Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka Noworoczna Wyprzedaż CD Projekt już trwa!

31 postów w tym temacie

gram.pl

Wczoraj sklepowe półki ugięły się pod ciężarem gier na pecetowych i konsolowych CD Projektu objętych Wielką Noworoczną Wyprzedażą. Przypominamy, że warszawski dystrybutor proponuje gry nawet o 50 procent taniej od sugerowanej ceny detalicznej.

Przeczytaj cały tekst "Wielka Noworoczna Wyprzedaż CD Projekt już trwa!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry 4 jest kolejną odsłoną jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier komputerowych, reprezentujących gatunek survival - horror.

Nie bo polegne Survival-Horror... Kto to pisał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 18:16, The GaM3R napisał:

Devil May Cry 4 jest kolejną odsłoną jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier
komputerowych, reprezentujących gatunek survival - horror.


Nie bo polegne Survival-Horror... Kto to pisał ??

Mnie też to rozwaliło xD
W sumie to Super Mario Bros. też w pewnym sensie należy do tego gatunku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy ... a który to już news o tym że ta "wielka wyprzedaż" trwa ? :O Nie za dużo ? Jeszcze trochę a będę się bał lodówkę otworzyć ... ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gówno prawda ta promocja nie trwa nawet (bielsko-biała) byłem w empiku i kolpolterze w tesco) i niema chciałem kilka gier zakupić dupa zgnilizna nie ma tego oj cd-projekt zaliczyliście ode mnie wielki minus (obsługa klienta 1/10 chodzi o dostepnośc i takie tam rozczarowanie i to na początku roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka nawałnica news-ów i komentarzy,o kiepskiej wyprzedaży:P.Szkoda że kasa przeznaczona na ten "beznadziejny szum" nie została wliczona w obniżkę gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, promocja to obejmuje tylko gry z TopSellera (warzywo?:] ) przy innych tytułach po prostu wzięli największą cenę na rynku (danego tytułu) dali obniżkę i wysła im cena... bynajmniej nie promocyjna.

BTW. DMC=/=survival horror, ale beka niezła przyznaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin Edycja Rozszerzona w dniu premiery kosztował 79;99, teraz kosztuje 69;90 i jest niby 30% tańsze...

Kto to do jasnej cholery liczył :O? ......

30% z 80 zł to coś około 24 zł
80 zł - 24 zł = 56 zł


więc ja sie pytam kto to liczył i skąd mu sie wzięło 69;90 :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 19:16, Esiu210 napisał:

Wiedźmin Edycja Rozszerzona w dniu premiery kosztował 79;99, teraz kosztuje 69;90 i jest
niby 30% tańsze...

Kto to do jasnej cholery liczył :O? ......

30% z 80 zł to coś około 24 zł
80 zł - 24 zł = 56 zł


więc ja sie pytam kto to liczył i skąd mu sie wzięło 69;90 :O?


Fakt, kosztował 79,90 polskiego złotego lecz sugerowana cena to 99,90, stąd promocyjna cena wynosi 69,90 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipna ta promocja. Wiedźmina EK parę miesięcy temu zakupiłem za ~80zł i staniał raptem o 10zł (-30% ?!?!). Rozumiem, że to marketing ale nie lubię gdy się ludzi okłamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 19:39, Niesiej napisał:

Moderatorzy lub admini lub (...) obrocnie sie na zarzuty bo tracicie twarz

Moderatorzy lub administratorzy mają się bronić przed zarzutami dotyczącymi kiepskiej wyprzedaży kręconej przez CDP? Co Ty gadasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 18:39, Niesiej napisał:

Gówno prawda ta promocja nie trwa nawet (bielsko-biała) byłem w empiku i kolpolterze
w tesco) i niema chciałem kilka gier zakupić dupa zgnilizna nie ma tego oj cd-projekt
zaliczyliście ode mnie wielki minus (obsługa klienta 1/10 chodzi o dostepnośc i takie
tam rozczarowanie i to na początku roku)

Ale to chyba wina Empiku i Kolportera, a nie CDP. A promocja trwa, dzisiaj kupiłem PURE''a za połowę ceny (na Merlinie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 19:58, Niesiej napisał:

Melchah chodzi mi żeby ktoś odnich sie odezwał i cos napisał po robią taką kaszane że
ja cie ....

No to chyba "od nich" to znaczy od CDP, tak? :)

Bo moderatorzy i admini z tym nic wspólnego nie mają.

A "na nich" nie ma co liczyć. Krytyki na ogół nie komentują. Miażdżąca krytyka w wątku dotyczącym wPLNomanii nikogo "z nich" nie rusza, więc i krytyka lipnej wyprzedaży nie spowoduje reakcji. Taka polityka; lepiej przeczekać burzę niż z nią walczyć. A zresztą co mieliby napisać? Przepraszamy, że taka słaba ta oferta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 19:28, Elkhwind napisał:

Lipna ta promocja. Wiedźmina EK parę miesięcy temu zakupiłem za ~80zł i staniał raptem
o 10zł (-30% ?!?!). Rozumiem, że to marketing ale nie lubię gdy się ludzi okłamuje.


To nie kłamstwo tylko spryt. Cena Wiedźmina sugerowana przez producenta wynosiła 100 - jednak jako "autorska" gra, CDP/gram ustanowili zniżkę o 20 złotych. To samo zrobili inni sprzedawcy, bo inaczej u nich byłoby drożej. Dlatego błędnie przyjęto, że premierowa cena to 80.

A tak a propos naśladowania: Dokładnie w dniu startu promocji w Wirtusie te same gry dostały identyczne obniżki. ;) Towaru tam w bród, a tu, jak słyszę, niczego nie ma. No cóż, CDP może i jest największym dystrybutorem w Polsce, ale konkurencja nie śpi i trzeba dotrzymywać tempa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastepnie pewnie pojawia sie:

''Wyprzedaz trwa juz drugi dzien''!
''Wyprzedaz trwa juz dwa i pol dnia!''
''Wyprzedaz nie zostala jeszcze wyprzedana!''
''Nie czekaj! Wyprzedaz caly czas na topie!''

''Najwiecej komentarzy ma Wyprzedaz CDP!'' (co z tego, ze polowa to komentarze w stylu ''jest zle''?)
''To juz polowa Wyprzedazy! Spiesz sie!''

I tak do ostatniego czytajacego, bo reszta dawno sie zwinie z tego serwisu. Tak samo bylo z Wiesmakiem - to w sumie dzieki WAM przeszla mi na niego ochota na ta pozycje...

PS. Dziwne, ze np. na GOL info dot. wyprzedazy chyba nie bylo. Ktos kiedys twierdzil, ze gram.pl =/= CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11.01.2009 r. - "Drugi dzień Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży CD-Projekt!"
12.01.2009 r. - "Już trzy dni WNW CDP!"
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować