Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jutro ruszy Wielka Noworoczna Wyprzedaż CD Projekt!

37 postów w tym temacie

gram.pl

Od jutra w sklepach dostępne będą wybrane gry z oferty firmy CD Projektu po nowych, niższych cenach. Przypominamy, że dzięki Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży będziecie mogli nabyć je po dużo niższych cenach (od 30 do 50 procent).

Przeczytaj cały tekst "Jutro ruszy Wielka Noworoczna Wyprzedaż CD Projekt!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna niezbyt ciekawa wyprzedaż to nie jest chyba powód, żeby codziennie walić newsy "za x dni zaczyna się wyprzedaż". Żenada, nie umiecie inaczej zareklamować tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc nasze wczorajsze przewidywania sprawdziły się - odliczanie trwa :/
A dlaczegóż to ten "news" nie został umieszczony w kategorii ''Prasowe''? Przecież ewidentnie tam jego miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect bardzo ładnie kontrastuje z kaszankami, które próbuje się sprzedać( choćby po promocyjnej cenie).
Pff naprawdę sądziłem, że w końcu będę miał ME, ale jak zobaczyłem obniżoną cenę... Za 79 zł od dawna można kupić w innych sklepach,a na aukcjach jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego te chamskie reklamy są serwowane jako newsy - przecież niby gram.pl i cdprojekt to osobne firmy teraz...
Może gdybyście faktycznie dali jakieś godne uwagi obniżki, zamiast sztucznie zawyżać cenę "sprzed obniżki"(gdzie niby Mass Effect kosztuje 129zł? Grę z waszą "obniżoną" ceną można z łatwością znaleźć w innych sklepach internetowych, czy nawet MM)nie trzeba by było takiego sztucznego szumu robić?
żenada... no ale już po komentarzach widać, że niektórzy się nabierają, więc pozostaje mi tylko życzyć powodzenia ;]

PS.Gratuluje punktualnych rzutów do wPLNomanii ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie mam pojęcia, czemu to już od kilku dni są co dziń nowe tematy dotyczące tej promocji, a to już 3 dni , a to pojutrze, teraz, że jutro. Wszyscy Gramowicze wiedzą doskonale o wyprzedaży, nie trzeba chyba przypominać tego kilka razy, ogólnie ciekawe tytuły lecz ja nic akurat kupię, można kupić taniej i to nówki, choćby na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAKA wyprzedaż??!!! bo już mnie trafia!! JAKA?!!! takie ceny są od paru miesięcy więc niech ktoś mi wytłumaczy gdzie tu wyprzedaż???!!! bo albo jestem ślepy albo jej nie widze. Powiedzcie mi proszę co tutaj jest wartego uwagi bo naprawdę też chcę z tej wyprzedaży skorzystać!! taka reklama to musi być coś naprawdę super. Tylko szybko proszę bo chcę wyrobić zanim wszystko się sprzeda.

edit: i niech ktoś mi nie mówi, że krzyczę bo to samo robi w moją stronę od paru dni gram.pl. Cały czas wydziera się, że wyprzedaż nadchodzi. HURAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować