Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jutro ruszy Wielka Noworoczna Wyprzedaż CD Projekt!

37 postów w tym temacie

Naprawde myslalem ze bedzie jakas porzadna promocja :/ a tutaj ledwo co ruszyly sie ceny ehh - wiekszosci przypadkow chyba o 10zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny zbieg okoliczności, wczoraj również był napisany ok 18 podobny news i również był on ostatnim w dniu. A co do tej promocji. Nic specjalnego co mogłoby zwrócić moją uwagę, a ceny niektórych gier to naprawdę śmieszne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mawia, promocję nie są na korzyść kupującego, a sprzedającego.
Poza tym kocham mydlenie oczu zawyżonymi cenami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cdp wstydu nie ma juz od dawna. jak myślę ze nizej upasc juz nie mozna to zawsze pojawia sie taka perełka.
ale co z tego jak mimo to znajdue sie rzesza ''fanow'' ktorzy omamieni kupią najgorszy crap i zajarają sie EKSTRA PROMOCJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a za miesiąc trafią te tytuły do jakiejś taniej serii, jeszcze tańszej od tyc z wyprzedaży. Swoją drogą nigdzie nie jest napisane, że promocja czy też wyprzedaż musi polegac na obniżeniu cenu równie dobrze mozna cene podnieść, co już się zdarzało w niektórych marketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uważajcie bo ktoś kupi iron mana albo hulka nawet po przecenie 50...przeiciez te gry to niewypały, budżetówki nastawione na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komu się podobają, kupią po obniżce. Przestańcie marudzić. Dla jednego kiszka, dla drugiego hit. Jakby cały świat miał taki sam gust, byłoby przeraźliwie kijowo. To ,że nie trafili akurat w Wasz gust marudki nie znaczy, że są kiszkowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 10:46, Lander81 napisał:

A ja bym chciał kochanego admina lub adminów spytać gdzie jest moja wypowiedz i dlaczego
została skasowana proszę o wyjaśnienia

Jak dla mnie to nie wielka wyprzedaż, tylko wielki chwyt marketingowców.
Wszystkie te wymienione tytuły można kupić w sieciach handlowych w tej samej cenie, a nawet i taniej.
Tutaj panowie od marketingu zawyżyli ceny gier jakie miały w dniu premiery, a teraz robią nam łaskę że sprzedadzą nam produkt od 30 do 50 procent taniej. Ja również mogę iść do marketu kupić takie GTA 4 za 119zł zawyżyć jego cenę do 159 zł jaką sugeruję wydawca, a potem wam zrobię łaskę obniżając cenę 30%.
A poza tym ludzie popatrzcie np. taki Wiedzmin kosztuje na gram.pl 79.99 a po obniżeniu 30% , jego cena wynosi 69.99, więc się pytam gdzie jest to 30% ,tak jak w/w to nie jest wyprzedaż tylko zuchwały i beszczelny chwyt marketingowców, którzy mydlą nam oczy po to żeby nabić swoje kieszenie i poróżnić magazyny.
Ja mam panowie taki apel do was nie naciągajcie klientów w ten sposób tylko zróbcie naprawdę wyprzedaż taką jaką można spotkać na zachodzie lub nie róbcie nic, bo takimi promocjami to obrażacie tylko klienta i zniechęcacie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect - kupiłbym tą grę z wielką chęcią, ale 80 złotych to w cale nie jest super promocyjna okazja... ;/ The Incredible Hulk - badziewna gra na podstawie niezłego filmu kinowego. Iron Man - kolejna badziewna gra na podstawie kinowego przeboju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować