Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dołącz do nas - dział pomocy technicznej gram.pl potrzebuje właśnie Ciebie!

27 postów w tym temacie

gram.pl

Gry nie mają przed Tobą tajemnic, świetnie radzisz sobie ze sprzętem komputerowym, a w dodatku łatwo nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi? Jeżeli tak, to niewykluczone, że czekamy właśnie na Ciebie!

Przeczytaj cały tekst "Dołącz do nas - dział pomocy technicznej gram.pl potrzebuje właśnie Ciebie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - czemu wykształcenie musi być minium średnie? Czy jeżeli spełniam wszystkie wymagania a mam "tylko" zawodówkę to jestem gorszy od tych co mają średnie? Chyba nie. Widzę, że Polska nadal uważa się za mega państwo, gdzie liczy się papier a nie umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spełniam wszystkie warunki i mieszkam w Warszawie, uwielbiam gry i mam dobry kontakt z ludźmi... ale mogę pracować od rana tylko po kilka godzin a tu wymagany pełen etat z tego co widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapewniam, że nikogo nie obchodzi, czy chcecie tą pracę, jakie warunki spełniacie, a jakie nie, czy macie już pracę, z kim sypiacie i co jecie na śniadanie. Jeśli myślicie, że jutro dostaniecie telefon od szefostwa GRAM.PL, którzy zobaczyli waszego posta, to się mylicie. Więc może skończcie tą paplaninę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maila ślij.
Komunikatywność - check''d
Wykształcenie - check''d
Angielski na zaawansowanym poziomie - check''d
Polski ...wiadomo - check''d
Cierpliwość i radzenie sobie w stresie - check''d
Wytrwałość - utyka ale motywacja robi swoje także check''d
Zamiłowanie do gier i branży - od 14 lat (jak tylko swojego pierwszego PeCeta dostałem) także check''d
Funkcjonowanie PC oraz znajomość środowiska jak i samego systemu MS Win prawie perfect - check''d
Samodzielność...tu będzie kłopot :P, systematyczność Ofc, zaangażowanie jak najbardziej (choć zależy od nastawienia pracodawcy i zespołu).

Dnia 10.01.2009 o 00:06, Bandzior13 napisał:

nie wiem jak tu ale w Cenedze na podobnym stanowisku oferowali 1400pln netto
na okresie próbnym.

No cóż zgłoszenie poszło, a może się uda>>>

Jeśli takie same pieniądze lub nawet +100 złotych na okresie próbnym to sorry ale wolę zostać przy swojej pracy... tym bardziej, że ja z Lubuskiego.
Jestem ciekaw ile płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować