Zaloguj się, aby obserwować  
crash807

Tom Clancy''s H.A.W.X.

122 postów w tym temacie

Hmm... Czy powinno tak być? Otóż co moment automatycznie wystrzeliwuje mi się rakieta lub flara/powiększa mapka. Bym powiedział, że to wina klawiatury, sprawdziłem drugą - to samo. Potem wziąłem się za pada - to samo( lepiej się na padzie w to gra, imo), nawet jak zostawiłem pada obok, to co jakiś czas wystrzeliwał flarę/rakiete. Czy ktoś inny ma ten sam błąd? : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 17:25, Gol Galad napisał:

Hmm... Czy powinno tak być? Otóż co moment automatycznie wystrzeliwuje mi się rakieta
lub flara/powiększa mapka. Bym powiedział, że to wina klawiatury, sprawdziłem drugą -
to samo. Potem wziąłem się za pada - to samo( lepiej się na padzie w to gra, imo), nawet
jak zostawiłem pada obok, to co jakiś czas wystrzeliwał flarę/rakiete. Czy ktoś inny
ma ten sam błąd? : d


U mnie w demie również takie coś występowało od czasu do czasu. Pewnie jakiś bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Tradycyjnie,pełna lokalizacja :)
>

W sumie to nie dobrze. Wolałbym wersje z napisami, a głosy zachowane oryginalne. Już widze polskich aktorów podkładających głos z emocjami niczym lektor TVP 2:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 09:13, igor8472 napisał:

W roli głównej Jarosław Boberek! ;-)


Ja głównie kojarzę go serialu rodzina zastępcza:) Zobaczymy jak sprawdzi sie w roli pilota. Mam nadzieje, że wyda z siebie troche emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 16:00, shinoda napisał:

> W roli głównej Jarosław Boberek! ;-)

Ja głównie kojarzę go serialu rodzina zastępcza:) Zobaczymy jak sprawdzi sie w roli
pilota. Mam nadzieje, że wyda z siebie troche emocji.


Zobaczymy,w końcu posterunkowy już był:D Ale mogli wziąść Bogusława Linde :D:D Było by "na ostro"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 19:34, matek24 napisał:

Według mnie w taką grę to tylko na padzie chociaż nie próbowałem na klawiaturze jeszcze
xD


Także grałem w demko na klawiaturze i grało się znakomicie. Chyba jedyna gra z gatunku, która nie potrzebuje ani pada ani joya^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować