Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #39: Kto jest autorem muzyki do gry z widocznym na obrazku bohaterem?

52 postów w tym temacie

Ciekawe, ile będzie złych odpowiedzi... Nie zagrać w tę grę, to może niekoniecznie grzech, ale wypada znać. A jeśli chodzi o muzykę, to jest to IMO prawie najlepszy soundtrack w historii gier. Ech, chyba poszukam krążka i zagram jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to prawda ze ta gra jest jedyna i niepowtarzalna. Dzisiejsze przygodowki p`n`c moga sie przy niej schowac :)
Zabrzmie jak stary pryk, ale dawno temu, gdy soundtrack zgralismy z kolegami na kasete szalelismy przy tej muzyce na sylwestrze. Tance dokladnie takie jak w grze wprawily w kosternacje nie zorientowanych w temacie, ale my mielismy boska zabawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack jest niesamowity... zresztą gra też :) Klasyk, taka przygodówka już chyba nie wyjdzie :) Dla mnie jest konkurencją dla Another Worlda, serii Monkey Island, Day of the Tentacle i Grim Fandango o miano najlepszej gry przygodowej :) Czyli jest w top5... I pomyśleć, że wszystko było naprawdę ulepione z plasteliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boskie, po prostu boskie. Gra jak i soundtrack wywołują łezkę w oku, na myśl kiedy to się miało tych kilka lat i klikało się myszką by dojść na koniec korytarza po dyskietkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To się nazywa headshot. Nie słyszałem o tej grze, ani o tym gościu, ale poprawnie.
to to akurat dupszot sie nazywa ;)

a wiedzieć wiedziałem kto to i co to za gra ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować