Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka Noworoczna Wyprzedaż CD Projekt już trwa!

31 postów w tym temacie

Moim 2zdaniem to dla zmylenia żeby wziąc gry na przykład te o 50% zniżki np epik w kasie musisz tak czy inaczej zapłacić calos przynajmiej inny polski wydawca cenega ja k było2+2 wywiązał sie z umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mozna napisać "Już kolejny dzień WPLN z każdym tytułem CDP!", "Gram.pl, jak zwykle wysyłamy zamówienia do klientów". Mówiąc jasno - bujd;. reklama nie pokrywa się z ofertą. Wielka wyprzedaż? Codziennie te same tytuły, których cena nie przypomina wyprzedaży. Zwykła reakcja na spadek popytu, na dodatek średnio udana.

Pokazywanie "promocyjnej" ceny dwóch suffering`ów, woła o pomstę do nieba. Gra która kosztowała 10 zł w biedronce (ten sam zestaw, tyle że bez WPLN), nie może być przedstawiana jako okazja 50% taniej z 39.99. To jest robienie klienta w balona. Bujda - taka sama jak pseudo-ceny rynkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi do cholery wyjaśni, co odstawia CDP!?! Idiotyczne odliczanie na gram.pl (tylko tu - na niezależnym serwisie, do redakcji gram.pl: pewnie musieli wam na kolanach wykładać sciany i podłogi baksami, żebyście się zgodzili na to, co nie?), kretyńska oferta, robienie z ludzi idiotów, jedno wielkie nie wiadomo co z dostępnością produktów. WTF?! To jakiś psychologiczny dyns, będący częscią planu podboju świata, czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek merytorycznie informacja jest beznadziejna. Na przykład info o takim Devil May Cry 4. Ja się pytam: jaka to najbardziej rozpoznawalna seria GIER KOMPUTEROWYCH z gatunku survival horror? Po pierwsze dopiero od trzeciej części zaczęło to wychodzić na PC-ty, więc raptem dwa tytuły z czterech, a poza tym taki opis pasuje raczej do serii SILENT HILL, bo tylko pierwszej części na komputery nie było. A jak już zauważyli poprzednicy z DMC taki survival horror jak z koziej rzyci trąba. Nie dość więc, że "wyprzedaż" mocno naciągana, to jeszcze błędne informacje zawiera.
P.S. W Lublinie w żadnym z EMPiK-ów również nie było w dniu rozpoczęcia promocji gier z niższymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omG, wy chcecie ludziom wbić do głowy, że jest jakaś promocja? Raz wystarczy... 2 razy jeszcze potoleruję... 3 razy, no bez przesady... A z tego co wiem to już 4 raz to dajecie. Dajcie sobie już przysłowiowego siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istna przesada. W ogole czemu to jest nazwane "wielka wyprzedaza"? Przeciez obnizka cen o ta kwote po takim czasie od premiery (na wiekszosc tytulow z promocji) powinna zostac naniesiona samoczynnie. Nie wiem jak mozna nazwac wielka wyprzedaza obnizanie cen zazwyczaj o 10zl (zazwyczaj 12,5% realnej obnizki). Slabiutko, oj slabiutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tu nie gra. Chciałem kupić The Settlers II - Złota Edycja. W promocji podana jest stara cena 39,99 i cena wyprzedaży 19,99. Zostałem przeniesiony na stonę empik.com, a tam przy tym tytule figuruje cena 39,99. Jednym słowem: albo bałagan, albo kant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP kojarzyło mi się raczej pozytywnie. Teraz bardziej uśmiecham się do Cenegi. Kiedy będę miał do wyboru dwie gry, to wybiorę tą drugiego wydawcy.

Można pomyśleć, że CDP chce namieszać w głowach ludziom nie wchodzącym na gram.pl, nie czytającym komentarzy, nie znającym się na cenach. Problem jest jednak taki, że do tych ludzi to nie dotrze. Głównymi odbiorcami jesteśmy my, niekoniecznie zadowoleni.

Więc - gram/CDP powinno:
#Poprawić politykę dotyczącą WPLN - np. na wzór Cenegi, niska dostępność produktów (sponsorzy dają po kilka sztuk produktu), ale sensowna wartość bez kosztów wysyłki.
#Robić realne promocje, a nie takie w których więcej kasy idzie na prąd i na licencje do photoshopa :).
#Oznaczać gry niewspółpracujące poprawnie z Vistą (naciąłem się ostatnio na Scarface, ale jakoś daję radę).
#Dbać o rzeczywiste ceny produktów (kilka wydań CDP tej samej gry w cenach 10, 20, 50 ;/).

To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flatout: Apokalipsa - poprzednie części są całkiem niezłe, ale z tego co czytałem trzecia część wprowadza bardzo niewiele zmian do tej serii, a że 60 złotych piechotą nie chodzi, to posiadaczowi poprzednich części najzwyczajniej w świecie to się w ogóle nie opłaca. Devil May Cry 4 - gra jest podobno bardzo dobra, ale to nie moje klimaty. War Leaders: Clash of Nations - no comment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować