Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyła Wielka Noworoczna Wyprzedaż CD Projekt!

20 postów w tym temacie

Przy moto gp to 50% zniżki to za mało a zniżki 30% to ceny o wiele wiele wyższe niz na allegro i gdzieś takie same jak ceny normalne np. w Saturnie... osobiście oczekiwałem rollercoastera tycoon 3 ale niestety nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jutro zobaczymy news - wczoraj ruszyła noworoczna wyprzedaż.
Oferta taka sobie, z ciekawszych tytułów wiedźmin i mgs4 - lecz i tu ceny nie jakieś super niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, taka reklama, a na czas nie umieją zdążyć z promocją. Dzisiaj byłem po szkole w Empiku z zamiarem kupna Condemned, a tu d*pa. Może w poniedziałek będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na psx extreme mogę kupić mirrors edge za 100 zł. A tu jakieś słabe gierki i to jeszcze z taką ceną ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 20:26, Spector 109948 napisał:

Cieszę się nie tyle że nadeszła ale dlatego że wreszcie koniec z tymi newsami co kilkanaście
godzin :]
[złoźliwość mode on]

Hola, hola! Teraz to dopiero się zacznie, odliczanie wsteczne do zakończenia wyprzedaży czas zacząć :/ "Jeszcze tylko 27 dni pozostało do końca wyprzedaży, Gram.pl zaleca pośpiech, bo nie zdążysz zakupić tych perełek po strasznie niskich cenach! Przpominamy, że już za 27 dni stracisz tą wyśmienitą okazję!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 18:34, Masik napisał:

Ciekawe czy jutro zobaczymy news - wczoraj ruszyła noworoczna wyprzedaż.
Oferta taka sobie, z ciekawszych tytułów wiedźmin i mgs4 - lecz i tu ceny nie jakieś
super niskie

Pewnie nie ale niedługo zobaczymy "Jeszcze tylko 30 dni do końca Wielkiej Noworocznej wyprzedaży!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - KTO PRACUJE W DZIALE MARKETINGU!? Powinno go się zwolnić za katowanie nas tymi nic nieznaczącymi newsami na temat promocji, która nikogo nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, "wyprzedaż" ;-)

SoulStorm za 39.99zł!! Totalna okazja + koszt przsyłki i mamy drożej niż jakby kupić ją sobie w Empiku pare dobrych miesięcy wcześniej. Oni myślą że tu jacyś totalni idioci są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo lepiej, będą przynajmniej dwa newsy na dzień o tym :] jeden będzie o każdym tytule z osobna, i "ojakitoonniejestboski" i cena (główny powód aby przeglądając cennik się uśmiechać) i drugi to odliczanie do końca "wyprzedaży".

A może powinni wprowadzić "timing"? Co godzinę automat wypuszczałby jakiegoś newsa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś powiedział że kłamstwo tysiąc razy powtórzone stanie się prawdą - teraz należałoby to zamienić na reklama tysiąc razy powtórzona przyniesie zyski ;-D. Choć chciałbym zobaczyć minę tych co się na te promocję rzucą i potem zobaczą że mogli to samo kupić lepiej / taniej ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry CDP - juz nie wystarczy napisac graczom "PROMOCJA" zeby zaślepieni sie rzucili na tytuły, które wcale w promocyjnych cenach nie są.
a koleś od marketingu daje plame po raz kolejny raz za razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pekin 2008 - nie no, litości... kolejna badziewna gra na kolejnej znanej marce, tylko tym razem nie jest to kinowy przebój, a Igrzyska Olimpijskie. Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm - nie jest to najlepszy dodatek do DoW-a, a Dark Crusade w zupełności mi wystarczy. Bionic Commando Rearmed - Taka gierka za 20 złotych, to chyba jedna z najlepszych pozycji w tej wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować