Zaloguj się, aby obserwować  
InspektorGadzet

Szósty zmysł

47 postów w tym temacie

Nie znalazłem takiego tematu , więc postanowiłem że taki założę .Temat o szóstym zmyśle .Czy uważacie że ludzie mogą mieć szósty zmysł czy nie ?Może znacie jakieś przykłady , ludzi z szóstym zmysłem .Zapraszam do wspólnej dyskusji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że to prawda - mój np. automatycznie wykrywa wysokie stężenie głupoty (czy to normalnie, czy też w Internecie... :P) i automatycznie mnie tam wysyła :-)

Tak propo, to jak zakładasz temat, to wypadałoby napisać coś od siebie, dajmy na to, czy ty taki zmysł posiadasz czy cuś ;-D

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2009 o 21:54, Mr.M napisał:

Tak propo, to jak zakładasz temat, to wypadałoby napisać coś od siebie, dajmy na to,
czy ty taki zmysł posiadasz czy cuś ;-D

Wiesz ja sam nie wiem czy posiadam szósty zmysł czy nie ,umiem wiele rzeczy którzy nie umieją inni ludzie ale nie wiem czy pisać o tym , na razie poczytam posty innych i może później ja coś napisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być nie miły ale wszyscy rodzimy się równi i to że mamy jakieś tam umiejętności to oznacza że sami je zdobywamy

Spoiler

Chce sprawdzić jak zrobić Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 21:34, Furrbacca napisał:

Ja znam taką osobę, udziela się na tym forum. Ponoć potrafi również rzucać Psi-balle...

Czy to nie przypadkiem ja? ^^

Co do Szóstego Zmysłu to u jednych jest bardziej wykształcony i wystarczy się po prostu nauczyć nim posługiwać, a dla niektórych mniej, czyli na jego rozwój i samą naukę kontrolowania będą musieli przeznaczyć trochę czasu.

W mojej rodzinie od strony matki (czyli moja babcia i mama) mają szósty zmysł, niestety nie chcą się nauczyć jak nim się posługiwać (a szkoda, że z przymrużeniem oka mnie słuchają, jak mówię o psionice) , szkoda. Ja tam się uczę i mi coraz lepiej wychodzi. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 22:01, Lukiwwo napisał:

Nie chce być nie miły ale wszyscy rodzimy się równi i to że mamy jakieś tam umiejętności
to oznacza że sami je zdobywamy

Nie zawsze , ludzie mogą mieć szósty zmysł po urodzeniu ale odkrywają to dopiero w wieku np 16 lat albo więcej .Nie zgadzam się z tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to codziennie tak między 5 a 6 rano...czuje wtedy dziwne swędzenie w opuszkach palców i jedyne co mogę zrobić to wyciągnąć rękę i... przestawić budzik ;-P
Nie potrafię tego wyjaśnić, a mój szef jest wściekły kiedy po raz kolejny słyszy, że były korki...

Pomóżcie.plz;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, szósty zmysł istnieje, jest to największy talent każdego człowieka, począwszy od robienia skarpetek na drucie a skończywszy na zbawianiu świata. Osobiście nie wiem, co uznać za mój szósty zmysł. Żadnych cech paranormalnych nie mam, no nieraz zdarzy mi się pogadać z jakimś Marsjaninem, ale to z reguły na Woodstocku... ;)
No nie wiem, bo, nie będę się chwalił, ale jednak parę talentów mam, nie wiem który jest najprzydatniejszy ^^

Isil
- powiedz szefowi, że powiesz jego żonie, z kim ma romans. Szefowie zawsze mają romanse ^^ Od tej pory godziny twojej pracy to 11:00 a 14:00 w tym jedna godzina przeznaczona na lunch i podglądanie koleżanek z biura ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 22:06, Budo napisał:

/.../

A jak w ogóle zdefiniujesz szósty zmysł? Niektórzy za takowy uważają sen...

Hmm to prawda szósty zmysł że tak powiem może działać tylko w śnie(przykład Ufo2), ja np dzisiaj oglądałem "Rozmowy w Toku" i było właśnie o szóstym zmyśle .Kobieta opowiadała że po śmierci klinicznej, miała wizje(co też uważam za szósty zmysł) widziała koniec świata , nie wiem ile było w tym prawdy ale jak tak naprawdę było jak mówiła tak kobieta to szósty zmysł istnieje .Polecam również czytać "Nieznany Świat" tam jest bardzo dużo o tym , jak i o innych podobnych rzeczach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2009 o 22:09, Jaki Ganh1 napisał:

Isil - powiedz szefowi, że powiesz jego żonie, z kim ma romans. Szefowie zawsze mają
romanse ^^ Od tej pory godziny twojej pracy to 11:00 a 14:00 w tym jedna godzina przeznaczona
na lunch i podglądanie koleżanek z biura ^^


Mam tylko nadzieje, że szef się nie dowie z kim jego żonka ma romans ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy można daną umiejętność nazwać szóstym zmysłem, czy może zbiegiem okoliczności, czy po prostu talentem... Tak czy owak wierzę, że każdy jest zdolny do wielkich rzeczy - zresztą umysł człowieka potrafi znacznie więcej, niż sobie wyobrażamy.
Co do mnie samego, umiejętności tam X nabyłem na drodze nauki, praktyki itd. Normalka.
Talent? Do grania w gry komputerowe, hehe ;) Coś tam się znajdzie, ale to nie ten topic :)
Szósty zmysł... U mnie jest tak, że jak komuś spojrzę parę sekund w oczy to jestem w stanie stwierdzić, czy dana osoba jest godna zaufania, czy nie. Nie powiem, żebym potrafił czytać aurę człowieka, ale żaden z moich przyjaciół nigdy mnie nie zdradził i w razie potrzeby zawsze znalazł dla mnie czas i dobre słowo. Z rodziną już bywało różnie, ale rodziny się nie wybiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 22:20, KoLoS napisał:

Szósty zmysł... U mnie jest tak, że jak komuś spojrzę parę sekund w oczy to jestem w
stanie stwierdzić, czy dana osoba jest godna zaufania, czy nie. Nie powiem, żebym potrafił
czytać aurę człowieka, ale żaden z moich przyjaciół nigdy mnie nie zdradził i w razie
potrzeby zawsze znalazł dla mnie czas i dobre słowo. Z rodziną już bywało różnie, ale
rodziny się nie wybiera :)

Spróbuj poćwiczyć z tym "patrzeniem w oczy" , bo jak poćwiczysz i się nauczysz panować nad zdolnością, to nauczysz się właśnie czytania aury.
Do szóstego zmysłu bym tego nie porównywał, gdyż szósty zmysł to umiejętność przewidywania, intuicja, a patrzenie komuś w oczy i myśl, że jest godny bądź nie zaufania to już zalążek czytania aury. Ja aurę czytać umiem, ale nadal pozostaje to, co u człowieka normalne, czyli łatwowierność. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciętnie ludzie wykorzystują zaledwie 4% - 6% swoich możliwości. Szósty zmysł to nie jest rzecz do wyuczenia się, bo czy możesz nauczyć się czuć smak, słyszeć coś? Nie. Szósty zmysł to byłoby, np. gdybyś potrafił telepatycznie przenosić przedmioty, czytać komuś w myślach, czy coś przewidzieć. Matki często mają dodatkowy zmysł który uruchamia się np. gdy dziecku coś się dzieje. Moja babcia ma, jeśli można to tak nazwać szósty zmysł. Zanim komuś wydarzy się jakieś nieszczęście, np. ktoś z rodziny umrze lub jak mi ostatnio, przydarzy się naprawdę poważny wypadek, babcia ma w nocy poprzedzającej wydarzenie ma sen, w którym ukazuje się ktoś zmarły z rodziny. I jest to całkowita prawda, nie zmyślam. Wiele razy babcia dzwoniła, a jak się potem niestety okazywało, miała racje i ktoś umierał lub mocno cierpiał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 22:33, Xlol1 napisał:

Matki często mają dodatkowy zmysł który uruchamia się
np. gdy dziecku coś się dzieje. Moja babcia ma, jeśli można to tak nazwać szósty zmysł.
Zanim komuś wydarzy się jakieś nieszczęście, np. ktoś z rodziny umrze lub jak mi ostatnio,
przydarzy się naprawdę poważny wypadek, babcia ma w nocy poprzedzającej wydarzenie ma
sen, w którym ukazuje się ktoś zmarły z rodziny. I jest to całkowita prawda, nie zmyślam.
Wiele razy babcia dzwoniła, a jak się potem niestety okazywało, miała racje i ktoś umierał
lub mocno cierpiał :(


U mnie jest tak z ciocią rok przed zmarciem mojej abbci miała sen że cytuję: " z mamą będzie coś źle za rok"mówiła to do mojej mamy no i się stało :C

I tak samo moja mam i czasami ja. Ostatnio(jakiś 1 miech temu)mama nie umiała się cieszyć była taka stłumiona mówiła " że coś czuje że się może złego wydarzyć" i tak jak tak tydzień miała ta niepewność tak się stało. Za 7 dni zginą pod kołami mój ukochany pies :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, a ja myślę że to całe czytanie aur itp. to po prostu podświadome odbieranie mowy ciała danego człowieka, co daje podświadomości jako taką informację o danym człowieku. Ale jak ktoś z ludzi posiada prorocze wizje to tylko pozazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować