Zaloguj się, aby obserwować  
Mr-Awesome

Colin McRae DiRT 2 - temat ogólny

371 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2009 o 14:11, igor8472 napisał:

Obniż detale w lusterkach i odbicia na karoserii na poczatek, mao do gry dodają z wzrost
wydajności niezły, a potem obniżaj resztę ewntualnie.


Tylko ,że ja mam 4 FPS tylko w menu, podczas wyścigu jest minimum 60fps...cóż, mam nadzieje, że w pełnej wersji nie będzie tego problemu, bo gierka mi się spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mao raczej prawdopodobne, z demkiem COlina problem trochę osób widziałem miało. Ja na GTS 250 ze wszystkim na Ultra poza lusterkami i odbiciami mam 35 klatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest znacznie dłuższa od poprzedniej części, ale wnerwia mnie to, że jeździ się okrągło na tych samych trasach bądź ich wariacjach ( zamiast skoczni dwa zakręty lub dwie proste )... trochę to demotywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pięknie :( Założyłem profil jakoby przez to "Games for Windows Live" ,pograłem trochę ,i gdy innym razem chciałem zagrać nie było żadnych zapisów wyników ani nawet ustawień moich w grze ,bo wykazywało że aby były zapisy to profil musi być zalogowany w tym "Live" ,a właśnie w tym "Live" nie chciało logować !! Zacząłem szukać "pomocy" i na Codemasters Customer Service napisali w "Games for Windows Live w Polsce" : "Niestety Polska jest krajem ,który nie posiada dostępu do usługi Games for Windows Live. (...) Mieszkańcy Polski będą musieli tworzyć profil offline ,aby zagrać w grę ,gdyż w takim wypadku nie będzie od nich wymagane połączenie z siecią. Stworzenie profilu offline umożliwi grze automatyczny zapis stanu i da graczowi dostęp do trybu gry jednoosobowej i przez sieć LAN". :(( No to po prostu super ! :(( Ta informacja powinna być wrzucona do pudełka na kolorowej kartce ostrzegawczej ! ,bo teraz co mogę zrobić? nIE WIEM JAK ZAŁOŻYĆ PROFIL OFFLINE !! ,bo zawsze wyskakuje ten "Live" i nawet jak odłączyłem kabel sieci i niby założyłem nowy profil to i tak po ponownym włączeniu gry nie było mych wyników ! (ani własnych ustawień np. kierownicy zamiast klawiatury ! )
Pytanie : jak pominąć tego "Live" by założyć profil OFFLINE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może komuś już się udało zdobyć wszystkie aczivy z multi?
Nie wiem jak zaliczyć ''Mix it up'' bo w grze tylko 7 dyscyplin widziałem oraz ''Tourney'', w wyścigach rankingowych tyko pojedyncze wyścigi widziałem. Niby mam 2 jakieś turniej zaliczone ale nie pamiętam żebym coś takiego wybierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............

Mam 2 problemy.
Posiadam kompa E4400, 3GB RAM i Radka 4850, najnowsze stery 9.11.
Średnia fpsów w benchmarku to u mnie 35 natomiast minimalna to tylko 14 co jest powodem częstego zwalniania gier zazwyczaj w kluczowych momentach na zakrętach i lipa.
Ponadto mam Win 7 X64 Pro. Ściągnąłem tego fixa to zainstalować sie nie chce bo mi krzyczy, że nie ta wersje Windy. O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież demo ci dobrze działało!!
A no tak dołóż do tego LIVE bo demie go nie było to raz.Wiesz w demie mogło działać dobrze natomiast w full wersji to już różnie bywa to dwa i po trzecie stare stery - najnowsze to catalyst 9.12 z hotfix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytam na forum Dirt 2 i widzę że nie tylko Citkowsky ma takie problemy chyba wina win 7 bo nawet kolesie co mają gtx280 i HD5870 odczytują spadki poniżej 30 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 13:57, Michal_Raven napisał:

Obstawiam, że to wina karty. :P Przecież mam gorszą kartę, a gra mi lepiej chodzi niż
u Ciebie. Wyjście: nowa grafa.

raczej wina po stronie gry bo zdarzają się niezłe przypadki np. koleś ma Vistę SP2 z Dx11 i nie może odpalić dx11 na HD 5770 w grze bo ta wykrywa u niego XP PRO SP2 ROTFL!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 10:59, Ecko09 napisał:

>

Załóż sobie profil online, tylko, że zarejestruj go na inny kraj no. USA. Tu masz instrukcje
jak założyć konto: http://www.playback.pl/numer25/pibi/jak-wlaczyae-multi-w-gears-of-war.html

Dzięki za pomoc,ale.. Zrobiłem wg tej metody ,wpisałem jako kraj USA ,jako prowincję miał być New York ,ale że nie znałem kodu pocztowego dałem California i kod 90210 ;) . Oczywiście maila z @hotmail.com . Dalej zapisałem się na www.xbox.com/en-IE (zgodnie z Twoją instrukcją) i uruchomiłem grę.. Na pytanie o zalogowanie podałem oczywiście ten adres z @hotmail.com ,hasło i wydawałoby się wszystko dobrze ,bo wyskakuje ostatnio zapisana nazwa na XBox mego gamertaga i podaje kod instalacyjny ,który wpisywałem przy poprzedniej rejestracji na Polskę i z adresem @op.pl ... - a tu wyskakuje napis ,że : "Wprowadzony kod produktu jest już zarejedtrowany w innym profilu usługi LIVE. Wpisz prawidłowy kod produktu lub wybierz inny Windows Live ID. " Co robić???
hmm ,a gdyby już nie można nic zrobić bo klucza produktu nie można by użyć 2 razy ,to trudno ,ale niech chociaż można pograć w tryb gry jednoosobowej ... ,czyli jeśli z kontem online już nic nie da się zrobić to jak założyć konto OFFLINE jak sugerują w Codemasters Customer Service na pytanie nie działającej w Polsce usługi "Games for Windows Live" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 13:57, Michal_Raven napisał:

Obstawiam, że to wina karty. :P Przecież mam gorszą kartę, a gra mi lepiej chodzi niż
u Ciebie. Wyjście: nowa grafa.



jak moze byc wina grafy skoro mam lepszą (przynajmniej teoretycznie) od ciebie? Problem musi tkwić zapewne w win7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a grałeś multi bo ponoć trzeba zmniejszyć detale do AA = 0 AF = 0 i 1024x768 żeby to działało jak trzeba przy 4 przeciwnikach online!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 14:05, Numenpl napisał:

> Obstawiam, że to wina karty. :P Przecież mam gorszą kartę, a gra mi lepiej chodzi
niż
> u Ciebie. Wyjście: nowa grafa.
raczej wina po stronie gry bo zdarzają się niezłe przypadki np. koleś ma Vistę SP2 z
Dx11 i nie może odpalić dx11 na HD 5770 w grze bo ta wykrywa u niego XP PRO SP2 ROTFL!!



A Vista obsługuje w ogóle dx 11 ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 00:35, TBKPredator napisał:

Z tego co wiem wyszła odpowiednia aktualizacja i już tylko XP pozostaje w tyle z 9.0c.
:P

Dirt 2 obsługuje takie dx na systemach:
XP 9.0c
Vista 10/9.0c
7 11/9.0c

Vista nie obsługuje dx11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować