Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka Noworoczna Wyprzedaż CD Projekt - pojutrze start!

29 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2009 o 20:44, Pan Prezes napisał:

b) jak juz sie marketingowcy uparli na flasha, to na milosc boska niech zrobi go ktos
sensowny, a nie synek prezesa, czy firma zony dyrektora - po 3krotnym kliknieciu dalej/wstecz
oczy mi zaczely wychodzic z orbit od ogladania przeskakujacych pudelek (to, ze sie przesuwaja
tylko w jedna strone, bez wzgledu na klinkniecie dalej/wstecz tez wyglada nedznie)

Typowo. Ten co robił tą stronkę powinien zawisnąć na cienkiej lince.

A promocja to wiadomo ;) Choć nie jest tak bardzo tragicznie, jest Wiesiek i Stalker chociaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie wielka wyprzedaż, tylko wielki chwyt marketingowców.
Wszystkie te wymienione tytuły można kupić w sieciach handlowych w tej samej cenie, a nawet i taniej.
Tutaj panowie od marketingu zawyżyli ceny gier jakie miały w dniu premiery, a teraz robią nam łaskę że sprzedadzą nam produkt od 30 do 50 procent taniej. Ja również mogę iść do marketu kupić takie GTA 4 za 119zł zawyżyć jego cenę do 159 zł jaką sugeruję wydawca, a potem wam zrobię łaskę obniżając cenę 30%.
A poza tym ludzie popatrzcie np. taki Wiedzmin kosztuje na gram.pl 79.99 a po obniżeniu 30% , jego cena wynosi 69.99, więc się pytam gdzie jest to 30% ,tak jak w/w to nie jest wyprzedaż tylko zuchwały i beszczelny chwyt marketingowców, którzy mydlą nam oczy po to żeby nabić swoje kieszenie i poróżnić magazyny.
Ja mam panowie taki apel do was nie naciągajcie klientów w ten sposób tylko zróbcie naprawdę wyprzedaż taką jaką można spotkać na zachodzie lub nie róbcie nic, bo takimi promocjami to obrażacie tylko klienta i zniechęcacie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2009 o 09:48, Lander81 napisał:

Ja mam panowie taki apel do was nie naciągajcie klientów w ten sposób tylko zróbcie naprawdę
wyprzedaż taką jaką można spotkać na zachodzie lub nie róbcie nic, bo takimi promocjami
to obrażacie tylko klienta i zniechęcacie do siebie.


Bardzo dobrze powiedziane, mam tylko nadzieję że jak najmniejsza liczba osób da się nabrać na ten prymitywny chwyt marketingowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że World in Conflict oraz Guild Wars: Eye of the North kosztowały dokładnie tyle samo w Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży odbywającej się równy rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Club X360 - nie interesuje mnie wersja konsolowa, ale na wersje PC może bym się skusił. Opowieści z Narni: Książe Kaspian - podobno jest to kolejna średniawa gra na podstawie filmu... ;/ S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo - niedawno kupiłem sobie tą grę i to w cenie niższej niż w tej niby promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować