i fajna jest, bez zbędnych bajerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować