Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Logitech zapowiada klawiaturę, myszkę i słuchawki z serii G

31 postów w tym temacie

Wow 200 zielonych za klawiaturę - za to można kupić 500 razy bardziej skomplikowanego xBox`a ;-)
No ale jak ktoś już posiada takowego ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klawiaturę jak wyjdzie pewnie nie kupię , zaczekam na obniżkę albo kupie sobie g15 , myszki bym sobie nie kupił bo zwykła g9 źle mi leżała w dłoni , na dniach planuje kupno g5. A co do słuchawek to wole grać na moich głośnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 16:49, DoomnY napisał:

Tylko jaki to odsetek ludzi no i fakt, że nie każdy właśnie tą klawiaturę czy mysz wybierze?


To już zmartwienie Logitecha. Skoro robią takie rzeczy od lat, to pewnie nie dlatego, że któryś z szefów miał taki kaprys. Jest popyt, jest podaż. Aczkolwiek ten ekranik przy klawie to dla mnie kompletna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:02, Vojtas napisał:

> Tylko jaki to odsetek ludzi no i fakt, że nie każdy właśnie tą klawiaturę czy mysz
wybierze?

To już zmartwienie Logitecha. Skoro robią takie rzeczy od lat, to pewnie nie dlatego,
że któryś z szefów miał taki kaprys. Jest popyt, jest podaż. Aczkolwiek ten ekranik przy
klawie to dla mnie kompletna bzdura.

jest idealny do sytuacji w stylu:
jeszcze jedna tura/mecz......
k/*^a już 2ga w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz kasę to kupuj Ja ufam logitech,od poniedziałku mam myszke Logitech G5 sprawdza się doskonale,bardzo długo mam klawiaturę logitechu jest świetna i jest w dobrym stanie.Ale jak dla mnie kupywanie klawiatury takiej zamiast słuchawek G35 jest głupie.Jeżeli jest się graczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość droga zabawa. Na polskiej stronie Logitech już dostępne jest nasze press release i oto czym się kończy:
Cena i Dostępność
Klawiatura Logitech G19 będzie dostępna w Europie od kwietnia w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 719 PLN. Zestaw słuchawkowy Logitech G35 będzie można kupić w marcu w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 519 PLN, natomiast mysz laserowa Laser G9x Laser Mouse powinna pojawić się w Europie 
w lutym w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 389 PLN. Logitech G13 Gameboard powinna być dostępna w Europie od grudnia 2008 w sugerowanej cenie detalicznej 389 PLN.

http://www.logitech.pl/dla-mediow/dla-prasy/article/38/88.html

Będę musiał sobie to na etapy rozłożyć, ale zamierzam korzystać ze wszystkich. Na wymianę słuchawek już przyszedł czas, stara G15 (blue LED) jest na tyle dobra, że wole ją sobie działająca zachować, a G5 po trzech latach zaczyna wykazywać wyraźne znaki zużycia (zaczynając od startej farby ;) ).

Dla wszystkich malkontentów - to, że wy nie macie zastosowania dla czegoś takiego jak dodatkowy wyświetlacz nie znaczy, że tych zastosowań nie ma. Od trzech lat niemal korzystam z G15 i ten ekranik jest mi bardzo przydatny - od gier, przez aplikacje działające w tle (EVE-Mon), multimedia, zegar, kalendarz etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super sprzęcior :D Cały zestaw po prostu kopie tyłek. Ceny są wysokie ale Logitech to sprawdzona, solidna marka. Sam posiadam mychę G5, klawiaturę G15 i głośniki Z-5500 THX. Jestem z mojego zestawu bardzo, ale to bardzo zadowolony. ;) Ale ta myszka G9x to mnie kusi strasznie. ;] Razera nie uznaję, jak dla mnie myszka jest za płaska (mam za dużą łapę;)) i dodatkowo niefajnie wygląda (a zwłaszcza to podświetlenie), ale to tylko moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt oczywiście niczego sobie ale moim zdaniem razer lepiej wyglada myszki leżą lepiej w dłoni i co o dziwo jest tańszy :P. Komplet Lachesis + Lycosa razem z Destructorem świetnie się sprawuje. Jedyną żeczą na którą mógłbym sie zdecydować to słuchawki gdyby nie fakt że razer zapowiedział swoje Megalodony :> których premiera została przesunięta :< wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować