Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Burnout Paradise - legendarne samochody ujawnione

18 postów w tym temacie

Fajnie, tylko że ten "Carson Nighthawk'' to nie jest KITT tylko kultowy Pontiac Firebird Trans Am! Dopiero teraz do nowego Knight Ridera zastosowali Forda Mustanga. A ten "carson" (fejkowa naza Criterionu - to juz mogli cos kombinowac z KITT) to wyglada jak nowy Chevy Camaro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza ecto-1 reszta kiepściutko przypomina oryginały :/ skoro chcą za to pieniądze to mogli postarać się o licencje albo samemu poprawić wozy co by wyglądały tak jak trzeba. btw. generał lee jest pomarańczowy i to oczywiście całkiem inne auto niż to co pokazują tu na screenach. mimo tego ze nie pokazywano u nas tego serialu to nie tak dawno leciała wersja filmowa i tam można było ten samochodzik zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<quote>Fajnie, tylko że ten "Carson Nighthawk'' to nie jest KITT tylko kultowy Pontiac Firebird Trans Am! Dopiero teraz do nowego Knight Ridera zastosowali Forda Mustanga. A ten "carson" (fejkowa naza Criterionu - to juz mogli cos kombinowac z KITT) to wyglada jak nowy Chevy Camaro...</quote>

dokładnie, też mi wielka legenda kiedy używają samochodu z nowej serii, o której zresztą dzięki Tobie i temu newsowi się dowiedziałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 20:10, Wiedzmin2012 napisał:

Nigdy w to nie gralem. Nie slyszalem tez o tej grze. Chcialbym sie dowiedziec czy to
fajna gra. Moze podobne do Need for speed?


Burnouta Paradise nawet do Need For Speed''a nie porównuj, bo jest to gra zostawiająca w tyle tą taśmówkę ;] Co prawda nie ma licencji na prawdziwe samochody, ale kraksy w tej grze, należą do jednych z najbardziej efektownych i przekonywujących. Model jazdy jest bardzo zręcznościowy, ale daje niesamowitą radochę ;] Gra według wielu serwisów została mianowana najlepszą samochodówką roku 2008 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać kiedy zagram w Burnout Paradise na PS3. Te wszystkie dodatki i te legendarne samochody zapowiadają się po prostu znakomicie. Zawsze chciałem pędzić kilka stów na godzinę po ulicach wielkiego miasta KITT-em z serialu ''''Nieustraszony'''' i polatać sobie DeLoreana DMC-12 z filmu ''''Powrót do przyszłości''''. Ta gra spełni kilka moich najskrytszych marzeń z dzieciństwa. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować