Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Toshiba Qosmio X305-Q725 zapowiedziany

11 postów w tym temacie

No i się teraz zaczną reklamy : "Kupcie naszą maszynę i zostawcie PC w tyle!". Nie mam pytań. Aż takie dobre to to nie jest. No, ale może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie rozumiałem i nigdy nie zrozumiem po jaka cholerę robić taki sprzęt? przecież zwykły desktop za tą cene byłby wydajniejszy, a co więcej miał ładniejsza obudowę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:08, dominiquelv napisał:

nigdy nie rozumiałem i nigdy nie zrozumiem po jaka cholerę robić taki sprzęt? przecież
zwykły desktop za tą cene byłby wydajniejszy, a co więcej miał ładniejsza obudowę :P



W poprzednim newsie związanym z laptopami do grania tłumaczyłem to... Nie każdy ma miejsce na Desktopa, laptop przy tym też jest przyjemniejszy w odbiorze: nie grzeje się, nie hałasuje tak jak desktop, lepiej wygląda i jest mobilny. W sam raz dla Biznesmena co lubi sobie pograć w PeCetowe tytuły ;]

Laptop jest fajny, choć ten różowy kolorek to trochę nie teges... :P Niby sprzęt dla gracza, a wygląd laptopa dla dziewczyny ;] No chyba, że kieruje się go do żeńskiej części graczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:11, Mrocz napisał:

W poprzednim newsie związanym z laptopami do grania tłumaczyłem to... Nie każdy ma miejsce
na Desktopa, laptop przy tym też jest przyjemniejszy w odbiorze: nie grzeje się, nie
hałasuje tak jak desktop, lepiej wygląda i jest mobilny. W sam raz dla Biznesmena co
lubi sobie pograć w PeCetowe tytuły ;]


Biznesmam z takim klocem pod pachą ?? Chyba żartujesz. ^^ Na potrzeby biznesu to 14 cali to absolutne maksimum.

BTW Taki lapek się wg Ciebie nie grzeje ??? :D:D:D

A jak Ci desktop hałasuje no to cóż, widać masz z nim coś nie halo. Np. nie nakarmiłeś szczura w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamiast bawic sie w miniaturyzacje coraz to lepszych podzespolow mogliby zajac sie bateriami - zeby na dlugo starczaly - bo ile godzin podziala taki lapek na maxymalnym obciazaniu ? żałośnie mało... a lapek pod kablem do gniazdka to przeciez zwykly sprzet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie, ale ja (może jakis dziwny jestem) nie przekonuję sie to do tego sprzetu. Po 1: cena.
Po 2: wygląd (szczególnie ten oczo***ny kolorek)
Po 3: wolę jednak desktopy, które za tą samą cenę są dużo wydajniejsze. Jakoś laptop nigdy mnie nie zachęcał, jak dobrze złożony desktop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować