Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiosną pierwszy dodatek do Spore`a

16 postów w tym temacie

Ja i tak w spore nie gram to niema to dla mnie znaczenia. Ale uważam że producent powinien rozwijać swoją markę. Nawet 9 dodatkami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że dodatki do Spore''a to dobry pomysł. Mam tę grę, uważam, że jest bardzo dobra, ale nowe dodatki na pewno ją jeszcze uatrakcyjnią. Poza tym, nie ma co się rzucać na EA tylko za to, że wydaje dodatek/tki. Do niektórych gier pojawiają się beznadziejne dodatki, dodające 3 nowe elementy za 50 zł, ale myślę, że dodatki do Spore''a mogą być udane, a w szczególności te pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPORE jest fajne ale tylko na początku. Potem zaczynają nudzić... nudzić... nudzić... ma się rozumieć w fazie kosmicznej bo cywilizacja to chyba najlepsza faza. ^^
BTW: Wolę simsy niż spore... a potem co będzie? The spore simsy? Mhmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi ma rację co do tych Sims''ów. Teraz się dopiero zacznie odcinanie kuponów od "wygranej" pierwszej części Spore... Pozostaje obserwować posunięcia twórców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, dajcie spokój z kosmosem, niech ulepszą wszystkie poprzednie fazy, bo to po prostu porażka. Jak pisałem na gramsajcie, przejście od komórki do astronauty zajmuje kilka godzin, a potem hulaj dusza po schematycznej galaktyce. >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jeden dodatek się ukazał, to oznacza, że wiosną ukaże się drugi niezależnie od bełkotu, który próbuje wcisnąć marketing EA. Trzeba mieć swój rozum, a nie przepisywać wszystko jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam zamiaru dokupywać żadnych dodatków, do gry, która znudziła mnie po zdobyciu ostatniej odznaki fazy kosmicznej (czyli jakieś 1,5 do 2 tygodni). Potem nie było już żadnej motywacji do dalszego "podboju kosmosu". Moim zdaniem Spore to SPORY niewypał (aczkolwiek fajny, przez pierwsze 3 dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy co dokładnie zaoferuje graczom ten niby pierwszy dodatek do Spore - Galactic Adventures. Przecież chyba już w samej podstawce epoka kosmiczna była najbardziej rozbudowana i miała największe znaczenie. Tym bardziej będę wypatrywał wszelkich wieści o tym dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować