Zaloguj się, aby obserwować  
crash807

Tom Clancy''s H.A.W.X.

122 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2009 o 18:02, seq23 napisał:

eee... chociaż to się trochę kłóci ze sobą czyż nie? czytanie książek i granie...

A niby dlaczego? Ja nawet mam książkę Splinter Cell ;) A przy ładowaniu map czytam sobie lektury/Pratchetta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Fajna gierka, na pewno daje radoche :] Szczególnie ten trik z wyłączeniem silników, zarąbiste. Jedynie grafika mnie zawiodła :/ Ale i tak gra się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo i chciałem pograć.I co?Kicha totalna.Permanentne wywalanie do windy.Nie mogę nic zrobić;ani zmienić głośności ani zmienić profilu w myszce bo od razu wywala.Żeby jeszcze do paska,ale nie.I jedyne co mogę zrobić to restart kompa.Jeśli pełna wersja gry tak będzie wyglądać to ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 20:43, Qbli napisał:

> eee... chociaż to się trochę kłóci ze sobą czyż nie? czytanie książek i granie...

A niby dlaczego? Ja nawet mam książkę Splinter Cell ;) A przy ładowaniu map czytam sobie
lektury/Pratchetta...


hehehe.. widać, że mimo iż masz książkę Clancy''ego Splintell Cell to nie do końca wiesz, o co z tymi książkami chodzi... bo Clancy nawet tej ksiązki nie napisał, to Polacy sobie to wymyślili..
a dowód można nawet znaleźć także i na wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Splinter_Cell :
Książki Splinter Cell zostały napisane przez różnych autorów pod pseudonimem David Michaels.
:)
w sumie to jestem w większości fanem książek niż gier, ale mając komputer czasami sobie pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 16:55, natanadler napisał:

spokojnei na dniach już będzie preorder:)


Rozumiem, że w sklepie Cenegi ? ;] Więc mam nadzieję, że załatwisz tam jakiś limitowany pre-order pack ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 00:17, Bambadil napisał:

> spokojnei na dniach już będzie preorder:)

Rozumiem, że w sklepie Cenegi ? ;] Więc mam nadzieję, że załatwisz tam jakiś limitowany
pre-order pack ;D


No może nie pre-order pack ale kilka fajnych gadżetów jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko i po prostu opad szczęki... bo to pierwsze arcade do którego podłączyłem joystick i pierwsze arcade które naprawdę wywołuje niesamowitą adrenalinę :D. Samolotów w powietrzu jest od groma, wszystko wybucha, a lecące w ciebie rakiety to chleb powszedni. Jedyne na czym się zawiodłem to na wyłączeniu blokady - problemem nie są przeciągnięcia, lecz kamera. A trick z wyłączeniem (a raczej ze zredukowaniem mocy jak coś ;)) silnika jest taki sobie, choć raz prawie narobiłem w gacie gdy się prawie "nie wyrobiłem" i niemal przywaliłem w statuę w Rio de Janeiro ;).
BTW. ja na grafę nie narzekam, bo o ile otoczenie jest takie sobie, to samoloty są naprawdę ładne, do tego te piękne wybuchy i efekty... No i na maksymalnych detalach mam stałe 62 FPS mimo tego, że mój komp to nie demon szybkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wspomniałem, że to książka Clancy''ego? Nie. Gra ma tytuł Tom Clancy''s Splinter Cell i na podstawie tej gry mam książkę. Jakbym nie umiał przeczytać, co jest na okładce, to nie zabierałbym się za resztę książki :)
Poza tym polski tytuł to "Kolekcjoner", czy coś. Ale kącik literatów też jest na forum, nie róbmy offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 16:01, Ecko09 napisał:

Głupio, że za każdym trzeba od nowa samoloty odblokowywać w demie. Jakby zapamiętać nie
mogło...

To ściągnij sobie "patcha", będziesz miał jeszcze Raptora, Mirage, Su-47, Tigersharka, F-15 z treningu... i wszystko od razu odblokowane :)
Dodatkowo Free Flight i Multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 18:35, gogiell napisał:

Wielkie dzięki :). BTW. moglibyśmy kiedyś pograć w multi przez hamachi ;).

Podaj tylko czas i serwer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:12, Qbli napisał:

> Głupio, że za każdym trzeba od nowa samoloty odblokowywać w demie. Jakby zapamiętać
nie
> mogło...
To ściągnij sobie "patcha", będziesz miał jeszcze Raptora, Mirage, Su-47, Tigersharka,
F-15 z treningu... i wszystko od razu odblokowane :)
Dodatkowo Free Flight i Multiplayer.


O jakim patchu mowa? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, do osób które grały w HAWX na klawiaturze. Da się jakoś hmm... normalnie grać? Czy do tej gry konieczny jest niestety pad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:49, CNCMFE napisał:

Mam pytanko, do osób które grały w HAWX na klawiaturze. Da się jakoś hmm... normalnie
grać? Czy do tej gry konieczny jest niestety pad?


Ja w demo grałem tylko na klawiaturze i grało się wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować