Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka Noworoczna Wyprzedaż CD Projekt - pojutrze start!

29 postów w tym temacie

Nie wiem czy dobrze kiedyś wyczytałem ale Suffering jest chyba za darmo bo coś tam Amerykańskie siły powietrzne go wykupiły czy jakoś tak... nie mówię o pirackich wersjach. :P
A z tych gier to albo World in Conflikt albo Pure, jeszcze się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wyprzedaż to jest kompletna porażka, niby 50% obniżki, ale na żadnej grze nikt tego nie odczuje, oprócz chyba PURE''a. Jeśli od tej wyprzedaży mają się oczyścić magazyny, to chyba długo to jeszcze potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Grinczarem. Może zróbcie zegar, który będzie odliczał wstecz sekundy pozostałe do rozpoczęcia Wielkiej Wyprzedaży CDP, a potem BUM! (to korki od szampanów) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba normalna rzecz, że sprzedawca chce przyciagnac uwage potencjalnych klientów. Nie wiem czemu sie dziwicie, skoro to forum jest powiazane ze sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość sklepów jeśli robi wyprzedaż do zarzuci kilkoma dobrymi tytułami, a 3/4 to gry które nie schodzą.
Jak widać CDP też tak robi: Mass Effect, Pure, World in Conflict, a reszta... z resztą to jest nie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG ktoś wczoraj żartował, że pewnie będą się podniecać i codziennie o tej wyprzedaży pisać. Ale żart okazał sie prawdą... Ja jeszcze rozumiem jakby w tej wyprzedaży było nie wiadomo co i za jaką cenę, ale wystarczy spojrzeć chociażby na Wiedźmina który od dawna kosztuje tyle co w tej promocji... Zajmijcie się lepiej Wplnomania bo tam przynajmniej można było coś kupić (rzadko ale zawsze). Dla mnie Wielka noworoczna wyprzedaż cdp to poprostu żal.pl... tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 18:52, Baluk25 napisał:

Zwyczajna sprzedaż lamerskich gier, w nieco tańszej cenie...


Wszystko lamy, każdy lamer. Brawo, kocham ludzi, dla których swiat jest taki prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak były gry CDP za dychę w biedronce, to była wyprzedaż. nawet tu reklamowany jako rarytas za 20 zł, przeceniony chyba z 50, tyle kosztował. Dzięki biedronce, mam Fahrenheit za dychę :). To tutaj, to nic nadzwyczajnego. Jeszcze koszty wysyłki - praktycznie niwelują ewentualne korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wielka Gówniana Noworoczna Wyprzedaż CD Prolipa - pojutrze nie wypał!"

W ogóle who cares ? Czym się tak jaracie ? Nie dosyć, że dajecie lipne promocje/produkty to jeszcze zarzucacie jakieś zbędne newsy. O ile to w ogóle można nazwać newsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rady techniczne:
a) flashka na stronie z wyprzedaza cdp.pl zwyczajnie przeszkadza, lista w htmlu z na gram.pl jest o wiele estetyczniejsza i praktyczniejsza (szkoda, ze niepelna)
b) jak juz sie marketingowcy uparli na flasha, to na milosc boska niech zrobi go ktos sensowny, a nie synek prezesa, czy firma zony dyrektora - po 3krotnym kliknieciu dalej/wstecz oczy mi zaczely wychodzic z orbit od ogladania przeskakujacych pudelek (to, ze sie przesuwaja tylko w jedna strone, bez wzgledu na klinkniecie dalej/wstecz tez wyglada nedznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co utrudniać? Skoro te gry, chociaż by wg mnie są lamerskie, to tak napisze, ot co...A to, że Ty uważasz, że są to super gry..To już sprawa inna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować