Zaloguj się, aby obserwować  
crash807

Tom Clancy''s H.A.W.X.

122 postów w tym temacie

Jak myślicie? Gra okaże się hitem? Jeszcze żadna gra z serii Tom Clancy''s nie zawiodła i oby tak było i ty razem. Ja na grę bardzo oczekuję ponieważ mam bardzo ochotę pograc sobię w jakieś samoloty na joysticku a sądząc po zdjęciach grało by się przyjemnie min. dlatego, że dużo jest na ziemii elementów 3d.

--------------------------------------------------------

Tom Clancy’s H.A.W.X. to zręcznościowa symulacja lotnicza, sygnowana nazwiskiem znanego amerykańskiego autora powieści sensacyjnych. Zasiadamy tu za sterami nowoczesnych myśliwców.

Tom Clancy’s H.A.W.X. to zręcznościowa symulacja lotnicza, sygnowana nazwiskiem znanego amerykańskiego autora powieści sensacyjnych. Zasiadamy tu za sterami nowoczesnych myśliwców i uczestniczymy w podniebnych bataliach. Za wykonanie odpowiedzialny jest oddział korporacji Ubisoft Entertainment, umiejscowiony w Bukareszcie. Skupia on ludzi, którzy stworzyli popularną serię Blazing Angels – bardzo podobną pod względem mechaniki do H.A.W.X., ale traktującą o II Wojnie Światowej.

Historia z H.A.W.X. rozgrywa się w roku 2012, kiedy to prywatne korporacje militarne (zwane z angielska PMC) zaczynają odgrywać bardzo istotną rolę. Wzrost ich potęgi grozi wielkim międzynarodowym konfliktem zbrojnym. Nadchodzi świetny czas, żeby zasiąść w fotelu pilota i wkroczyć do akcji.

Developerzy zaimplementowali System Zwiększonego Realizmu (Enhanced Reality System – ERS). Dzięki niemu oglądamy trajektorię wystrzelonych pocisków, podglądamy mapę taktyczną oraz jesteśmy informowani o nadlatujących rakietach. Pozwala on również na sprawdzanie poziomu zniszczeń maszyny, wykrywanie stacji radarowych, a także wydawanie rozkazów skrzydłowym. Wszystko to zintegrowane jest z komputerem pokładowym każdego z ponad pięćdziesięciu dostępnych w grze samolotów.

Tom Clancy’s H.A.W.X., oprócz rozgrywki dla jednego gracza, zapewnia także zabawę wieloosobową. Pierwszy jej wariant to tryb kooperacji dla maksymalnie czterech osób, gdzie istnieje opcja dołączenia do zabawy w dowolnym momencie. Przebrnąć w ten sposób można całą kampanię. Drugim trybem są bitwy powietrzne, w których udział bierze do 16 pilotów. Zdobywamy w nich punkty doświadczenia i pieniądze, potrzebne do zakupu różnego rodzaju ulepszeń dla naszych myśliwców.

-----> Gry.online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 19:26, crash807 napisał:

> a kiedy premiera??

Na konsolę w Lutym ale czy na pc też wtedy to nie wiem


W marcu, chyba. Ciekawe czy ten H.A.W.X będzie lepszy od serii Ace Combat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2009 o 19:39, Bratek196 napisał:

W marcu, chyba. Ciekawe czy ten H.A.W.X będzie lepszy od serii Ace Combat.

Na Gry-online już są screeny xD Gra mi bardzo przypomina Ace Combat, ale grafika wygląda ładniej i mam nadzieję że sama gra też lepiej zaprezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego typu sumulatorów grałem tylko w Blazing Angels 2 SMoWW2, było słabe i straaasznie trudne, mam nadzieje że HAWX nie będzie taki przerąbany, i że będzie sie w niego dało pograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 19:43, michciu1 napisał:


> W marcu, chyba. Ciekawe czy ten H.A.W.X będzie lepszy od serii Ace Combat.
Na Gry-online już są screeny xD Gra mi bardzo przypomina Ace Combat, ale grafika wygląda
ładniej i mam nadzieję że sama gra też lepiej zaprezentuje


Fajna grafika tylko zbyt kolorowa, za dużo grałemw OFP :/ Co do symulatorów nigdy nie miałem jakoś okazji zagrać, ale jako, że mam PS2 za jakiś czas sprawię sobie Ace Combat: The Belkan War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o gry sygnowane nazwiskiem Tom Clancy''s to ja w wiekszym zniecierpliwieniem czekam na kolejna czesc Splinter Cell, a mianowicie SC Conviction. Według mnie H.A.W.X. to bedzie kolejna przecientna gra studia ubisoft(pewnie to studio jest odpowiedzialne za ta gre ale moge sie mylic) wiecej spodziewal bym sie po End War. Jeszcze jedno nie wiem czy ma sens wydawanie kolejnych gier z pod piora Tom-a kazda kolejna jest chyba coraz gorsza. Najlepszy był Double Agent i GRAW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2009 o 19:39, Bratek196 napisał:


W marcu, chyba. Ciekawe czy ten H.A.W.X będzie lepszy od serii Ace Combat.


no chyba raczej w Lutym... chyba, że premiera zostanie przesunięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to będzie świetna gra. Jako miłośnik lotnictwa czekam z niecierpliwością. I jeszcze ta szybka akcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 13:25, niunkaaaa napisał:

cos sie cicho zrobilo o tej grze. Wiadomo co z premiera itp?


Premiera już w tym miesiącu. Gra była już w dziale "Za pięć dwunasta" w CDA:P A zapowiada się świetnie. Jeszcze jak będzie dobry multi to niebo w gębie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię gier polegających na sterowaniu samolotem.
Pograłem trochę w HAWX i ... nie zmieniłem zdania. Na mnie gra wrażenia nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 19:55, rafekx 12 napisał:

Wiadomo cos na temat wydawcy Hawx???Gra ma premiere za niecały miesiąc a tu nawet pre-order
nie wystartował,wróć,nawet nie wiadomo kto jest wydawcą,,,Ehhh

Pewnie Ubisoft PL, tyle że oni to nawet polskiej strony nie mają... Na grę czekam z niecierpliwością, bowiem bardzo lubię odrzutowce, mam tylko nadzieję że mój komp ją uciągnie.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej moze wiecie że ten Ubisoft Polska,czy jest z nimi jakis kontakt?!Bo chcę zadzwonić i spytać oto czy wogóle wydadzą H.a.w.x a ci nieuda....ci ludzie nie mają nawet telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalna konfiguracja sprzętowa:

* CPU: Intel Pentium 4 2 Ghz/AMD Athlon XP 2000+
* RAM: 1 GB (XP)/2 GB (Vista)
* Grafika: 128 MB z obsługą SM 2.0
* HDD: 7 GB
* System:Windows XP (z dodatkiem Service Pack 3) lub Windows Vista (z dodatkiem Service Pack 1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 20:18, cichy10 napisał:

> Wiadomo cos na temat wydawcy Hawx???Gra ma premiere za niecały miesiąc a tu nawet
pre-order
> nie wystartował,wróć,nawet nie wiadomo kto jest wydawcą,,,Ehhh
Pewnie Ubisoft PL, tyle że oni to nawet polskiej strony nie mają... Na grę czekam z niecierpliwością,
bowiem bardzo lubię odrzutowce, mam tylko nadzieję że mój komp ją uciągnie.;]


spokojnei na dniach już będzie preorder:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować