Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - dołącz do nas!

56 postów w tym temacie

Chociaz tez roznie bywa... Wydanie Planescape: Torment w stanie bardzo dobrym (+ koszulka + bodajze podkladka pod mysz_ poszlo na allegro za prawie 500 zlotych, wiec tez warto pomyslec nad przygotowaniem takiej paczki z paroma starymi hitami dla starych pierdziochow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 16:24, Revan 666 napisał:

Pomysl w swej istoscie fajny, ale ilu z was ma tak naprawde wiecej gotowki w portfelu
by teraz "zaszalec"?


Przecież to nie miało być na kieszeń większości ludzi z forum. Nie każdy dysponuje kwotą 1000 zł. Chodzi o pokazanie się szerokiej opinii publicznej, a nie nerdom, którzy o Wieśku wiedzą wszystko. ;)

Dnia 11.01.2009 o 16:24, Revan 666 napisał:

Gdyby chlopcy zrobili nowe pudeleczko i wpakowali tam gre razem
z ksiazkami to zaraz by ktos jeczal, ze i tak to wszystko mozna oddzielnie nabyc.


Oryginalnych autografów raczej nikt sam nie wyprodukuje. Szczegóły są do dopracowania, mają zdolną ekipę.

Najlepiej

Dnia 11.01.2009 o 16:24, Revan 666 napisał:

byloby przeprowadzic przed koncem roku ankiete, w ktorej w przyblizeniu wyjdzie co moze
okazac sie prawdziwym unikatem :)


Tak, albo najlepiej zrobić głosowanie na prezesa CDP i żebym ja wygrał, dobra?

Dnia 11.01.2009 o 16:24, Revan 666 napisał:

Sam nie pogardzilbym replika wiedzminskiego miecza, ale to juz nie ma moja kieszen :P


A ja samurajskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zachowuj sie jak dziecko czlowieku. Telefon nie jest nowy, nie jest tez dla biznesowych ELYT. Jest to gadzet przede wszystkim dla GRACZY. Niemniej moge sie mylic, wiec prosze, oswiec mnie, co takiego fajnego posiada wiedzminofon dla tej szerokiej opinii publicznej.
PS. Repliki broni swoje kosztuja i zapewniam Cie, ze swoj rynek maja. Twoje bezczelne pyskowki sa wiec calkowicie nie na miejscu :)
PS2. Cos tak wyskoczyl z tym prezesem, jakies niespelnione ambicje? Po prostu tutaj dyskutujemy, jesli ktos Ci zrobil krzywde i potrzebujesz teraz sie na kims odgryzc to najlepszym wyjsciem bedzie pomoc specjalisty. Make love, not war :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:54, Revan 666 napisał:

Nie zachowuj sie jak dziecko czlowieku. Telefon nie jest nowy, nie jest tez dla biznesowych
ELYT. Jest to gadzet przede wszystkim dla GRACZY. Niemniej moge sie mylic, wiec prosze,
oswiec mnie, co takiego fajnego posiada wiedzminofon dla tej szerokiej opinii publicznej.


Szczerze mówiąc nie wiem, jak doszedłeś do wniosku, że ja pisałem o telefonie. Pisałem o wiedźmińskiej paczce za 1000 zł. :)

Dnia 11.01.2009 o 17:54, Revan 666 napisał:

PS. Repliki broni swoje kosztuja i zapewniam Cie, ze swoj rynek maja. Twoje bezczelne
pyskowki sa wiec calkowicie nie na miejscu :)


OK, na drugi raz zanim zażartuję, na scenę wyjdzie facet z napisem "ŻART".

Dnia 11.01.2009 o 17:54, Revan 666 napisał:

PS2. Cos tak wyskoczyl z tym prezesem, jakies niespelnione ambicje? Po prostu tutaj dyskutujemy,
jesli ktos Ci zrobil krzywde i potrzebujesz teraz sie na kims odgryzc to najlepszym wyjsciem
bedzie pomoc specjalisty.


Myślę, że gdybyś wrzucił na luz, łatwiej by Ci było dostrzeć, że ludzie mogą np. żartować czy stosować ironię.

Dnia 11.01.2009 o 17:54, Revan 666 napisał:

Make love, not war :)


Otóż to. :) I na koniec prośba: gdybyś mógł używać opcji "Odpowiedz", byłoby miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie zaangazowania w ta zabawe wiekszej ilosci osob, niz "wiedzminskie nerdy". Telefon wydawal mi sie najodpowiedniejszy. Czlowiek nieobeznany z fantastyka i grami komputerowymi tym mniej bedzie sklonny nabyc "geraltowa paczke". :)
PS. Moze lepiej sie nie klocmy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób krytykuje Owsiaka , a szczególnie kościół , ale pokażcie mi drugiego takiego samego człowieka , który tyle zrobił . Miał pomysł zapał do pracy i tyle , a ile ludzi dzieki udało sie wyleczyć dzieki wośp ? Zapewniam was , że wiele :) Bardzo dobrze , że gram wspiera tą organizacje. Jakbym miał kase to bym chętnie kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:51, Net.com napisał:

Wiele osób krytykuje Owsiaka , a szczególnie kościół , ale pokażcie mi drugiego takiego
samego człowieka , który tyle zrobił . Miał pomysł zapał do pracy i tyle , a ile ludzi
dzieki udało sie wyleczyć dzieki wośp ? Zapewniam was , że wiele :) Bardzo dobrze ,
że gram wspiera tą organizacje. Jakbym miał kase to bym chętnie kupił :)



Może nie samego Owsiaka krytykują co wykorzystanie reszty zebranych pieniędzy (nie mówię o pomocy dzieciakom bo to jest szczytny cel sam w sobie i osobie która by to krytykowała - głowa o mur) na tz. przystanek Woodstock czy jak to tam się zwie - że alkohol, że narkotyki, że sekty itd itd ;)

Choć wiem że z np. 5 zł które wrzucę 1z zł pójdzie na tą imprezę to i tak cieszę się że pozostałe 4 zł mogą komuś pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 13:52, kulken napisał:

Choć wiem że z np. 5 zł które wrzucę 1z zł pójdzie na tą imprezę to i tak cieszę się
że pozostałe 4 zł mogą komuś pomóc


Nie do końca tak to wygląda - co najwyżej z tych 5 zł to 50gr może iść na cele statutowe fundacji, natomiast sama impreza organizowana była za odsetki z zebranej sumy. Od zeszłego roku bodajże impreza jest w całości finansowana przez sponsorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:51, Net.com napisał:

Wiele osób krytykuje Owsiaka , a szczególnie kościół , ale pokażcie mi drugiego takiego
samego człowieka , który tyle zrobił .


Nie myl Jedynego Slusznego Radia, Jedynej Slusznej Gazety i Jedynej Slusznej Telewizji ojca Rydzyka z calym Kosciolem. Tak sie akurat sklada, ze ksieza tez aktywnie wspiereraja WOŚP, sam widziałem jak ksiądz wrzucił do puszki kilka zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 15:17, Wojman napisał:

> Wiele osób krytykuje Owsiaka , a szczególnie kościół , ale pokażcie mi drugiego
takiego
> samego człowieka , który tyle zrobił .

Nie myl Jedynego Slusznego Radia, Jedynej Slusznej Gazety i Jedynej Slusznej Telewizji
ojca Rydzyka z calym Kosciolem. Tak sie akurat sklada, ze ksieza tez aktywnie wspiereraja
WOŚP, sam widziałem jak ksiądz wrzucił do puszki kilka zlotych.

oczywiście nie mam zamiary wrzucac wszystkich do jednej puszki bo sam znam paru normalnych księży ;)

kulken
A ja sie ciesze , że złotówka na wood pójdzie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepopularne pewnie jest moje zdanie/podejście do tematu, ale nie lubię Owsiaka. Koleś zupełnie nie przekonuje mnie do siebie i w porywie szlachetności wolę dać złotówkę na Caritas lub inną organizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa Caritas... Setki paczek przeterminowanej żywności. Wiem, co mówię, bo moja ciotka ma sąsiadów korzystających z Caritasu. Którzy wcale nie są biedni, ale dziesiątki paczek biorą. A owoce pracy orkiestry widać. Poza tym - nie dać kasy na leczenie dzieci, bo nie lubisz prowadzącego tę "imprezę"? Jezu, ale podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować