Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV bestsellerem 2008? Podwójna nominacja Grand Theft Auto IV w plebiscycie Bestsellery Empik!

18 postów w tym temacie

Cenega Poland

Warszawa - 8 stycznia 2009 - Cenega z dumą informuje, że Grand Theft Auto IV, jedna z najlepiej ocenionych gier w historii, jako jedyna została nominowana do tytułu Bestseller 2008 w prestiżowym Plebiscycie Empiku zarówno w kategorii Gry PC jak i Gry Konsolowe!

Przeczytaj cały tekst "GTA IV bestsellerem 2008? Podwójna nominacja Grand Theft Auto IV w plebiscycie Bestsellery Empik! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie się nie ma co dziwić, bo GTA 4 jest grą dobrą. Zarówno na konsole jak i PC-ty. Niestety R* zawalił optymalizację PC-towej wersji, do tego doszły jeszcze durne zabezpieczenia, GfWL, Social Club, bugi i dlatego jest tyle zrzędzenia. Nie zmienia to jednak faktu, że fabuła jest niezła i grywalność wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego...GTA4 to dobra gra, rzekłbym bardzo dobra, i nie widzę żadnego powodu, aby się choć trochę dziwić tym faktem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 21:14, Nikt634 napisał:

K... tyle było GTA i każde miało bugi a teraz kolejne i nagle wszyscy płaczą


Może i każde ale Gta IV przewyższa je ponad wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 11:19, Sobieski1978 napisał:

GTA IV przewyzsza poprzednie czesci pod kazdym wzgledem ;)


Zaczynasz być naprawdę męczący, spamerze. Chcesz degrada czy jak? leż można spamować w wątkach CENEGOWYCH? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie przewyższa pod względem graficznym , ale już nie optymalizacją ;]
Oraz tym że gra jest nudna jak flaki z olejem , nie ma na co wydawać pieniędzy , nie ma na co inwestować , nie ma siłowni , policja cholernie upierdliwa
No chyba na razie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:41, Crew 900 napisał:

Jedynie przewyższa pod względem graficznym , ale już nie optymalizacją ;]
Oraz tym że gra jest nudna jak flaki z olejem , nie ma na co wydawać pieniędzy , nie
ma na co inwestować , nie ma siłowni , policja cholernie upierdliwa
No chyba na razie wystarczy



uciec przed policją łatwiej, jak chcesz silownie to kup simsy (w zalozeniu to miala byc gra gangsterska a nie simsy gangsterskie), dla mnie gra nie jest nudna. inwestowac? łoł, chyba gatunek gier pomyliłes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>inwestowac?

Dnia 15.01.2009 o 15:53, niunkaaaa napisał:

łoł, chyba gatunek gier pomyliłes.

Właśnie biznesy to była najciekawsza rzecz w Vice City. Szczególnie pamiętam misje dla salonu samochodowego. W GTA IV brakuje też dodatkowych savehousów. 4 na całą plansze to jest kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:56, Crew 900 napisał:

W Vice City można było kupywać budynki , w San Andreas też a tu nic



hmm, i co ci da zakup budynku?

A inwestowania nigdzie nie bylo.
To miala byc gra gangsterska z fabułą a nie symulator gangsterski. Godfather 2 zaraz wyjdzie to tam spełnią twoje marzenia o inwestowaniu itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:58, niunkaaaa napisał:

> W Vice City można było kupywać budynki , w San Andreas też a tu nic


hmm, i co ci da zakup budynku?

No chociaż by to że wydam zarobione pieniądze , a nie zarabia tysiące a jedynie mogę wydać na pieprzone hamburgery czy coś innego do jedzenia : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA4 było strasznie ograniczone niestety. Powiem szczerze że nie spodobała mi się ta gra tak bardzo jak np Vice City. Nawet mimo świetne grafiki i animacji. Przynajmniej fabuła była na poziomie(chociaż jeszcze tylko dodam że Niko jako postać kompletnie do mnie nie trafił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:01, Crew 900 napisał:

> > W Vice City można było kupywać budynki , w San Andreas też a tu nic
>
>
> hmm, i co ci da zakup budynku?
>
No chociaż by to że wydam zarobione pieniądze , a nie zarabia tysiące a jedynie mogę
wydać na pieprzone hamburgery czy coś innego do jedzenia : /



a hot dogi to co? są też restauracje, trzeba płacić za przejazd przez autostrade, mozesz isc na kregle, lotki, bilard itp. Chyba nie graliśmy w te same gta IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde , ja mówię o dużych pieniądzach a nie drobnych .
Poza tym pisałem , że hamburgery czy inne jedzenie , a do innego jedzenia wlicza się hot dogi i inne pierdółki co nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 18:40, Crew 900 napisał:

kurde , ja mówię o dużych pieniądzach a nie drobnych .
Poza tym pisałem , że hamburgery czy inne jedzenie , a do innego jedzenia wlicza się
hot dogi i inne pierdółki co nie ...



a sklep z bronią? Kupuj sobie amunicje do bazooki i ci kasa popłynie a radocha z użycia ,bazók" bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować